Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LED osvetlitev za kronograf - iščem
Potrebujem nasvet kaj & kje kupiti LED osvetlitev za kronograf (LED trakovi nad difuzerjem), namignite kaj vam deluje (in ne kaj mislite da bi delovalo pa sploh nimate kronografa) oz kje ste kupili

Hvala.
Odgovori
Na vsak difuzor sem dal en modul podoben temu "WP modul 3 LED square".
Napajam z 3 celično 1000mAh modelarsko lipo baterijo.

http://www.sign-supply.si/LED-diode/LED-moduli.html
lp Melly
Odgovori
Evo jaz sem pizdakal nonstop, ker vedno ko sem se odpravil je bila svetloba slaba in si na koncu sel iz strelisca brez ugotovitev. Takole sem sčaral, vse skupaj me je kostalo 10€. Akumolator zdrzi 6h napajanja traku in kronija. Tisto baterijo sem kar ven vrgel. Deluje v popolni temi in vsaki svetlobi.
http://shrani.si/f/1e/pu/7KDYXsA/img20201202230743.jpg
http://shrani.si/f/1e/pu/7KDYXsA/img20201202230743.jpg

http://shrani.si/f/1w/w9/3mdkPvA1/img20201124210214.jpg
Ne potrebuje nobenega senčenja ledic.
Odgovori
@zan89
Daj prosim gor še link do teh izdelkov.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
V digitkliku dobiš vse.

Je samo 0,7m ledic belih in baterija. Ledice so močnejše(ker sem te pač imel doma) moram pogledat koliko w.
Odgovori
Če prav razumem ni tu kaj komplicirat, vzamem poljuben LED trak in zadeva deluje optimalno ter naprava daje prave rezultate?
Pred časom sem malo brskal po tujih forumih pa so malo komplicirali. Ne vem več za kaj.
Odgovori
Tako je. Samo mora biti led, ne katera druga luc, ki oddaja nam nevidno frekvenco utripanja.
Jaz sem ze kar nekaj izmeril in stevike drzijo s pricakovanimi. Tako da nebi odkrival tople vode, za neko povprecno rabo podatkov.
Odgovori
Hvala vsem za koristne in konkretne odgovore!
Odgovori
(03-12-2020, 08:42)zan89 Napisal: V digitkliku dobiš vse.

Je samo 0,7m ledic belih in baterija. Ledice so močnejše(ker sem te pač imel doma) moram pogledat koliko w.

Kateri akumulator si vzel? Bo najšibkejši 1.5 dovolj za nekaj ur?  Ne gre toliko zaradi cene, bolj zaradi teže.
Če prav razumem, z istim akumulatorjem napajaš še kronograf - ali ni 12v napajanje preveč zanj ? - saj drugače ima 9V baterijo not.
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
(03-12-2020, 14:26)Robert91922 Napisal:
(03-12-2020, 08:42)zan89 Napisal: V digitkliku dobiš vse.

Kateri akumulator si vzel? Bo najšibkejši 1.5 dovolj za nekaj ur?  Ne gre toliko zaradi cene, bolj zaradi teže.
Če prav razumem, z istim akumulatorjem napajaš še kronograf - ali ni 12v napajanje preveč zanj ?  - saj drugače ima 9V baterijo not.

Če se ti gre za težo, lahko vzameš LiPo aku s tremi celicami od modelarjev. Je manjši, lažji, večja kapaciteta ampak občutno dražji.
Jaz sem pri svojem pustil 9V baterijo za napajanje.
Odgovori
Ja poskusil sem, skurilo ga ni, tezav pri delovanju pa tudi nima. Moj je z 5aH pa je za nekje 6ur po izracunih, sepravi z 1,5ah bi imel za cca dve uri. Odvisno seveda od moci ledic.
Odgovori
Js mam tega, spodaj je majhen, mobilen in dela brez problemov, lahko na baterije ali na 220V

https://www.rojal.si/si/shop/dodatna-opr...af-r2.html
Odgovori
Zanimivo, ponavadi je med senzorjema razdalja 1 čevelj, tukaj je precej krajša, zanima me kako natančne so meritve.
lp Melly
Odgovori
(03-12-2020, 15:35)zan89 Napisal: Ja poskusil sem, skurilo ga ni, tezav pri delovanju pa tudi nima. Moj je z 5aH pa je za nekje 6ur po izracunih, sepravi z 1,5ah bi imel za cca dve uri. Odvisno seveda od moci ledic.

Še nekaj povej, prosim.  Si priključne kable s krokodilčki (ščipalkami) tudi naročil pri Digitklik?   Trak z led diodami in akumulator že imam v košarici, rabim pa še tak priklopni kabel za napajanje, kot ga imaš na slikah na shrani.si.  In kako si priklopil ta kabel na led trak?
Odgovori
(03-12-2020, 21:15)Melly Napisal: Zanimivo, ponavadi je med senzorjema razdalja 1 čevelj, tukaj je precej krajša, zanima me kako natančne so meritve.

Dejansko ga uporabljamo vsak dan v rangu od 250 do 340 mps. Primerjali smo ga z Oehler 35P (zaporedno) in ni bilo zaznati razlike (le, da je Oehler kazal konstantno cca 3mps manj).
Odgovori
9mm meritve hitrosti sem imel popolnoma primerljive tako z LMBR (Rojal) kronotom, kot Caldwellom, ki ga uporabljam sicer in Labradarjem. Razlike so bile par fps, oz. znotraj merilne napake in atmosferskih odstopanj.
Odgovori
(04-12-2020, 09:40)Robert91922 Napisal:
(03-12-2020, 15:35)zan89 Napisal: Ja poskusil sem, skurilo ga ni, tezav pri delovanju pa tudi nima. Moj je z 5aH pa je za nekje 6ur po izracunih, sepravi z 1,5ah bi imel za cca dve uri. Odvisno seveda od moci ledic.

Še nekaj povej, prosim.  Si priključne kable s krokodilčki (ščipalkami) tudi naročil pri Digitklik?   Trak z led diodami in akumulator že imam v košarici, rabim pa še tak priklopni kabel za napajanje, kot ga imaš na slikah na shrani.si.  In kako si priklopil ta kabel na led trak?

Krokodilcki so nevem za kaj, za pripenjaje vsegamoznega. To sem pac imel pri roki, nisem hotel spajkati kablov direkt na baterijo ker bi jih potrgal med transportom. Seveda rabis še spajkalnik da naredis kontakt na ledice. Lahko tudi z navadno scipalko pac pripnes olupljen kabel na kontakt. Pac malo pošalabajzaj pa bo :)
Odgovori
Imam Crony-ja m1 in R2 , slednji (R2) uporabljam za zračno orožje in je zame neuporaben za ognjeno orožje (premajhna odprtina) in lahko hitro ostaneš brez njega.

Priponke Male slike

Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)