Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzivnost
#1
A so vsi na dopustu ali kaj , nek sprožilec od Voere bi rad nabvil pa me je firma preusmerila na Proamis , pošljem mail nobenega odgovora, kličem v ščacuno , ja bomo pogledal maile, in 3 tedne kasneje še nič , ne mu ne me.

Ima kdo koga v Avstriji kamor bi lahko poslal ta sprožilec ker imajo Voere spletno štacuno za Nemčijo in Avstijo
Odgovori
#2
Isti K je s Koptexom. Poznam nekaj ljudi, ki imajo narocene Tikke. Nategovanje z dobavo ze mesece. Kao ima fabrika guzvo. Pa ni letala za prevoz pa ni... Pa kaj pol jamrajo trgovci da nimajo prometa, ce se delajo norce iz nas!??
Odgovori
#3
Sprozilec je narocen, kar se pa tice Tikke pa si lahko sami pogledate, kako je z direktnimi uvozi ze par mescev

https://www.fraport-slovenija.si/sl/potn...hodi/Index
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#4
Ja? In kako potem ostali dobijo Tikko? Smo leta 2020, ne 1020, da bi s konjsko vprego dol vozili...
Odgovori
#5
In verjetno ni treba poudarjati, da so izgovori v stilu - samo što nije - nategovanje kupcev. V teh razmerah tudi nobenemu uvozniku/prodajalcu krona ne bi iz glave padla, če bi pri prodaji zaslužil kaj manj in s tem pokril dražje stroške transporta. Glede na to, da je svoj čas nekaj podobnega bilo moje delo, me bo zelo težko kdo prepričal, da temu ni tako. 20 let nazaj morda ja. Danes ne.
Odgovori
#6
Zdaj je korona vse zjebala...malo potrpezljivosti prosim  Pray
Odgovori
#7
Odkar ni več Tomaža Žnidarka, se je odzivnost po mailu zelo poslabšala.
Odgovori
#8
Ravno zdaj je veliko boljše kot prej. Jaz prej ja sploh odgovorov nisem prejemal.
Odgovori
#9
Se mi ni zgodilo, da g.Žnidarko ne bi odgovoril v uri ali dveh, zato sedaj pač opažam veliko razliko.
Odgovori
#10
Sedaj odkar ni Tomaža lahko vsaj kak popust pričakuješ, prej je bilo to skoraj misija nemogoče.
*** Fight or Flight ***
Odgovori
#11
Klinčev Ever Given...
;-)
Black rifles matter..
Odgovori
#12
Drugače je pa res da imajo praktično VSE fabrke velike težave z dobavo materiala, ki ga enostavno ni na trgu. To je tako ko se na veliko natisne toliko denarja, dobava/ izdelava surovin pa tej hitrosti tiskanja ne sledi, kar je razumljivo.
Odgovori
#13
Tomaž je tudi meni redno odgovarjal. Zadnje čase pa ni bilo več tako.
Odgovori
#14
Če sem kritiziral, je prav, da tudi pohvalim.
Po pritožbi tukaj, je namreč odzivnost po mailu takšna, kot sem bil (raz)vajen pri Tomažu.
Odgovori
#15
(15-04-2021, 11:25)Zlatgol Napisal: Sedaj odkar ni Tomaža lahko vsaj kak popust pričakuješ, prej je bilo to skoraj misija nemogoče.

Odvisno na koga naletiš.
Pa kak si se komu zameril.
Pubeci so že vredi, teta pa tudi. ;)
Odgovori
#16
(16-04-2021, 13:16)MarkB Napisal:
(15-04-2021, 11:25)Zlatgol Napisal: Sedaj odkar ni Tomaža lahko vsaj kak popust pričakuješ, prej je bilo to skoraj misija nemogoče.

Odvisno na koga naletiš.
Pa kak si se komu zameril.
Pubeci so že vredi, teta pa tudi. ;)

Poznam skoraj tako kot ti in se ne spomnim, da bi se komu kdaj kaj zameril, če prineseš denar v trgovino.
Niti za trenutek nisem podvomil v nikogar, da nebo nejasnosti in tudi pošteno nebi bilo, da bi karkoli jim očital do sedaj vse korektno in profesionalno.
Omenjen gospod je pač po mojem mnenju in izkušnjah bil zelo zelo trd pogajalec, če si želiš kupca obdržat tudi za v bodoče to ni pravi način prodajnega trmoglavljenja, posebej, ko se konkurenca drugače odzove.
Vsi ostali so znali prisluhnit, znali in znajo pravilno reagirat..samo to je moja opaska in po izkušnjah od prvega dne me bo v obratno težko kdo prebričal.
*** Fight or Flight ***
Odgovori
#17
(16-04-2021, 14:07)Zlatgol Napisal:
(16-04-2021, 13:16)MarkB Napisal:
(15-04-2021, 11:25)Zlatgol Napisal: Sedaj odkar ni Tomaža lahko vsaj kak popust pričakuješ, prej je bilo to skoraj misija nemogoče.

Odvisno na koga naletiš.
Pa kak si se komu zameril.
Pubeci so že vredi, teta pa tudi. ;)

Poznam skoraj tako kot ti in se ne spomnim, da bi se komu kdaj kaj zameril, če prineseš denar v trgovino.
Niti za trenutek nisem podvomil v nikogar, da nebo nejasnosti in tudi pošteno nebi bilo, da bi karkoli jim očital do sedaj vse korektno in profesionalno.
Omenjen gospod je pač po mojem mnenju in izkušnjah bil zelo zelo trd pogajalec, če si želiš kupca obdržat tudi za v bodoče to ni pravi način prodajnega trmoglavljenja, posebej, ko se konkurenca drugače odzove.
Vsi ostali so znali prisluhnit, znali in znajo pravilno reagirat..samo to je moja opaska in po izkušnjah od prvega dne me bo v obratno težko kdo prebričal.

Tržno obnašanje jim nekako ne leži, takšne so tudi moje izkušnje, sploh ko njihovo obnašanje glede cene postane dokaj naduto. ....in potem greš pač drugam.

Saj razumem da ima vse svojo ceno in ne pričakujem velikih % popustov, ampak tisti "mali bombonček dobre volje" za dober priokus pri kupcu, verjemite, je zlata vreden. Nihče me ne bo prepričal, da pri nakupih v rangu 2.000 eur in več ni nekaj eur (govorimo o npr 20 eur) prostora za kakšen gratis dodatek (čistilni set, olje, itd).

Predvsem bolj tržno se po mojih izkušnjah obnašata Matic iz Grosuplja in pa mojster iz Postojne. Pristop je definitivno drugačen.
Odgovori
#18
V glavnem jaz nimam nekih negativnih izkusenj. Nasprotno. Zelo, zelo pozitivno.
Lahko jih priporocam komurkoli brez zadrzka.
Tudi z Maticem laufa super.
Ce razmislim nimam slabe izkusnje z nobenim nasih orozarskih trgovcev - proarmis, nold, lovec, cesar shop, 365, Ziga z YT (ne spomnim se firme)... mogoce sem koga izpustil.
Cudeza ne more naredit nihce. Da se pa marsikaj dogovorit.

Mi ko kupujem bi radi nizje cene, tisti ki prodajajo pa visje. Tako to je in bo.
Odgovori
#19
Jaz od svojih “dobaviteljev” lahko izpostavim le trgovino Kostevc. Pošteno pove kdaj bo roba dobavljena, brez drobnega tiska, pa še cene so ugodne. Drugje kjer sem do sedaj kupoval sem se predvsem naposlušal in načakal. ?
Odgovori
#20
Tudi NOLD v Celju je vredu. Če robe ni bilo sem pustil številko in me je takoj,ko je dobil poklical. Če pa robe ni bilo v SLO pa je pošteno povedal da ne ve kdaj bo na voljo.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)