Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPSC, IDPA......?
Pozdravljeni!
Sem bolj zacetnik v strelstvu in zaenkrat hodim samo na lokalno strelisce streljati v tarco...vleče me da bi se preizkusil v dinamičnem streljanju, vendar pa nimam nekih poznanstev in prijateljev v strelskih vrstah zato se tukaj obračam na vas izkusene strelce. 
Pri pregledovanju foruma in iskanju strelskih disciplin sem ugotovil da se pri nas na Štajerskem (Celje z okolico) ne da streljati drugega kot precizno in IPSC... Ce zelis IDPA oz. IASC je treba na primorsko...

Se da streljati se kaj drugega pa sem mogoče spregledal??
Odgovori
Jaz sem s Prekmurja in s tem nimam problemov. 

Do najbližjega možnega trening strelišča cca. 70 kilometrov ( IPSC ipd ). 

Največ tekem Steel Chalenge, IPSC, Zimska liga Tržič itd. je 300+ kilometrov.

Če ti je všeč se pelješ.

Pa ni mi žal.
Odgovori
(24-06-2020, 21:41)Prekmurc Napisal: Jaz sem s Prekmurja in s tem nimam problemov. 

Do najbližjega možnega trening strelišča cca. 70 kilometrov ( IPSC ipd ). 

Največ tekem Steel Chalenge, IPSC, Zimska liga Tržič itd. je 300+ kilometrov.

Če ti je všeč se pelješ.

Pa ni mi žal.

V tržiču bo naslednji iasc... Shhh
Odgovori
V Vezovju imaš strelišče in klube, ki se ukvarjajo z IPSC strelstvom
Odgovori
Zagotovo je CE kak strelski klub kjer se ukvarjano tudi z IDPA in ostalimi. Vprasaj v Rifniku. Mogoce se tudi tu kdo oglasi.
Ce ne se pripelji v MB.
Odgovori
Pozdravljen,

pri nas se ukvarjamo z IPSC strelstvom. www.kpsdelta.si sicer smo ti na voljo z vse informacije in tudi usmeritev na zate najbližji klub v okviru udejstvovanja na IPSC tekmah. Na ZS sem posredoval svojo številko.

LP
Odgovori
V Celju imaš SD Patriot. Najddš jih na FB in jih pokontaktiraj. Ne vem natančno katerih dinamičnih disciplin se udeležujejo/ trenirajo. Kontakiraj jih,...
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)