Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TROJ IN OSTALO
Takole, tole si pa zasluži svojo temo... Deli rezervni Troy in ostalo v devetki, tako iskana garnitura 
osnovnih delov za obnovo zaklepa, brez težav nabavljena.

Kljub moledovanju, nihče od naših trgovcev ni sposoben tega zrihtat, očitno če ne pade v žep 20e se jim ne da niti
vbadat s tem in naročit... drugače si ne znam predstavljat zakaj ne... če si komu, ki se je hvalil kaj vse ima, ali lahko dobi 
omenil da rabiš to, so umolknili ma isto ko izklopiš radio... Dumb

Tudi prav, se da zaslužit drugemu. Whistle

PS. Če kdo nujno rabi ali bo, rade volje odstopim garnituro.
Seveda je zraven poštnina, ma važno je da je vsaj dosegljivo.

Priponke Male slike

Odgovori
Jabolko daj povej a imaš kak komplet za sig MPX.

Lp. Tine
Odgovori
No za Siga bo pa to nmal bl težko ?
Odgovori
(18-11-2020, 23:44)Martin Napisal: Jabolko daj povej a imaš kak komplet za sig MPX.

Lp. Tine

Ne so naročeni na lab comercu, neki je dobila je bilo tudi neki lomov izvlakačev že...kaj so počeli ne vem, moj Sig ima 7 tisoč izstreljenih nabojev [Ernestova X 3+ in ima še vse prvo] in še ni bila vzeta cev iz njega in razdrta komora z batkom...eni to počno stalno, osebno ne in bom tako pustu, da vidimo delovanje v naprej [baje da je to zasnovano tako da je samočistilno] vse ostalo čistim in vzdržujem tako kot se spodobi. 

Je pa imela puška dost zastojev in večino ravno na tekmi...sedaj mislim da bo ok. 
Point je v uporabi počasnih smodnikov, hitri ji nikakor ne odgovarjajo tudi krogle ima rajši lažje kot težke, predvsem pa ne mara kratkih nabojev ki so tako v modi pri pištolah, ker to nima smisla in nikakor ni ok za delovanje puške.

PS. Je pa to brez debate najbolj mirna prijazna puška, kar se tiče odsuna...to občutiš ko uporabljaš eno in drugo [Troy z dodatki ali fabriški MBX se ne more primerjat z njo] ampak poudarjam, na tvoj rezultat to ne vpliva.  Not 

Očitno bo tudi za to puško potrebno poiskat trgovca v tujini, in dat njemu zaslužit. Whistle
Odgovori
seveda vpliva, sploh ko ima šofer z MPX zastoj na tekmi :)
Odgovori
(19-11-2020, 12:31)Kristian Napisal: seveda vpliva, sploh ko ima šofer z MPX zastoj na tekmi :)

Ja zastoj je pa jeba si koj zgodovina ali kar brez stage. Pray 

Ampak rešujemo, zato so da ugotavljaš in odpraviš...ni panike. Dance
Odgovori
(19-11-2020, 00:59)jabolko Napisal: ...
Je pa imela puška dost zastojev in večino ravno na tekmi...sedaj mislim da bo ok. 
...

Doh
Odgovori
(19-11-2020, 15:29)Matej045 Napisal:
...

Doh

Kaj Mateju ni jasno  Eek, da ima Sig zastoje??
Ima ima  in to zanimive  še bol kot Troy
Odgovori
(19-11-2020, 17:38)JohanJ Napisal:
...

Doh

Meni je vse jasno. Če mi ne bi bilo, potem bi imel Sig MPX ali Troy AR15, pa nimam ne enega in ne drugega.  Cool
Odgovori
(19-11-2020, 20:22)Matej045 Napisal:
...

Doh

Meni je vse jasno. Če mi ne bi bilo, potem bi imel Sig MPX ali Troy AR15, pa nimam ne enega in ne drugega.  Cool
Kaj se pol krempaš po glavi  Eek če s tolko pameten, da nimaš ne A ne B
Odgovori
Jst imam B in vidim da imam veliko manj problemov kot tisti ki opevajo A. Zastoja prakticno ne poznam..
S hidravliko v kopitu pa puska stoji tam kje je potrebno.
Ni vse crno in belo kot se tukaj opisuje.

Lp
Odgovori
(19-11-2020, 20:52)JohanJ Napisal:
...

Doh

Matej ima hecklerja, original in je vesel kot radio oziroma kot tisti švicar iz reklame o bombonih ki pravi "kdo jih je naredu a"  ampak je tudi odlične prispevke  objavu za to puško in taki prispevki so res ok.  Imam tudi sam, ni original je le turška kopija mke, mal nerodna za tekmovanja PCC, ampak ko se jo navadiš se da brez težav uporabljat pa tudi na splošno je v redu puška, žal pri meni zaradi večjega števila teh pušk, bolj poredko pride v uporabo Pray

Glede Siga MPX me je kar neki ljudi spraševalo po objavi, da rad dela zastoje...ja drži je res, je nas kar neki ki smo to puško uporabljali in jo še po tekmovanjih, čist vse delajo identične zastoje tako da neki je na tem, navsezadnje mi smo samo kupili in uporabljamo...naredu je drug.

Sam sem se s tem polno ukvarjal eni so celo obupal ali trmasto vstrajajo in komplicirajo tam kjer za to ni potrebe [laboratorijska čistoča reloadinga naprimer na ustrezni temperaturi in vlagi ne bo rešila omenjenih težav] puška deluje na pline in je občutljiva na izbrane komponente, ki morajo bit res ustrezne pol gre brez težav, vsaj na moji in Ernestovi se je sedaj pokazalalo tako, bo pa čas ko bomo lahko tekmovali še dodaten pokazatelj, mislim da je brez veze tu pisat, vse se pokaže na tekmi ko gre zares drugo ne šteje, sploh ker ljudje ne povedo po pravici tam pa pol vidiš realno. Druga težava je nabava spet tistih osnovnih rezervnih delov...Lab Komerc kjer so puške kupljene sicer dobavi, samo to traja mesece, leto...ampak tudi to se bo rešilo, če so naši trgovci nezainteresirani [kot za AR] bomo poiskali in dali zaslužit drugim ki so agilni... 

Ampak poglejte oglasil se je Sebastijan avtor oziroma zvezda  oglasne nadaljevanke Troy. Pa dajte no ljudje,  naj eden že kupi to puško saj je ok...in že dodelana pa dejansko malo streljana on je eden tistih redkih, ki število strelov doda v + ker nima časa uporabljat . Naj vas ne moti če ima indijansko ime FB bloker, na tekmi IPSC pa, človek zastoj Dumb Dance. Resno no, dajte kupit pa še ceno ima ugodno...

Troy je čist ok puška ko jo dodelaš z vsaj 600e. Že po naravi je zadeva zaradi zasnove brez težav delujoča. Se pravi rabi pa blažilec odsuna tak ali drugačen, nek komp ki ni potrebe da je ne vem kaj ker pomaga sila malo, najvaznejše je pa, da se menja komplet proženje ki pa MORA bit namensko za devetko ne za 223 in tu veliko ljudi naredi napako...proženje je originalno čist ok samo žal ne drži dolgo in začne spuščat rafale, to se pojavi na vseh tudi na najboljši verziji
MBX, pol se pa pojdi ne. Je pa dejstvo da kljub tej dodelavi ne doseže mirnosti delovanja siga ali hecklerja mp 5 [ to moram omenit bo Mateju po volji] ampak kot že stokrat povedano, to je zanemarljivo.

PS. Da malo pomagam pri prodaji...Kdor kupi Sebastjanovega Troya, ima pri meni JURJA krogel gratis.  Bow

Priponke Male slike

Odgovori
(20-11-2020, 16:15)jabolko Napisal:
(19-11-2020, 20:52)JohanJ Napisal:
(19-11-2020, 15:29)Matej045 Napisal: Doh

Matej ima hecklerja, original in je vesel kot radio oziroma kot tisti švicar iz reklame o bombonih ki pravi "kdo jih je naredu a"  ampak je tudi odlične prispevke  objavu za to puško in taki prispevki so res ok.  Imam tudi sam, ni original je le turška kopija mke, mal nerodna za tekmovanja PCC, ampak ko se jo navadiš se da brez težav uporabljat pa tudi na splošno je v redu puška, žal pri meni zaradi večjega števila teh pušk, bolj poredko pride v uporabo Pray

Glede Siga MPX me je kar neki ljudi spraševalo po objavi, da rad dela zastoje...ja drži je res, je nas kar neki ki smo to puško uporabljali in jo še po tekmovanjih, čist vse delajo identične zastoje tako da neki je na tem, navsezadnje mi smo samo kupili in uporabljamo...naredu je drug.

Sam sem se s tem polno ukvarjal eni so celo obupal ali trmasto vstrajajo in komplicirajo tam kjer za to ni potrebe [laboratorijska čistoča reloadinga naprimer na ustrezni temperaturi in vlagi ne bo rešila omenjenih težav] puška deluje na pline in je občutljiva na izbrane komponente, ki morajo bit res ustrezne pol gre brez težav, vsaj na moji in Ernestovi se je sedaj pokazalalo tako, bo pa čas ko bomo lahko tekmovali še dodaten pokazatelj, mislim da je brez veze tu pisat, vse se pokaže na tekmi ko gre zares drugo ne šteje, sploh ker ljudje ne povedo po pravici tam pa pol vidiš realno. Druga težava je nabava spet tistih osnovnih rezervnih delov...Lab Komerc kjer so puške kupljene sicer dobavi, samo to traja mesece, leto...ampak tudi to se bo rešilo, če so naši trgovci nezainteresirani [kot za AR] bomo poiskali in dali zaslužit drugim ki so agilni... 

Ampak poglejte oglasil se je Sebastijan avtor oziroma zvezda  oglasne nadaljevanke Troy. Pa dajte no ljudje,  naj eden že kupi to puško saj je ok...in že dodelana pa dejansko malo streljana on je eden tistih redkih, ki število strelov doda v + ker nima časa uporabljat . Naj vas ne moti če ima indijansko ime FB bloker, na tekmi IPSC pa, človek zastoj Dumb Dance. Resno no, dajte kupit pa še ceno ima ugodno...

Troy je čist ok puška ko jo dodelaš z vsaj 600e. Že po naravi je zadeva zaradi zasnove brez težav delujoča. Se pravi rabi pa blažilec odsuna tak ali drugačen, nek komp ki ni potrebe da je ne vem kaj ker pomaga sila malo, najvaznejše je pa, da se menja komplet proženje ki pa MORA bit namensko za devetko ne za 223 in tu veliko ljudi naredi napako...proženje je originalno čist ok samo žal ne drži dolgo in začne spuščat rafale, to se pojavi na vseh tudi na najboljši verziji
MBX, pol se pa pojdi ne. Je pa dejstvo da kljub tej dodelavi ne doseže mirnosti delovanja siga ali hecklerja mp 5 [ to moram omenit bo Mateju po volji] ampak kot že stokrat povedano, to je zanemarljivo.

PS. Da malo pomagam pri prodaji...Kdor kupi Sebastjanovega Troya, ima pri meni JURJA krogel gratis.  Bow
No jabko posvečeno...verjetno si že star in slep, ker zastoj ni imel S-Troy...ampak kaj hočemo govorit ker ti si velesila slovenskega strelstva..oh in sploh..elita...

U glavnem kupite Troya in sponzor Jabko da kugle... da so pa te puške na slabem glasu gre pa zasluga seveda tebi, ker pač ne znaš drugega kot se kurčit in pametovat...sicer če bi vedel, da so te ulite puške narejene vse pri par proizvajalcih in je gor le ime TRoy, itd itd...so pac po millspecu vse iste..
Tako da tisti ki kupuje pač najverjeteje kupi “aero precision” kateri je tudi med najvecjimi proizvajalci teh komponent v US.sam kaj bi ti govoril, ker veš vse...

No kukarkoli..kot sem ti že povedal v živo....na netu si “keyboard warrior” v živo pa si papak..tolk te je sram, da človeka niti v obraz ne moreš pogledat, kaj šele da bi mu kaj reku...pa ja blokado si fasal, ker si smetil vsako mojo objavo in si se delal pametnega..pač kar si iskal si dobil..in prav nic te nisem pogresal..tukaj pa sem se javil...moja napaka sicer..ker itak bluziš in bluziš neumnosti..

Pomiri se..nisi najboljši in niti ne veš vsega..
Odgovori
No pa ste se lepo vžgali.

Sicer ne vem od kje vam zastoji. Jaz imam Scorpion Evo in do sedaj v izstreljenih 7000 šusih zastoja še nisem imel. No. Enkrat, ker nisem dal nabojnika do konca noter. Ampak je to bila moja napaka.

Koliko je Scorpion primeren za tekme PCC jaz ne morem sodit, ker zaradi mojih zdravstvenih razlogov nekih vrhunskih rezultatov niti ne pričakujem. Hodim na tekme ker me to veseli in v tem uživam.

Sem še pa vedno mnenja, da o rezultatu odloča vsaj 90% strelec in ne puška.

Kaj se pa tiče prodaje Troya. Prodajalec lahko optimistično zahteva koliko hoče. Čas pa vedno pokaže rezultat.

Je pa z mojim Scorpionom na tekmah streljal en drug strelec in bil dvakrat tretji. Serijska puška in najcenejša municija. Prehitel tako Sige in Troye s takimi in drugačnimi predelavami.
Odgovori
A bi bil tako prijazen pa povedal katere tekme je streljal? Me res zanima ker za prve tri ponavadi vem, tole mi je pa neznano...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori
Izražanje v tej temi je padlo pod vsak nivo kulturnega dialoga, brez da bi za to obstajal kakršenkoli razumen razlog. Doh

https://youtu.be/9r-3Ty2Cd0Y
Odgovori
(20-11-2020, 19:23)Kristian Napisal: A bi bil tako prijazen pa povedal katere tekme je streljal? Me res zanima ker za prve tri ponavadi vem, tole mi je pa neznano...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Steel Chalenge 2019.

Pa upam, da ne bomo zdaj spet zašli v smeri, katera tekma ali zveza je prava.
Odgovori
(20-11-2020, 20:09)Matej045 Napisal: Izražanje v tej temi je padlo pod vsak nivo kulturnega dialoga, brez da bi za to obstajal kakršenkoli razumen razlog. Doh

To je tista reklama ja ki sem jo omenil...nekako sem se spomnil nate, ker tako zagovarjaš MP ja in mi je to prišlo na misel kot prispodoba.
Krogle so ok zadovoljen  Question

Glede izražanja Sebastjana ne vem kaj bi reku...najbolje nič, kaj čem bo že Admin rešu, če mu ne bo po volji...

Sam se na tak nivo, neresničnega blatenja, ne bom spuščal...napišem o puški to kar se z njo dogaja...nič več nič manj realno tako kot je...
Lahko dodam da je moj Troy deloval in lani in letos ko smo bili v Italiji na njihovem DP PCC brez napake. Lani je z njim streljal Marijan, sam sem z MPX ki ni deloval... letos sem z Troyem in ni bilo težav, lahko potrdijo...no saj jih tudi na splošno ni sedaj ko ima dokupljeno to kar mu je mankalo.

Sebastjan je pa imel zastoje lani ali predlani v Mariboru na DP in praktično povsod, kjer se pojavi z bilo čim, zato tudi ipsc vzdevek "človek zastoj" Pray

Hočem pomagat da bi prodal, in sedaj ko ne gre je jezo stresu name...no ne glede na to, moja ponudba Los krogel drži.

PS. kako že pravi PRIMOŽ  neki z žara, pa pivo zmeraj pomaga. Dance

Priponke Male slike

Odgovori
(20-11-2020, 20:09)Matej045 Napisal: Izražanje v tej temi je padlo pod vsak nivo kulturnega dialoga, brez da bi za to obstajal kakršenkoli razumen razlog. Doh

To je pa platonska ljubezen..nimas kaj.. jaz nikoli ne polepšujem stvari..so takšne kot so..ko je nekaj gnilo, smrdi..in bolj kot mešaš bolj smrdi...
Tukaj je pa veliko drekomazačev, ki vedo več kot je strani v knjigi...no vsaj mislijo da vedo..
Odgovori
(20-11-2020, 21:00)Jijabolko Napisal:
(20-11-2020, 20:09)Matej045 Napisal: Izražanje v tej temi je padlo pod vsak nivo kulturnega dialoga, brez da bi za to obstajal kakršenkoli razumen razlog. :doh:

To je tista reklama ja ki sem jo omenil...nekako sem se spomnil nate, ker tako zagovarjaš MP ja in mi je to prišlo na misel kot prispodoba.
Krogle so ok zadovoljen  :question:

Glede izražanja Sebastjana ne vem kaj bi reku...najbolje nič, kaj čem bo že Admin rešu, če mu ne bo po volji...

Sam se na tak nivo, neresničnega blatenja, ne bom spuščal...napišem o puški to kar se z njo dogaja...nič več nič manj realno tako kot je...
Lahko dodam da je moj Troy deloval in lani in letos ko smo bili v Italiji na njihovem DP PCC brez napake. Lani je z njim streljal Marijan, sam sem z MPX ki ni deloval... letos sem z Troyem in ni bilo težav, lahko potrdijo...no saj jih tudi na splošno ni sedaj ko ima dokupljeno to kar mu je mankalo.

Sebastjan je pa imel zastoje lani ali predlani v Mariboru na DP in praktično povsod, kjer se pojavi z bilo čim, zato tudi ipsc vzdevek "človek zastoj" :pray:

Hočem pomagat da bi prodal, in sedaj ko ne gre je jezo stresu name...no ne glede na to, moja ponudba Los krogel drži.

PS. kako že pravi PRIMOŽ  neki z žara, pa pivo zmeraj pomaga. :dance:

Haha...Jabolko..ne vem kje si sedaj dobil ta vzdevek, ker pac zastojev nimam...in na te tvoje burleske se obrišem pod nosom..seveda ti veš vse..in če ne bi bil res slep, bi vedel da na tekmi v MB nisem streljal z Troyem..sam kaj bi govoril..sem pa imel res zastoje z novo puško..to je res..ne pa s Troyem..

Drugače ti res nobenega ne žališ...tvoj nivo je takšen kot nivo politikov...če nisi z nami si proti..
Kar ti ne narediš je vse slabo..

Hvala še vedno za podporo pri prodaji..lp
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)