Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o bančnih ropih policistov, romih, rekordih in nestropnosti... ni da ni
#1
(09-06-2020, 18:20)topostrelec Napisal: Policist ustrelil pobeglega bika, ki je ogrožal promet na avtocesti

Sklepam, da policija nima drugega, kot 9mm Berette? Kar pomeni, da je moral bik zelo trpet pred smrtjo, saj 9mm najbrž ne more biti dovolj za tako veliko žival.
Tudi M70 AB2 se najde v prtljažniku, edino krogla ni lovska, ampak FMJ...
#2
(09-06-2020, 18:20)topostrelec Napisal: Policist ustrelil pobeglega bika, ki je ogrožal promet na avtocesti

Sklepam, da policija nima drugega, kot 9mm Berette? Kar pomeni, da je moral bik zelo trpet pred smrtjo, saj 9mm najbrž ne more biti dovolj za tako veliko žival.
Imajo avtomatsko orožje tudi. Plus tega dobro merjen strel (ali več njih) k večnemu počitku lahko zelo hitro položi tudi bika.
#3
Cankova: Ropar po ropu banke umrl v njeni bližini

Ko je osumljenec prišel iz banke, je tam stalo več ljudi. Med njimi je bil tudi Rom iz naše občine, ki se je brez obotavljanja herojsko pognal za storilcem. Skoraj en kilometer sta tekla, mimo igrišča, bilo je slišati tri strele. Na koncu je bil še četrti strel, po katerem je ropar, ki je oropal to banko, obležal mrtev, poškodovanega Roma pa so odpeljali v zdravstveni dom.
#4
Je Rom je sprejel izziv?

...s črnim CCW
Vsak ti je lahko učitelj; lahko kot svetel vzor, ali kot zastrašujoč primer.
Znanje je orodje, ki ne tehta nič. 
#5
Romi so začeli preganjat policiste Eek ... čist sem zmeden Rolleyes
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
#6
Tu bo zanimivo vidt pravo v akciji ker tale CD rom ne bo niti sedel kaj šele 17 let za umor, tu res ni variante bilokak silobran saj je cio lovil tatu. da ne omenjam ,da je orožje zelo vrjetno črno.
#7
Mogoče je cigo videl priložnost in je hotel pomagat roparju... pa se je nekaj sfižilo, ko ga je ujel.
Bohvedi, a je imel cigo tudi pištolo?
#8
Alo pobi...ne ga srat. Končno en rom naredi nekajn pozitivnega pa še vedno tolčete s predsodki? Nikjer ni govora da bi bila v igri đe druga pištola...
#9
alo pobi, dejte stvari ocenjevati z istim vatlom. Nekdo ki ščiti družino z ne-svojo pištolo ustreli tistega ki grozi in mu kljub opozorilnem strelu še vedno vdira v hišo. Ta dobi 17 let.
Cigo, ki se "junaško" požene za roparjem banke, teče kilometer (!!!) za njim in ga na koncu ustreli, pa dobi kaj? Nagrado? Aja, ker v članku piše "je odjeknilo več strelov" se je za vprašat kakšno orožje je imel dotični, varnostno ali športno ?!? Ali pa bolj verjetno navadnega črnuha. Ampak ne, zdej bo junaški Rom dobil medaljo za zasluge. A slušajno vidi kdo tle dvojna merila?

Ne ga srat no...
#10
Vsekakor bi veljalo pred komentiranjem počakati vsaj na preliminarno poročilo, kaj se je v tem bizarnem incidentu sploh zgodilo. Vse ostalo so zgolj ugibanja in natolcevanja, ki so zgolj škodljiva.
#11
Brazilci sovražijo konkurenco.
#12
(10-06-2020, 06:59)Iurium humanorum Napisal: Vsekakor bi veljalo pred komentiranjem počakati vsaj na preliminarno poročilo, kaj se je v tem bizarnem incidentu sploh zgodilo. Vse ostalo so zgolj ugibanja in natolcevanja, ki so zgolj škodljiva.
Točno tako
#13
(10-06-2020, 06:59)Iurium humanorum Napisal: Vsekakor bi veljalo pred komentiranjem počakati vsaj na preliminarno poročilo, kaj se je v tem bizarnem incidentu sploh zgodilo. Vse ostalo so zgolj ugibanja in natolcevanja, ki so zgolj škodljiva.

Vsekakor, le da bi v primeru da bi se za roparjem "junaško pognal" Janez Novak, in bi ropar obležal mrtev, bi bila naracija malo drugačna...
#14
zaenkrat ni indica da bi bile v igri dve pištoli....
#15
Samomor policista ,roparja banke z 4 streli enim mrtvim in enim renjenim , se vsekakor sliši zelo unikatno
#16
Jst stavim na filmsko sceno, ko se na tleh borita kdo bo obvladal pištolo.
#17
pa to je bolje kot Jason Bourne filmi:

"Poudaril bi, da je pogumni občan Rom. Zasluži si več kot samo priznanje. Lahko bi plačal z življenjem, ne nazadnje ga je ropar poškodoval – s pištolo po glavi," je razkril župan. O storilcu ni vedel ničesar, prepričan je bil, da ni občan Cankove.

"Veste, to je bil zelo neobičajen rop. Sredi belega dne, ob bencinski črpalki. Najbrž se je storilec znašel v hudi finančni stiski. Po dejanju, ko ga je naš občan dohitel, ropar pa ga je udaril s pištolo in sprožil več strelov, pa je, očitno v hudi psihični stiski, storil, kar je, in si vzel življenje," je sklenil Kacijan.
#18
herojsko... ampak reskirat zivljenje za denar banke... ma niti v sanjah.
#19
Mene pa nekaj zanima- kdaj tako dejanje preneha bit herojsko in postane napad, ali kaj podobnega. Recimo če mi nekdo pride domov in ga poskušam zadržat?
#20
(10-06-2020, 15:09)mm38 Napisal: Mene pa nekaj zanima- kdaj tako dejanje preneha bit herojsko in postane napad, ali kaj podobnega. Recimo če mi nekdo pride domov in ga poskušam zadržat?

Leta 2014 je še šlo .. zdaj je pa že vprašanje, če te ne bo tožil, ker mu omejuješ svobodo gibanja Dumb ... (hec hec) 


Civilistu je uspela aretacija roparja: 
vir: https://www.dnevnik.si/231991
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)