Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zastava ZPAP M70
#1
Pozdravljeni,

je morda kdo že vprašal pri slovenskih trgovcih, če bi uvozili novo polavtomatsko puško ZPAP, popolnoma izdelano v Kragujevcu, z kromirano cevjo, 1,5 mm receiver-jem itn., ki se po novemu prodaja na ameriškem trgu?

Kolege in jaz iz Hrvaške smo že navdušeno poslali sporočila v Zastavo, odgovora, kot pričakovano, nismo dobili Rolleyes
Odgovori
#2
To lepotičko bi pa tudi jaz z veseljem kupil.

https://youtu.be/3znZpBwaZsU
Odgovori
#3
Po 4000 strelih: https://youtu.be/IYSSeHVmLlE
Odgovori
#4
konec septembra odpiramo trgovino z orožjem na Opčinah pri Trstu, kjer boste lahko kupili vse od Zastave. Vse orožje je  novo in uvoženo direktno iz Kragujevca.
V trgovini si boste lahko naročili tudi orožje po svojih željah.

Med tem, pa si lahko več ogledate na www.zastava-armi.it
FULIBER
Via Nazionale 28
34151 Trst- OPČINE

www.fuliber.it
info@fuliber.it

whatsapp: +39 351 7003826
Odgovori
#5
(18-08-2020, 12:52)fuliber Napisal: konec septembra odpiramo trgovino z orožjem na Opčinah pri Trstu, kjer boste lahko kupili vse od Zastave. Vse orožje je  novo in uvoženo direktno iz Kragujevca.
V trgovini si boste lahko naročili tudi orožje po svojih željah.

Med tem, pa si lahko več ogledate na www.zastava-armi.it

Odlično! Zdaj je edino vprašanje, če Zastava že ima pogodbo z USA, oziroma če so te puške US ekskluziva. Recimo, če imajo dogovor za izdelavo "x" števila pušk in je to to. Tole je informacija ki bi jo rado vedel.
Odgovori
#6
(18-08-2020, 13:08)johnnybravo1995 Napisal:
(18-08-2020, 12:52)fuliber Napisal: konec septembra odpiramo trgovino z orožjem na Opčinah pri Trstu, kjer boste lahko kupili vse od Zastave. Vse orožje je  novo in uvoženo direktno iz Kragujevca.
V trgovini si boste lahko naročili tudi orožje po svojih željah.

Med tem, pa si lahko več ogledate na www.zastava-armi.it

Odlično! Zdaj je edino vprašanje, če Zastava že ima pogodbo z USA, oziroma če so te puške US ekskluziva. Recimo, če imajo dogovor za izdelavo "x" števila pušk in je to to. Tole je informacija ki bi jo rado vedel.

FULIBER ima eksluzivo za Italijo za vse orožje ki ga proizvaja Zastava v Kragujevacu. V moji trgovini, pa bo lahko kupil orožje tudi vsak EU državljan ( seveda z ustreznimi dovoljenji)
FULIBER
Via Nazionale 28
34151 Trst- OPČINE

www.fuliber.it
info@fuliber.it

whatsapp: +39 351 7003826
Odgovori
#7
(18-08-2020, 10:27)johnnybravo1995 Napisal: Pozdravljeni,

je morda kdo že vprašal pri slovenskih trgovcih, če bi uvozili novo polavtomatsko puško ZPAP, popolnoma izdelano v Kragujevcu, z kromirano cevjo, 1,5 mm receiver-jem itn., ki se po novemu prodaja na ameriškem trgu?

Kolege in jaz iz Hrvaške smo že navdušeno poslali sporočila v Zastavo, odgovora, kot pričakovano, nismo dobili :rolleyes:


Pozdravljeni,

ali vam je uspelo kupiti omenjeno puško? Tudi sam sem zainteresiran in me zanima kje se jo da najlažje dobiti.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)