Ocena teme:
  • 2 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Če ne morete vi do nas, pridemo mi do vas! :)
V luči novih ukrepov smo se odločili na drugačen način na hitro predstaviti našo trgovino. 

Lahko se pokličemo tudi preko viber / whatsapp in vam v "živo" preko spleta pokažemo kak artikel. Kot ponavadi, vam lahko seveda vse izdelke tudi dostavimo! 

Dobrodošli v Orožarni Rojal Novo mesto! :) 

Odgovori
Ob novih ukrepih je to zagotovo olajšan način nakupa. Super
Odgovori
(16-10-2020, 21:49)Panther Napisal: Ob novih ukrepih je to zagotovo olajšan način nakupa. Super

Dokler bodo delale UE  Shifty
Odgovori
Ja, tudi res...
Ampak se da tudi preko emailiv in/ali priporočene pošte dosti rešiti, vsaj tako se je v prvem korona valu izkazalo. Bolj je problem pri ogledu in izbiri pred nakupom.
Odgovori
Kako to, da iz spletne trgovine ne odstranite artiklov, ki niso dobavljivi? Že nekajkrat sem nabavljal, precej moteče je, da vsak tretji artikel ni na zalogi. Zgolj opazka in moje mnenje ?
Odgovori
(17-10-2020, 09:56)el_diablo Napisal: Kako to, da iz spletne trgovine ne odstranite artiklov, ki niso dobavljivi? Že nekajkrat sem nabavljal, precej moteče je, da vsak tretji artikel ni na zalogi. Zgolj opazka in moje mnenje ?

To se popolnoma strinjam, res je moteče in se opravičujem. Trenutno kar intenzivno delamo na temu da posodabljamo zalogo na spletni strani. Ravno iz tega vidika smo tudi izvedli eno kadrovsko menjavo in upam da bo v prihodnje stanje boljše. 

Hvala v vsakem primeru, vsako mnenje šteje! :)

(16-10-2020, 21:49)Panther Napisal: Ob novih ukrepih je to zagotovo olajšan način nakupa. Super

Hvala, nas veseli! :)
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)