Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEKMOVALNI SISTEM SZPS
#1
Zanima me ali je v dokumentu TEKMOVALNI SISTEM SZPS objavljenem na strani SZPS datiranem s strani predsedstva SZPS dne 6.2.2020 pod točko:

1.14 Nagrajevanje
1.14.1 Pištola in revolver kategorija super senior izpadla namerno ali je zgolj napaka. 


vse ostale discipline kategorijo super senior namreč imajo.
Odgovori
#2
Bom moral vrnit kolajno? Sad
Pa tako vesel sem (je) bil ko' radio Happy
Odgovori
#3
Predsedstvo, ki je "lastnik" tega dokumenta pač razpiše katere kategorije se obvezno podeljuje. To naredi glede na število tekmovalcev, ki jih strelja v določeni kategoriji.

To pomeni, da organizator mora podeliti te kategorije, po svoji presoji pa lahko podeli tudi ostale. To pomeni, da tastar ne rabi vračat kolajne. :)
Odgovori
#4
Kako pa kaj kaže s tekmovalnim sistemov SZPS v letu 2021?

Zadnja objava je bila natanko pred tremi in pol meseci
(15.10.20: dokončna odpoved vseh tekmovanj do preklica),
potem pa mrk, tema, kot da bi zataval(i) v Kočevski rog.Tappingfoot

Nobena informacija ne pricurlja med nas, navadne smrtnike  Not.

Bi bili bolje informirani člani foruma morda pripravljeni posredovati
kakšno informacijo  ali vsaj kakšno govorico ( kot npr.: Šušlja se, da je, da bo,...)? Whistle
Odgovori
#5
Šušlja se, da bodo sprostili ukrepe in da sezona bo. Naslednjih 14 dni je ključnih.
Odgovori
#6
(02-02-2021, 11:35)Bobo Napisal: Šušlja se, da bodo sprostili ukrepe in da sezona bo. Naslednjih 14 dni je ključnih.

To je ze provokacija ;)
Odgovori
#7
Če ne teh 14 dni ... bodo pa naslednjih 14 res definitivno ključni.
Odgovori
#8
Sezona bo to je res, kdo bo pa tekme delal in organizeral je pa drugo ???????
Odgovori
#9
Zakaj pa ne bi delali in organizirali tekem?
Odgovori
#10
(22-02-2021, 17:10)MarkB Napisal: Zakaj pa ne bi delali in organizirali tekem?

Mogoče je Martin v skrbeh (kot sem jaz), ker v dobrih 4 mesecih ni bilo ene objave na temo,
kaj se dogaja ali kaj se pripravlja pri SZPS.

PS: Tiste edine - od Bobota:
"Šušlja se, da bodo sprostili ukrepe in da sezona bo. Naslednjih 14 dni je ključnih."
nisem štel zraven, ker je po treh tednih (21 dni) od objave tudi nekako neverodostojna.
Je pa pohvalno, da se je vsaj oglasil na forumu. Edini. Snooty
Odgovori
#11
14 dni nazaj smo bili globoko v rdeči fazi in totalni prepovedi vseh aktivnosti.

Koledar je sestavljen, v sredo se bo potrdil, potem pa akcija...
Odgovori
#12
Po dolgem času ena dobra novica (od SZPS)
- Bobo, sem kar "primazal" en plus za to objavo! Clap Dance Happy
Odgovori
#13
Koledar in termini je eno, organizirana in postavljena tekma drugo...
osebno bom z + počakal... Not
Odgovori
#14
(22-02-2021, 20:25)jabolko Napisal: Koledar in termini je eno, organizirana in postavljena tekma drugo...
osebno bom z + počakal... Not

...o, ti pozitivček, ti!
Odgovori
#15
Naj mi kdo našteje streljišča, klube ali organizatorje!
Odgovori
#16
(22-02-2021, 23:30)Martin Napisal: Naj mi kdo našteje streljišča, klube ali organizatorje!

Ga ni junaka niti baba Vanga  ne ve  Dumb
Odgovori
#17
(22-02-2021, 23:30)Martin Napisal: Naj mi kdo našteje streljišča, klube ali organizatorje!

Pusti to, važno da bo vaše tretjega pripravljeno, da liga ORTO zlaufa
tarče so pa lahko trikotne...nepomembno, sam da bo mir.  Dumb
Odgovori
#18
(23-02-2021, 00:53)jabolko Napisal: Pusti to, važno da bo vaše tretjega pripravljeno, da liga ORTO zlaufa tarče so pa lahko trikotne...nepomembno, sam da bo mir.  Dumb


Kdo si ti in kaj si naredil z Jabolkom, ki je svoj čas pravil da je IPSC kraljica športa zato ker ima jasno določena pravila, določene tarče in ostale jasne protokole ?!?

:)
Odgovori
#19
(23-02-2021, 12:32)Kristian Napisal:
(23-02-2021, 00:53)jabolko Napisal: Pusti to, važno da bo vaše tretjega pripravljeno, da liga ORTO zlaufa tarče so pa lahko trikotne...nepomembno, sam da bo mir.  Dumb


Kdo si ti in kaj si naredil z Jabolkom, ki je svoj čas pravil da je IPSC kraljica športa zato ker ima jasno določena pravila, določene tarče in ostale jasne protokole ?!?

:)

Ma Kristian narobe...IPSC je kralj strelstva, Bow tako kot je F1 kraljica avtomobilizma...

To trdim še zmeraj, sam kaj ko je zadeva s strani zveze mal čudna, tako da sam še lahko treniraš na zaščitene ipsc tarče, če sta pa dva je pa to že lahko level 1 tekma...zato zgleda bo treba naredit trikotne ali bilo kakšne tarče, da se boš lahko posvetu nemotenemu treningu... Dumb

PS. Martinu pa vsa čast za narejeno. Clap
Odgovori
#20
Hvala Jabolko!
Ti in se nekateri veste za moje delo in trud za tekme in na tekmah!
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)