Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEKMOVANJE PIŠTOLA REVOLVER VK 3.4.CRNGROB
#1
RAZPIS
ODPRTEGA TEKMOVANJA V PRECIZNEM STRELJANJU
s PIŠTOLO in REVOLVERJEM


Tekmovanje bo na vojaškem poligonu CRNGROB pri ŠKOFJI LOKI
v SOBOTO 3. aprila 2010

s pričetkom ob 9.00 uri
(V primeru slabega vremena bo tekma preložena)


Tekmovalci se lahko predprijavijo na tekmovanje do petka telefonsko, preko SMS-a ali po e-pošti,
prijavijo pa telefonsko ali osebno na dan tekmovanja najkasneje do 10:30 ure.
Predprijave sporočite na E-mail : [email protected]
ali na GSM:
Damjan 041645514 Žiga 040863387 Matjaž 040131501 Rajko 070734625

Za tekmovalce lige PP-PR šteje kot druga tekma.
Prijavnina je 25 €.

Strelske panoge:

- Disciplina VK pištola: V tej disciplini se tekmuje s pištolo kalibra 7,62 – 11,43 mm.

- Disciplina VK revolver: revolver od kalibra 7,62 – 11.43 mm in orožja GSP.


Na turnirju se izvede serija 5 poizkusnih strelov v času do 5 minut (tarčo se pokaže strelcu), nato pa tri serije po 10 strelov za oceno , v trajanju do 10 minut za serijo. Tarče so standardne ISSF in se menjajo po vsaki seriji.

- Dodatna disciplina: hitrostno streljanje.

HITROSTNO (posamezniki-ni ekip): Izvedlo se bo tri serije po 5 strelov v času 10 sekund na serijo.
Štartna pozicija (velja samo za hitrostno):
- orožje pripravljeno na strel v roki pod kotom 45 stopinj s prstom vidno odmaknjenim od sprožilca.

ŠTETJE: Vrstni red tekmovalcev najprej določi večje število doseženih točk, nato po vrsti boljši rezultat zadnje serije, večje število desetk, devetk itd, večje število notranjih desetk.
V primeri popolnoma enakega rezultata je delitev mest.

Ekipe se na turnirju razvrstijo na dosežena mesta s seštevkom krogov vseh treh tekmovalcev.
V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi boljši rezultat zadnjega strelca, nato večje število desetk zadnjega strelca, večje število notranjih desetk.

Ekipo se prijavi pred pričetkom tekmovanja. Tekmovalec lahko na isti tekmi strelja samo za eno ekipo. Ekipa ima lahko na isti tekmi samo iste člane v obeh disciplinah.

Ekipna prijavnina je že vključena v posameznikovo prijavo (ni doplačila).

Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan.
Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake.
Pred pričetkom vsako od sodelujočih društev lahko predlaga enega strelca v tekmovalno komisijo.

Na tekmi se podeli pokale za prve tri ekipe in medalje za člane ekip v obeh kategorijah ter medalje za najboljših pet posameznikov v obeh kategorijah.
Vodja tekmovanja: Lesjak Rajko
Glavni sodnik: Cerar Damjan
Glavni sodnik za rezultate: Radovan Alojz
Glavni sodnik na strelski liniji: Florjančič Matjaž

Informacije na:
Damjan 041645514 Žiga 040863387 Matjaž 040131501 Rajko 070734625
Odgovori
#2
Obvestilo!
Na tekmovanju se bo izvedla dodatna disciplina:
MK ODPRTI MERKI 50m leže s prednjim naslonom.
5 poizkusnih in 4x5 za rezultat.
Najboljši trije tekmovalci dobijo medalje.
Tekmovalec z največ desetkami dobi praktično nagrado.
V primeru enakega števila desetk odloča EMŠO.
Pa uživajte v streljanju.
Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
#3
"vete Napisal:"...V primeru enakega števila desetk odloča EMŠO...."
[img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#4
"vete Napisal:Obvestilo!
Na tekmovanju se bo izvedla dodatna disciplina:
MK ODPRTI MERKI 50m leže s prednjim naslonom.
5 poizkusnih in 4x5 za rezultat.
Najboljši trije tekmovalci dobijo medalje.
Tekmovalec z največ desetkami dobi praktično nagrado.
V primeru enakega števila desetk odloča EMŠO.
Pa uživajte v streljanju.
Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
A se lahko v tej disciplini strelja standard MK puška z diopterjem??????? [img]{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif[/img]
Odgovori
#5
Čisto informativno zanima mene in še nekaj sostrelcev. Ali je možnost streljati v petek popoldan?
Odgovori
#6
Za možnost streljanja v petek boste obveščeni najkasneje do srede.
Z diopterjem lahko streljaš, vendar rezultata ne moremo upoštevati zaradi prednosti, ki jo ima.
Bo pa MK diopter na sporedu 17.4. v Vipavi. Čeprav na prvi tekmi ni bilo interesa za streljanje
z diopterjem ga bomo ponujali vsaj nekaj časa, da se vidi, ali gre samo za začetne težave ali pa
med tekmovalci ni interesa, da tekmujejo z diopterjem. Za vsako stvar je potreben čas.
Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
#7
REZULTATI 2.tekmovanja PP-PR10

PPPR-pistola3x10
Reg.št. Priimek Ime Klub Izr1 Pi1 Pi2 Pi3
63 Smole Viktor SD Rifnik 283 94 94 95
59 Mandelj Žiga SD 10 279 92 93 94
23 Gajšek Štefan SD Rifnik 277 91 92 94
474 Teršek Zdravko SD SOIT 259 87 91 81
589 Finc Damijan 2 257 88 84 85
28 Rupnik Alojz SD Modri as 254 81 88 85
27 Pintar Klemen SD SOIT 253 82 85 86
196 Žabjek Bojan SD Modri as 251 80 82 89
78 Djuran Miloš SD Kopačevina 249 85 79 85
251 Krajnc Iztok SD Radovljica 244 74 88 82
545 Gajšek Alojz SD Rifnik 242 77 81 84
519 Novak Žiga SD SOIT 238 81 76 81
4 Jereb Pavle SD Kopačevina 237 74 82 81
255 Lotrič Ivan SD Radovljica 232 76 82 74
270 Fedoruk igor SD Strelec 230 80 75 75
230 Bitenc Drago SD Modri as 228 70 77 81
6 Masnec Božo SD Kopačevina 224 73 75 76
250 Jeraj Bojan SD Radovljica 220 75 69 76
218 Arčon Kunej Mojca SD SOIT2 204 70 73 61
417 Cigler Jurij DVV JOD113 183 56 69 58
200 Širca Robert SD Bičun 158 35 61 62
588 Kožuh Marko 2 140 33 42 65
247 Pintar Jože SD Škofja Loka 131 42 44 45
246 Harbaš Damir SD Škofja Loka 129 28 46 55
217 Arčon Lado SD SOIT2 101 38 49 14
2 Akrapovič Vital DVV JOD113 97 32 32 33
232 Polajnar Grega DVV JOD113 96 31 32 33
1 Lesjak Rajko DVV JOD113a 93 30 31 32
85 Masnec Sandi SD Škofja Loka 0 0 0 0

PPPR-revolver3x10
Reg.št. Priimek Ime Klub Izr2 Re1 Re2 Re3
63 Smole Viktor SD Rifnik 286 96 92 98
23 Gajšek Štefan SD Rifnik 278 92 92 94
27 Pintar Klemen SD SOIT 277 96 93 88
28 Rupnik Alojz SD Modri as 265 79 94 92
59 Mandelj Žiga SD 10 257 86 88 83
545 Gajšek Alojz SD Rifnik 253 87 85 81
6 Masnec Božo SD Kopačevina 240 87 71 82
250 Jeraj Bojan SD Radovljica 238 80 79 79
4 Jereb Pavle SD Kopačevina 237 81 81 75
519 Novak Žiga SD SOIT 234 80 79 75
270 Fedoruk igor SD Strelec 231 77 74 80
78 Djuran Miloš SD Kopačevina 230 74 78 78
246 Harbaš Damir SD Škofja Loka 214 66 82 66
474 Teršek Zdravko SD SOIT 212 73 60 79
417 Cigler Jurij DVV JOD113 212 71 76 65
196 Žabjek Bojan SD Modri as 209 64 72 73
247 Pintar Jože SD Škofja Loka 205 69 65 71
200 Širca Robert SD Bičun 193 67 64 62
230 Bitenc Drago SD Modri as 190 63 67 60
85 Masnec Sandi SD Škofja Loka 0 0 0 0
1 Lesjak Rajko DVV JOD113a 0 0 0 0


EKIPNI REZULTATI PIŠTOLA

Klub Priimek Ime Izr1
SD Rifnik Smole Viktor 283
Gajšek Štefan 277
Gajšek Alojz 242
Vsota od Izr1 802
SD SOIT Teršek Zdravko 259
Pintar Klemen 253
Novak Žiga 238
Vsota od Izr1 750
SD Modri as Rupnik Alojz 254
Žabjek Bojan 251
Bitenc Drago 228
Vsota od Izr1 733
SD Kopačevina Djuran Miloš 249
Jereb Pavle 237
Masnec Božo 224
Vsota od Izr1 710
SD Radovljica Krajnc Iztok 244
Lotrič Ivan 232
Jeraj Bojan 220
Vsota od Izr1 696
2 Finc Damijan 257
Kožuh Marko 140
Vsota od Izr1 397
DVV JOD113 Cigler Jurij 183
Akrapovič Vital 97
Polajnar Grega 96
Vsota od Izr1 376
SD SOIT2 Arčon Kunej Mojca 204
Arčon Lado 101
Vsota od Izr1 305
SD 10 Mandelj Žiga 279
Vsota od Izr1 279
SD Škofja Loka Pintar Jože 131
Harbaš Damir 129
Masnec Sandi 0
Vsota od Izr1 260


EKIPNI REZULTATI REVOLVER

Klub Priimek Ime Izr2
SD Rifnik Smole Viktor 286
Gajšek Štefan 278
Gajšek Alojz 253
Vsota od Izr2 817
SD SOIT Pintar Klemen 277
Novak Žiga 234
Teršek Zdravko 212
Vsota od Izr2 723
SD Kopačevina Masnec Božo 240
Jereb Pavle 237
Djuran Miloš 230
Vsota od Izr2 707
SD Modri as Rupnik Alojz 265
Žabjek Bojan 209
Bitenc Drago 190
Vsota od Izr2 664
SD Škofja Loka Harbaš Damir 214
Pintar Jože 205
Masnec Sandi 0
Vsota od Izr2 419

3MKodprti-MB
Reg.št. Priimek Ime Klub skupaj
4 Jereb Pavle SD Kopačevina 177
23 Gajšek Štefan SD Rifnik 168
6 Masnec Božo SD Kopačevina 161
85 Masnec Sandi SD Škofja Loka 153
255 Lotrič Ivan SD Radovljica 153
474 Teršek Zdravko SD SOIT 133
546 Velikonja Andrej SD Črne Njive 132
657 Žonta Jože SD Črne Njive 123
417 Cigler Jurij DVV JOD113 110
217 Arčon Lado SD SOIT2 109
2 Akrapovič Vital DVV JOD113 105

EMŠO je tokrat prišel prav. V muših sta bila izenačena Gajšek Štefan in Jereb Pavle.
Tako je zaradi EMŠO-ja praktično nagrado (ameriški tok za puško z daljnogledom) dobil Jereb Pavle.

PISTOLA HITROSTNO (3X5strelov v 3x10sec.)
Reg.št. Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10pi 9pi 8pi 7pi 6pi 5pi 4pi 3pi 2pi 1pi 0pi
63 Smole Viktor SD Rifnik 129 15 4 6 1 3 1 0 0 0 0 0 0
28 Rupnik Alojz SD Modri as 129 15 4 4 6 0 0 1 0 0 0 0 0
23 Gajšek Štefan SD Rifnik 128 15 5 3 4 2 0 1 0 0 0 0 0
230 Bitenc Drago SD Modri as 120 15 1 6 4 1 2 1 0 0 0 0 0
270 Fedoruk igor SD Strelec 116 15 1 4 7 2 0 0 0 0 0 0 1
417 Cigler Jurij DVV JOD113 111 14 4 2 2 2 3 1 0 0 0 0 0
196 Žabjek Bojan SD Modri as 103 14 1 4 4 2 1 1 0 0 0 0 1
200 Širca Robert SD Bičun 101 14 0 4 1 5 2 2 0 0 0 0 0
2 Akrapovič Vital DVV JOD113 77 15 0 2 5 1 2 0 0 0 0 0 5

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...037220.doc (300.5 KB)Â
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)