Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MEPROLIGHT MICRO RDS sedaj na voljo pri nas!
#1
Meprolight je našel patentirano alternativno rešitev za vse pištole, ki niso MOS, optic ready ipd. QR montaža rdeče pike na tritium merke preko integrirane šine. Proizvajalec zagotavlja tudi natančnost zadetkov po ponovni montaži pike (to bomo še preverili).

Preveri na us.meprolight.com ali obstaja rešitev tudi za tvojo pištolo.


           
TRGOVINA LOVEC GROSUPLJE

T: 01 7862 063 G: 041 760 654 G: 041 662 642 E: info@lovec-arms.com
W: lovec-arms.com F: facebook
Odgovori
#2
Previsoko povrh vsega pa še grdo. Think
Odgovori
#3
(10-10-2020, 11:23)jabolko Napisal: Previsoko povrh vsega pa še grdo. Think

Kot za koga, mi mislimo da je idealna rešitev za take in podobne primere, seveda pa vsake oči imajo svojega malarja. Glede previsoko pa ne razumem najbolje...
TRGOVINA LOVEC GROSUPLJE

T: 01 7862 063 G: 041 760 654 G: 041 662 642 E: info@lovec-arms.com
W: lovec-arms.com F: facebook
Odgovori
#4
(20-10-2020, 09:19)lovec-grosuplje Napisal:
(10-10-2020, 11:23)jabolko Napisal: Previsoko povrh vsega pa še grdo. Think

Kot za koga, mi mislimo da je idealna rešitev za take in podobne primere, seveda pa vsake oči imajo svojega malarja. Glede previsoko pa ne razumem najbolje...

Ja visoko nad zaklepom  a ne. Za resno športno rabo ni,  za nezahtevne uporabnike bo pa v redu se strinjam, sploh ker se enostavno sname in namesti.

Mimogrede kako je z tem plastičnim delom, ki pri hitrem enostranskim repetiranju Glocka skoči iz zarez... deluje mi  pod dimenzioniran, ter naredi tale komplet [kupljen pri vas] ki je drugače odličen neuporaben. 

Obstaja alternativa, ali vsaj nov del. Question


Priponke Male slike
           
Odgovori
#5
Japčka, večina nas nikol ne bo tam kot ti kar se doseganja rezultatov tiče, tko da je tole čez glavo dost dobr (ob klasičnih predpostavkah). :)
Odgovori
#6
(20-10-2020, 11:57)jabolko Napisal:
(20-10-2020, 09:19)lovec-grosuplje Napisal:
(10-10-2020, 11:23)jabolko Napisal: Previsoko povrh vsega pa še grdo. Think

Kot za koga, mi mislimo da je idealna rešitev za take in podobne primere, seveda pa vsake oči imajo svojega malarja. Glede previsoko pa ne razumem najbolje...

Ja visoko nad zaklepom  a ne. Za resno športno rabo ni,  za nezahtevne uporabnike bo pa v redu se strinjam, sploh ker se enostavno sname in namesti.

Mimogrede kako je z tem plastičnim delom, ki pri hitrem enostranskim repetiranju Glocka skoči iz zarez... deluje mi  pod dimenzioniran, ter naredi tale komplet [kupljen pri vas] ki je drugače odličen neuporaben. 

Obstaja alternativa, ali vsaj nov del. Question
Pozdravljen,

lahko se oglasiš, imamo ta del na zalogi :)

Kar se tiče visoko nad zaklepom, mogoče pri dinamiki zna bit malo težava, drugod je pa ne vidim.. mogoče se pa motim :)

(20-10-2020, 12:04)romunov Napisal: Japčka, večina nas nikol ne bo tam kot ti kar se doseganja rezultatov tiče, tko da je tole čez glavo dost dobr (ob klasičnih predpostavkah). :)

Res je :)
TRGOVINA LOVEC GROSUPLJE

T: 01 7862 063 G: 041 760 654 G: 041 662 642 E: info@lovec-arms.com
W: lovec-arms.com F: facebook
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)