Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ali grem lahko, kljub ukrepom, na zasebno strelišče v drugi občini?
Nisem vedel kam naj nalimam zadevo in jo limam tukaj: “ Ponavljamo zgodbo iz spomladanskih mesecev. Imamo omejitev gibanja med občinami z izjemami, ki so takšne, kot so bile spomladi. Prihod/odhod na delo, kmetijske/gozdarske dejavnosti, odpravljanje nevarnosti za zdravje in premoženje, varstvo in pomoč osebam, ki so pomoči potrebne, dostop do zdravstvenih storitev, dostop do diplomatskih predstavništev, do storitev za nujne primere, dostop do nalog, povezanih s pravosodnimi organi, dostop do storitev za osebe s posebnimi potrebami, izvajanje vzdrževalnih ali drugih sezonskih opravil na zasebnem zemljišču ali objektu, potovanje čez RS v tranzitu, dostop do storitev s področja vzgoje in izobraževanja, univerz in visokošolskih zavodov, dostop do mesta za prodajo blaga in storitev neposrednim potrošnikom, dostop do športnorekreacijskih in zelenih površin na prostem. Naj poudarim, da so te izjeme dovoljene zgolj, če teh storitev v svoji občini nimate.” vir: rtvslo.si

Sedaj me pa zanima sledeče, moje SD nima strelišča v občini v kateri imam prebivališče, torej lahko grem v sosednjo občino plinkat? Ali se raje prej obrnem na Kacina?

Lp

Ciljam na ta del: “ dostop do športnorekreacijskih in zelenih površin na prostem.”
Odgovori
(12-11-2020, 22:10)pacman87 Napisal: ...

Sedaj me pa zanima sledeče, moje SD nima strelišča v občini v kateri imam prebivališče, torej lahko grem v sosednjo občino plinkat? Ali se raje prej obrnem na Kacina?

Lp

Ciljam na ta del: “ dostop do športnorekreacijskih in zelenih površin na prostem.”

... ti kar pogumno ... samo se ti zna zgoditi, da je strelišče v sosednji občini zaradi občinskega odloka zaprto ...  Shifty

lp upor500
Odgovori
(12-11-2020, 22:10)pacman87 Napisal: Sedaj me pa zanima sledeče, moje SD nima strelišča v občini v kateri imam prebivališče, torej lahko grem v sosednjo občino plinkat? Ali se raje prej obrnem na Kacina?

Lp
Če izbiraš ali bi raje plinkal v sosednjo občino ali na Kacina, svetujem prvo opcijo, bo manj zapletov. Dumb
administrator / Strelec.si
Odgovori
:)

Strelišče je privat kamnolom.
Odgovori
(13-11-2020, 09:12)pacman87 Napisal: :)

Strelišče je privat kamnolom.

Glede na to, da velja prepoved zbiranja oseb, bi rekel, da bi strogo po zakonu, tudi privat strelišča naj bila zaprta (četudi se sam osebno s tem ne strinjam).
Odgovori
a pol se sam z sabo ne smeš zbirat?
Odgovori
Če sam pokaš na svojem ali na kakšnem drugem strelišču, mislim, da ni nič narobe.
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
... lahko, samo biti moraš iz istega gospodinjstva in vsekakor ne več kot 5krat kloniran (1 original + 5 klonov) ...

lp upor500
Odgovori
Če ne veš kam napopat, naredi novo nit. Pripopaj še povezavo do vira.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)