Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jelinčič o orožju in novem ZORO
Polno napačnih dejstev.

Pri 23min se začne...

Aja topic če lahko Admin popravi na Jelinčič
Trenutni arsenal:
- Glock G19 Gen5 MOS FS
- Glock G19X
- Glock G17 Gen5 MOS FS + Trijicon RMR® Type 2 Adjustable LED Reflex Sight + Trijicon Bright and Tough™ Suppressor Night Sights
- Glock G34 Gen5 MOS FS + Trijicon HD XR™ Night Sights
Odgovori
Pa kot vedno Brez Dlake na Jeziku?
Odgovori
(24-10-2020, 22:09)deadbeef Napisal: Polno napačnih dejstev.

Pri 23min se začne...

Aja topic če lahko Admin popravi na Jelinčič

Kaj pa so recimo napačna dejstva, po tvojem mnenju? Kaj je povedal narobe?
Odgovori
No, povedal je kar njemu paše. Je pa spustil... precej. Ampak oddaja verjetno ni bila temu namenjena. Itak je pa narod po njegovem glup.
Black rifles matter..
Odgovori
menda se lahko vsi strinjamo z njim da je narod povprečno glup, glup je pravzaprav zelo mil izraz...
Odgovori
Zmago je res ta zadnji ki mu bi folk kaj vrjel ,od malega karierni kriminalec, ki je uspešno presedlal v politiko kjer prodaja svoj glas . Zabit folk ,ki pa tega prostituta voli pa se očitno vedno najde.
Odgovori
O glej ga heroja.
Še tistih par dni vojne je preživel v zaporu.
Tip je k teflon, nič se ga ne prime. Lahko krade po cerkvah, lahko prejema podkupnine v Svetu Evrope od diktatorjev, vozi pijan, strelja orožje v kleti, kar v skladovnico drv, organizira napad z ročno bombo na cigane, nosi pištolo po parlamentu ... ni da ni.

In folk ga še voli. Karl se vrača. Podobnik napada že cerkev samo da bi prislonil skodelco...

Dobro nam gre.
Odgovori
(25-10-2020, 15:22)dani_79 Napisal: menda se lahko vsi strinjamo z njim da je narod povprečno glup, glup je pravzaprav zelo mil izraz...

Ta citat me je pred mnogo leti stresel:  Predstavljaj si človeka, ki je povprečno glup. In se zavedaj, da je vsaj 50% ljudi bolj glupih od njega  Shootme
Odgovori
Kam po gaussu pa padete vi?
Odgovori
Cisto levo in potem se malo bolj levo, ko gre ze v minus ;)
Odgovori
Bi lahko nekdo za tiste, ki ne gledamo youtube videov, naredil povzetek in po alinejah razdelal kaj (narobnega) je povedano?
Odgovori
Rekel je, da je pri nas dovoljeno imeti samo 25 nabojev, potem pa rabiš "specialno dovoljenje"... (najbrž zato, ker ima samo dovoljenje za zbiranje).
Odgovori
Jezil se je tudi, da je pri nas posedovanje orožja takoj kaznivo dejanje Nedovoljene proizvodnje in prometa orožja ali eksploziva in pri tem pizdil kako nesorazmerno je to..

Očitno mu ni povsem jasno, da ne gre za kaznovo dejanje (ampak le za prekršek) če nekdo poseduje orožje, za katerega se sicer lahko izda orožna listina in da se člen (vsaj kar se tiče same pridobitve in posedovanja) nanaša na ostalo orožje, ki sicer ni namenjeno civilom.
Odgovori
Evo ..s tem prispevkom je dokazano , da nekaterim maske res škodijo Doh
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
Evo kdo jih prepozna, kakih 20 ali bog vedi koliko let nazaj...vem da je bilo v okolici
Krškega...Šubelj in njegova IPSC tekma level 3.
Kot zanimivost...na tekmi je bil Eduardo De Cobos, ki še danes spada med elito ipsc strelcev, tisti ki uporablja Bereto zadnje čase Rolleyes

Pokali podeljeni osebno iz rok... Question

Priponke Male slike

Odgovori
Hehe. Je reku: "25 kosov streliva, to niti 2 seržerja ni" če je zbiratelj starega orožja je to za ene 2 cela, pa še mal ostane. Ponavadi ima staro orožje enoredni nabojnik. Hehe. Jaki strokovnjak.
Odgovori
(26-10-2020, 10:45)JRC Napisal: Rekel je, da je pri nas dovoljeno imeti samo 25 nabojev, potem pa rabiš "specialno dovoljenje"... (najbrž zato, ker ima samo dovoljenje za zbiranje).

to tudi men ni blo jasno Shrug nisem vedel da je zbirateljen dovoljeno imeti samo 25 nabojev.
Trenutni arsenal:
- Glock G19 Gen5 MOS FS
- Glock G19X
- Glock G17 Gen5 MOS FS + Trijicon RMR® Type 2 Adjustable LED Reflex Sight + Trijicon Bright and Tough™ Suppressor Night Sights
- Glock G34 Gen5 MOS FS + Trijicon HD XR™ Night Sights
Odgovori
Jaz sem bil prepričan da je 100. Ampak nisem pa zbiratelj.
Black rifles matter..
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)