Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Tekma PP Pištola Revolver 13.6.2020
#1
Kako je sedaj z tole tekmo v Šentjurju, da le po ovinkih izveš teden prej da bo...

Kaj pa pravila in pravilniki a ne deluje SZPS strogo po njih, tu pa kršitev le teh polno Bow Pray
Odgovori
#2
Mogoce si prehitro peljal v ovinek in ti je regrat po uhi tolkel ;)
Zanimivo, da se ni kaksnega razporeda za IPSC 2020 tekme...
Odgovori
#3
(07-06-2020, 01:17)MarkB Napisal: Mogoce si prehitro peljal v ovinek in ti je regrat po uhi tolkel ;)
Zanimivo, da se ni kaksnega razporeda za IPSC 2020 tekme...
https://www.ipsc.si/tekmovanja/koledar/
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
#4
Mogoce bi lahko pocakali do cetrtka in potem javili za tekmo cez vikend...eh, pa drugic.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori
#5
Ja tole je pa res mal smesen pa hitr. No zal jo bom izpustil zaradi osebnih zadev.
Odgovori
#6
(07-06-2020, 01:34)nono Napisal:
(07-06-2020, 01:17)MarkB Napisal: Mogoce si prehitro peljal v ovinek in ti je regrat po uhi tolkel ;)
Zanimivo, da se ni kaksnega razporeda za IPSC 2020 tekme...
https://www.ipsc.si/tekmovanja/koledar/

No ja, koledar ze obstaja. Mogoce bi ga bilo treba malo posodobit...

[Image: screen-shot-2020-06-07-a.png]
Odgovori
#7
(07-06-2020, 09:25)Dong Napisal: Ja tole je pa res mal smesen pa hitr. No zal jo bom izpustil zaradi osebnih zadev.

Jaz pa zaradi nespoštovanja pravil s strani predsednika in predsedststva SZPS...  Think
Odgovori
#8
Škoda da je tako na hitro vse skupaj. Tudi jaz žal ne bom mogel. :/
administrator / Strelec.si
Odgovori
#9
Jaz pa v tisto blato ne grem več.
Odgovori
#10
Vrhunsko, nekdo se potrudi z organizacijo v najbolj nehvaležnih razmerah, po Covidu, ob slabi vremenski napovedi, pred dopusti...volontiranje za to, da bi imeli kakšno domačo IPSC tekmo v spomladanskem delu. Zaradi kratkih rokov je potrebno nekaj improvizacije, ... pa se ulije gnojnica iz vseh strani. Izjemno ponosen sem, da sem član slovenske IPSC!
Odgovori
#11
nekdo vpraša pred dobrimi 14 dnevi predstavnika zveze ali bo tekma v Šentjurju, odgovor je jasen - NE. Vmes ni nobenih informacij, včeraj se ob prvih šušljanjih da tekma bo odgovori - vse informacije so na spletni strani zveze. Včeraj do večera na spletni strani SZPS ni bilo nobene objave, torej je vsak lahko sklepal da tekme ne bo. No, danes zjutraj je objavljen razpis za tekmo.

Škoda, z veseljem bi šel na tekmo v Šentjutrju, ker ekipa zmeraj naredi odlično tekmo, ampak je treba zbalansirat službo, družino in še kakšne projekte zato si lahko splaniraš dan na tekmi. To pa lahko narediš samo če PRAVOČASNO izveš da tekma bo - še posebej ker je med tednom tekma v Tržiču.
Odgovori
#12
In kje se sploh prijavis na to skrivno tekmo? :0
Odgovori
#13
Res je vse bolj na hitro, ampak glede na situacijo, sem vesel, da se bo sploh kdo potrudil in organiziral.

Z veseljem se udeležim.
Odgovori
#14
... tole je pa že rahlo mimo ...

... jaz sicer nisem v IPSC-ju, pa vendar menim, da je treba organizatorje pohvaliti ...

... če si boste vsi tisti, ki ste aktivni na teh tekmah pogledali zadnji koledar razpisanih tekem boste videli, da je bila tekma razpisana v mesecu Maju ... in takrat se zaradi vsem znane situacije pač ni izvedla ... tako pa so organizatorji pograbili prvi prosti termin ter tekmo razpisali v njem ...

... madonca, dajte že biti enkrat pozitivni ter nehajte na vsako "dobro voljo" nekoga, ki poskuša izpeljati nekaj za vse vas/nas iskati "dlako v jajcu" ...

... pa dobro tekmo vam želim ...

lp upor500
Odgovori
#15
(07-06-2020, 17:30)NeurOn Napisal: In kje se sploh prijavis na to skrivno tekmo? :0

Na spletni strani IPSC.si...

https://www.ipsc.si/2020/06/1-tekma-pp-s...-revolver/
Odgovori
#16
(07-06-2020, 15:41)Ljutica Bogdan Napisal: Vrhunsko, nekdo se potrudi z organizacijo v najbolj nehvaležnih razmerah, po Covidu, ob slabi vremenski napovedi, pred dopusti...volontiranje za to, da bi imeli kakšno domačo IPSC tekmo v spomladanskem delu. Zaradi kratkih rokov je potrebno nekaj improvizacije, ... pa se ulije gnojnica iz vseh strani. Izjemno ponosen sem, da sem član slovenske IPSC!

V IPSC zvezi se ne improvizira Not  zveza po besedah predsednika deluje po pravilih in obstoječih pravilnikih
zlasti ko se na dan privleče 20+ let stare zadeve... ampak se je tokrat predsedstvo spet ujelo v past, kršenja le teh.

Mali otroci bi bili radi veliki otroci. Bow
Odgovori
#17
(07-06-2020, 12:43)MarkB Napisal:
(07-06-2020, 01:34)nono Napisal:
(07-06-2020, 01:17)MarkB Napisal: Mogoce si prehitro peljal v ovinek in ti je regrat po uhi tolkel ;)
Zanimivo, da se ni kaksnega razporeda za IPSC 2020 tekme...
https://www.ipsc.si/tekmovanja/koledar/

No ja, koledar ze obstaja. Mogoce bi ga bilo treba malo posodobit...

[Image: screen-shot-2020-06-07-a.png]


Evo, prošnje so bile uslišane.


Priponke Male slike
   
Odgovori
#18
Na PCC ste pa pozabili?
Odgovori
#19
(08-06-2020, 11:47)Prekmurc Napisal: Na PCC ste pa pozabili?

Ja so ali niso, namreč možnost take odločitve jim je dalo ne boš verjel, predsedstvo SZPS... Dumb 
Ampak oni bi bili radi pa niso [se vzdržim] in za njih je kršenje obstoječih pravilnikov po katerih naj bi zveza delovala, običajna praksa postala. Pray

PS. konec meseca spet pravi stel na obali. Tudi PCC.  Dance
Odgovori
#20
@jabuk
glede na to, da si član disciplinske komisije, bi lahko že enkrat sam s seboj razčistil o svojih kriterijh dvojnih meril in kaj je prav in kaj ni. In res bi bil že čas, glede na to kako poučen si z obstoječimi pravilniki, da spesniš in spišeš kakšno povest, glede na svojo funkcijo.
Saj za to te imamo, ali si na funkciji zato, da se te ne bi obravnavalo...

Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)