Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 3 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCC Rezervni deli
A mi kdo razlozi kaj pomeni PPC?
Moons out, goons out!
Odgovori
(06-10-2020, 18:50)deadbeef Napisal: A mi kdo razlozi kaj pomeni PPC?
PPC  = Pay-Per-Click
PCC = IPSC Pistol Caliber Carbine Division
Odgovori
(06-10-2020, 16:53)Bobo Napisal:
(06-10-2020, 11:26)jabolko Napisal: Vsa leta sem po večini streljal 100 greinsko kroglo...tudi v tujini na level 3 tekmah. IPSC faktor sem imej tudi 165 in to na mp 5 ali skorpionu
ki imata dobro 20 cm cev, bereta, troj ima 40 cm.
Fajn je poznat zadeve okrog polnitev ne neki na pamet pisat...raje poskrbi da bo na tekmi prisoten kronograf 
kajti do sedaj ga ni bilo na puškovni niti enkrat za razliko od nekaterih tudi vem da fabriško strelivo v devetki 
po večini ne dosega normativov streljalo jih je pa kar neki...in so imeli rezultat, kakor tudi tisti ki jim je puška ustrelila rafal in bi morali biti koj izločeni...
Da ne govorim o 223 naboju z 55 greinsko kroglo in cevjo pod 32 centimov, ki isto nima zahtevanega faktorja.

Kakorkoli že jaz bom tako kot običajno...vem kaj počnem, zadevo imam preizkušeno, deluje celo najboljše od vseh možnih kombinacij
in je popolnoma varno, ne vem kaj si sedaj privleku na plano, očitno hočeš bit pomemben z tvojo funkcijo...lepo lepo take rabimo, vidim da bo šla zadeva v IPSC ju PO STARI POTI NAPREJ tudi z novim vodstvom.
Poglej, ti vi se kar odločite, pač ne bom ustrelu tekme, pa kaj pol vse skupi zlasti tvoje pametovanje o zadevi ki jo ne obvladaš, me briga malo manj
kot snežne padavine leta 87. Pray

Kot rečeno. Moja objava ni bila mišljena kot grožnja niti kot zaj.......e nekoga. Ti jo pa razumi kakor hočeš.

Skratka jaz ti sigurno ne bom dovolil streljati s 100gr kroglo in na tekmi bom prisoten, tako da pazi, da te ne bo doletelo pravilo 5.5.6, ali še huje 10.5.15

Aja kaj pa tole, in kako misliš tole izvesti, boš prišel do mene in me vprašal s koliko greinsko  kroglo streljam  Question dobro veš kako gre postopek kronografa no pravzaprav ne, kajti pravilo 5.6.2.1. pravi... ti ga bom napisal v Slo ker smo v Sloveniji in Angleško niti ne razumem, ker sem bolj zaprte glave za razliko od tebe ki pa si odprte, samo žal le takrat ko se ti zeha Nod "NA ZAČETKU PRVEGA DNE TEKME RO Z URADNIM KALIBRACISKIM OROŽJEM PREKO KRONOGRAFA IZSTRELI TRI NABOJE URADNEGA KALIBRACISKEGA STRELIVA IN IZMERI POVPREČNO HITROST NABOJEV...VSE NASLEDNJE DNI TEKMOVANJA SE POSTOPEK PONOVI Z UPORABO ISTEGA STRELIVA IN OROŽJA NAJBOLJ PRIPOROČLJIVO Z  ISTE TOVARNIŠKE SERIJE"  sedaj mi pa povej kdaj se je to izvajalo, niti enkrat na predtekmovanju ni kronografa... pa streljam letos 23 sezono če prav vem,in kot sem reku nisem še videl tega izvajanja, za kaj takega poskrbi če si toliko dosleden v izvajanju pravil...skratka vzame se strelivo za katerega sodnik oceni da je anemično, podhranjeno, če je malo pri stvari bo posumil po poku ali izmetu tulcev, kako bo ocenil da ni varno če vse deluje normalno pa ne vem. Pray

Skratka upičil si se nekam kar ne obvladaš, bereš pravila in iščeš kje se boš koga lotil zajebavat in to popolnoma neupravičeno, a ti je to cilj odkar si prevzel funkcijo...z uporabo 100 greinske krogle ne kršim ničesar, uporabljam jo leta na mnogih puškah vem kaj in kako, nihče se ni ob to spotaknil razen tebe pa mi ni jasno zakaj sploh bi se... mimogrede daj primerjaj open pištolo z recimo faktorjem 175 ali več, ter moje strelivo z faktorjem 155...boš prepovedal open kategorijo. Question
Odgovori
Preživel današnji trening [200 nabojev] z nevarnim strelivom, imenovano  "Kvazi Bobo strelivo"
tokrat je zahtevan faktor pravi, tak kot po pravilih za ipsc puško... 157.

1570 FPS. Deluje brez problema niti ni nek odsun, je pa pok močnejši glede na Ivanovo Pcc strelivo ki 
ima 132 faktor...streljala sva vaje, stage in imela podobne čase ne glede na strelivo.

Je pa druga zgodba preciznost ki sva pol izvajala na 50 metrov.
100 greinska krogla z 1570 fps, dobesedno utiša vsakega dvomljivca glede preciznosti.
Zadane grupira več po desetkah kot po devetkah v pištoljski tarči. Puška z tem strelivom je dobesedno pravi urbani snajper.

iz vsake PCC puške isto, briljantno Dance kakor hitro uporabiš drugo kroglo, se na tej razdalji grupa poveča nenormalno. Pray

Na sliki 2x deset izstreljenih tulcev, eni so imeli faktor 157, drugi 132.
Se da ugotovit ali videt razliko, kateri so Kvazi Bobo strelivo. Shifty
Jaz jo ne vidim, ampak pustimo za to so drugi, nekaterim se z leti poveča prostata, nekaterim pa zraste EGO z nastopom funkcije
ne eno ne drugo, pa ne prinese nič dobrega. Dumb

Priponke Male slike

Odgovori
(06-10-2020, 22:38)jabolko Napisal: Preživel današnji trening [200 nabojev] z nevarnim strelivom, imenovano  "Kvazi Bobo strelivo"
tokrat je zahtevan faktor pravi, tak kot po pravilih za ipsc puško... 157.

1570 FPS. Deluje brez problema niti ni nek odsun, je pa pok močnejši glede na Ivanovo Pcc strelivo ki 
ima 132 faktor...streljala sva vaje, stage in imela podobne čase ne glede na strelivo.

Je pa druga zgodba preciznost ki sva pol izvajala na 50 metrov.
100 greinska krogla z 1570 fps, dobesedno utiša vsakega dvomljivca glede preciznosti.
Zadane grupira več po desetkah kot po devetkah v pištoljski tarči. Puška z tem strelivom je dobesedno pravi urbani snajper.

iz vsake PCC puške isto, briljantno Dance kakor hitro uporabiš drugo kroglo, se na tej razdalji grupa poveča nenormalno. Pray

Na sliki 2x deset izstreljenih tulcev, eni so imeli faktor 157, drugi 132.
Se da ugotovit ali videt razliko, kateri so Kvazi Bobo strelivo. Shifty
Jaz jo ne vidim, ampak pustimo za to so drugi, nekaterim se z leti poveča prostata, nekaterim pa zraste EGO z nastopom funkcije
ne eno ne drugo, pa ne prinese nič dobrega. Dumb

Prva vrsta je Bobo strelivo, ker imaš precej globlje sledi od udarne igle in to je prvi znak, da so preveč nafilane.

DVC
Odgovori
(07-10-2020, 07:01)mossberg500 Napisal: Prva vrsta je Bobo strelivo, ker imaš precej globlje sledi od udarne igle in to je prvi znak, da so preveč nafilane.

ali pa da v tej puški igla močneje udari...
Odgovori
(07-10-2020, 07:11)Kristian Napisal:
(07-10-2020, 07:01)mossberg500 Napisal: Prva vrsta je Bobo strelivo, ker imaš precej globlje sledi od udarne igle in to je prvi znak, da so preveč nafilane.

ali pa da v tej puški igla močneje udari...

...oziroma je v tej puški nova igla.
Odgovori
Seveda, imate prav. Nova igla z močnejšo vzmetjo, ki močneje udari. Nisem niti pomislil na to.
Odgovori
vse kar clovek naredi se da pokvart;)
Odgovori
Kako lahko pokvariš pokvarjeno ?
Odgovori
(07-10-2020, 12:24)JohanJ Napisal: Kako lahko pokvariš pokvarjeno ?

tako da se lotiš odpravljanja napačne napake :)
Odgovori
Preverjanje hitrosti Shifty BOBOTECH Shifty streliva...1570 FPS

Priponke Male slike

Odgovori
(08-10-2020, 22:46)jabolko Napisal: Preverjanje hitrosti Shifty BOBOTECH Shifty streliva...1570 FPS

Dumb Dumb
Odgovori
Tudi embalaža ni kar tako  Eek

Priponke Male slike

Odgovori
Tinček tole mi je pa zelo všeč. Mi lahko zrihtaš ene par škatlic???
Odgovori
(11-10-2020, 22:01)Bobo Napisal: Tinček tole mi je pa zelo všeč. Mi lahko zrihtaš ene par škatlic???

Verjamem  Dumb  žal je strelivo in embalaža samo za poznavalce Not  osem kosov mi  lahko vzameš na tekmi...in pet pol dobim vrnjenih, ker itak prekipevajo
od IPSC faktorja...pravzaprav niti to, mislim da bo tudi ta tekma odpovedana. Pray
Odgovori
Eh jbg. Sem se že veselil.

Kar se pa tekme tiče bomo pa videli. Na žalost to ni ne v tvojih ne v mojih rokah. Upam, da Kaco ne bo dodatno zaostril v četrtek in da soglasje bo pravočasno ...
Odgovori
Lahko probamo s Tactical Gas Mask verzijo:

https://www.youtube.com/watch?v=gaS3D3aaUEU
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)