Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Info beretta 92 x performance
Pozdravljeni
Mika me da bi kupil omenjeno beretto pa me zanima ce si jo kdo lasti, ter kakšne ma izkušnje, je vredna svojega dnarja ?
Odgovori
(09-07-2020, 20:36)rokec1995 Napisal: Pozdravljeni
Mika me da bi kupil omenjeno beretto pa me zanima ce si jo kdo lasti, ter kakšne ma izkušnje, je vredna svojega dnarja ?
Robustna, ne toliko precizna, vojaška pištola, je pa lepa;). Kupi raje kaj drugega, CZ, Tanfoglio, Sig...
Odgovori
(10-07-2020, 07:34)Baron von st Napisal:
Robustna, ne toliko precizna, vojaška pištola, je pa lepa;). Kupi raje kaj drugega, CZ, Tanfoglio, Sig...
Beret je na oko všečna vendar jo na tekmovanjih ne srečamo prav pogosto, kot je napisal predhodnik bo kar držalo vendar če se ti dopade jo vzami in streljaj za svoje veselje.
Odgovori
https://www.strelec.si/forum/thread-25264.html   

Tole si preberi, boš zvedel marsikaj od lastnikov Berette 92xy  iz prve roke.  Potem se pa odloči.  

Moje osebno mnenje:  je zelo lepa punca, ki ne zna kuhat, noče pospravljat, seksa pa tudi bolj slabo kot ne.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
Takoj kupi ne vem kaj čakaš, tole boš lahko počel samo z Bereto, nobena druga pištola tega definitivno ne omogoča.  Dumb
In ko boš že na UE vloži še vlogo po spremembi imena in priimka. Pol ko boš Eduardo de Cobos 2, bo najbrž šlo isto tako.

Če pa ne boš vsaj zadovoljen, da imaš to kar ti je všeč.  Dance

https://www.facebook.com/389481687801952...1671136395
Odgovori
Jest bi mel tud to beretto :/
Odgovori
Imam Beretto 92 steel II, ki je zgrajena na isti osnovi kot billenium, centenial in zadnja performance.
Omenjeni modeli razen izgleda nimajo veliko skupnega s klasično 92. Zaklepišče je iz rezkanega jekla. Varovalka je na zaklepišču. Ročaj ima podoben naklon in obliko kot 1911. Je bolj uravnovešena. Je namenjena športnemu streljanju. Pištola je precizna in zanesljiva. Meni osebno bolj lež CZ 75 sp 01 Shadow.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)