Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pardini GT9
#1
Pozdravljeni!
Ali mi lahko kdo pove,kakšna je pištola Pardini GT9,6",za pricizno streljanje.
Kdo  izdeluje cevi,natančnost izdelave,skratka vašega mnenja  bom zelo vesel.
Nameravam jo kupit.
Hvala za vaša mnenja.
lp
Odgovori
#2
Sem jo imel in če ne bi takrat nujno rabil denarja, bi jo obdržal. Izredno kvalitetno izdelana pištola, lepa. Proženje fenomenalno in nastavljivo. Tudi zelo natančna, a je z njo vseeno težko streljati precizno zaradi neergonomičnega ročaja. Italijani pač, ker je dizajn pri njih pomembnejši od ergonomije.

Za precizno osebno svetujem CZ Taipan ali pa sport II.

Poslano z mojega Redmi 5 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#3
(14-07-2020, 16:44)Pinus Napisal: Sem jo imel in če ne bi takrat nujno rabil denarja, bi jo obdržal. Izredno kvalitetno izdelana pištola, lepa. Proženje fenomenalno in nastavljivo. Tudi zelo natančna, a je z njo vseeno težko streljati precizno zaradi neergonomičnega ročaja. Italijani pač, ker je dizajn pri njih pomembnejši od ergonomije.

Za precizno osebno svetujem CZ Taipan ali pa sport II.

Poslano z mojega Redmi 5 z uporabo Tapatalk
v čem pa je razlika v ročajih?

kako pa je drugačen ročaj?
Odgovori
#4
Najbolje bo da sam primeš enega in drugega, pa ti bo hitro jasno o čem pišem.

Ne rečem pa, da ti bi mogoče celo odgovarajal, meni ni.

V tem primeru si zmagal, saj je drugače v vseh pogledih to vrhunska pištola.

Poslano z mojega Redmi 5 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#5
hvala za vaše mnenje
lp
Odgovori
#6
(14-07-2020, 20:43)trojan Napisal: hvala za vaše mnenje
lp

Na Pardiniju GT sem sam imel (oziroma imam) ergonomski ročaj od Rinka. Je razlika, ne pa spet ogromna, odvisno kaj komu paše. Meni GT lepo leži v rokih z "navadnimi" ročaji. 

https://www.formgriffe.de/en/

Odgovori
#7
(15-07-2020, 14:28)bs001 Napisal:
(14-07-2020, 20:43)trojan Napisal: hvala za vaše mnenje
lp

Na Pardiniju GT sem sam imel (oziroma imam) ergonomski ročaj od Rinka. Je razlika, ne pa spet ogromna, odvisno kaj komu paše. Meni GT lepo leži v rokih z "navadnimi" ročaji. 

https://www.formgriffe.de/en/


katero strelivo uporabljaš in kakšni so zadetki, grupa?
Odgovori
#8
v ligi AA ne poznam nikogar, ki bi streljal s pardinijem. uspešno mislim. vsi, ki so jo imeli so jo prodali
Odgovori
#9
(16-07-2020, 13:32)mariborcan Napisal: v ligi AA ne poznam nikogar, ki bi streljal s pardinijem. uspešno mislim. vsi, ki so jo imeli so jo prodali
Je tako zaradi kota ročaja, ki je prilagojen enoročnemu streljanje, pri katerem se dlan povesi nižje?
Odgovori
#10
(16-07-2020, 13:32)mariborcan Napisal: v ligi AA ne poznam nikogar, ki bi streljal s pardinijem. uspešno mislim. vsi, ki so jo imeli so jo prodali

V ligi AA  kolega, ki je v začetku leta kupil to pištolo, z lahkoto dela odlične rezultate. Z njegovim dovoljenjem objavljam fotko petih strelov, 25 m, strelivo domačica: los krogla 123gr HP. Pištola je drugače raketa.
Odgovori
#11
(17-07-2020, 11:06)PpqM2 Napisal:
(16-07-2020, 13:32)mariborcan Napisal: v ligi AA ne poznam nikogar, ki bi streljal s pardinijem. uspešno mislim. vsi, ki so jo imeli so jo prodali

V ligi AA  kolega, ki je v začetku leta kupil to pištolo, z lahkoto dela odlične rezultate. Z njegovim dovoljenjem objavljam fotko petih strelov, 25 m, strelivo domačica: los krogla 123gr HP. Pištola je drugače raketa.
tudi jaz streljam v AA,ali mi zaupaš njegovo št.da bi ga vprašal za mnenje iz prve roke.lahko tudi na ZS.
Odgovori
#12
(17-07-2020, 11:56)trojan Napisal:
(17-07-2020, 11:06)PpqM2 Napisal:
(16-07-2020, 13:32)mariborcan Napisal: v ligi AA ne poznam nikogar, ki bi streljal s pardinijem. uspešno mislim. vsi, ki so jo imeli so jo prodali

V ligi AA  kolega, ki je v začetku leta kupil to pištolo, z lahkoto dela odlične rezultate. Z njegovim dovoljenjem objavljam fotko petih strelov, 25 m, strelivo domačica: los krogla 123gr HP. Pištola je drugače raketa.
tudi jaz streljam v AA,ali mi zaupaš njegovo št.da bi ga vprašal za mnenje iz prve roke.lahko tudi na ZS.


Priponke Male slike
   
Odgovori
#13
Septembra se boste lahko v zivo pomenili na MLAA.
Prilimana slika se mi ne zdi nic posebnega.
Odgovori
#14
(18-07-2020, 00:57)MarkB Napisal: Septembra se boste lahko v zivo pomenili na MLAA.
Prilimana slika se mi ne zdi nic posebnega.
Dejansko ni nič posebnega, ampak za nekoga, ki je pištolo prvič držal v roki in testiral 5 strelov, pa se mi ne zdi slaba. V vsakem primeru je pa pištola zmožna več.
Odgovori
#15
(18-07-2020, 13:19)PpqM2 Napisal:
(18-07-2020, 00:57)MarkB Napisal: Septembra se boste lahko v zivo pomenili na MLAA.
Prilimana slika se mi ne zdi nic posebnega.
Dejansko ni nič posebnega, ampak za nekoga, ki je pištolo prvič držal v roki in testiral 5 strelov, pa se mi ne zdi slaba. V vsakem primeru je pa pištola zmožna več.

49 krogov...to je odlično Clap  drži ja, je sposobna več...50 krogov Pray
Odgovori
#16
Pardinij je ena redkih velikokaliberskih pištol, ki je bila zasnovana in razvita za športno streljanje in ne kot večina ostalih pištol, ki izvirajo iz prvotnih pištol narejenih za vojaško-policijske potrebe. Zaradi tega ima Pardini tudi tak kot ročaja. Poglejte malo športne malokaliberske pištole in primerjajte kot pod katerimi je postavljen ročaj.
Odgovori
#17
(19-07-2020, 10:25)goldi Napisal: Pardinij je ena redkih velikokaliberskih pištol, ki je bila zasnovana in razvita za športno streljanje in ne kot večina ostalih pištol, ki izvirajo iz prvotnih pištol narejenih za  vojaško-policijske potrebe. Zaradi tega ima Pardini tudi tak kot ročaja. Poglejte malo športne malokaliberske pištole in primerjajte kot pod katerimi je postavljen ročaj.
ja res je ,imajo isti kot
Odgovori
#18
... ker so narejene za enoročno streljanje.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)