Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzivnost
A so vsi na dopustu ali kaj , nek sprožilec od Voere bi rad nabvil pa me je firma preusmerila na Proamis , pošljem mail nobenega odgovora, kličem v ščacuno , ja bomo pogledal maile, in 3 tedne kasneje še nič , ne mu ne me.

Ima kdo koga v Avstriji kamor bi lahko poslal ta sprožilec ker imajo Voere spletno štacuno za Nemčijo in Avstijo
Odgovori
Isti K je s Koptexom. Poznam nekaj ljudi, ki imajo narocene Tikke. Nategovanje z dobavo ze mesece. Kao ima fabrika guzvo. Pa ni letala za prevoz pa ni... Pa kaj pol jamrajo trgovci da nimajo prometa, ce se delajo norce iz nas!??
Odgovori
Sprozilec je narocen, kar se pa tice Tikke pa si lahko sami pogledate, kako je z direktnimi uvozi ze par mescev

https://www.fraport-slovenija.si/sl/potn...hodi/Index
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
Ja? In kako potem ostali dobijo Tikko? Smo leta 2020, ne 1020, da bi s konjsko vprego dol vozili...
Odgovori
In verjetno ni treba poudarjati, da so izgovori v stilu - samo što nije - nategovanje kupcev. V teh razmerah tudi nobenemu uvozniku/prodajalcu krona ne bi iz glave padla, če bi pri prodaji zaslužil kaj manj in s tem pokril dražje stroške transporta. Glede na to, da je svoj čas nekaj podobnega bilo moje delo, me bo zelo težko kdo prepričal, da temu ni tako. 20 let nazaj morda ja. Danes ne.
Odgovori
Zdaj je korona vse zjebala...malo potrpezljivosti prosim  Pray
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)