Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puška CZ Scorpion EVO 3 S1 Carbine 9x19
#1
Photo 
Proizvajalec: Češka Zbrojovka
Model: Scorpion EVO3 S1 Carbine
Kaliber: 9x19
Kategorija: B7
Kopito: preklopno / teleskopsko nastavljivo
Cev: 410mm s kompenzatorjem
Nabojnik: 2 x 10 strelni

Cena: 1.495,00 Euro z DDV

REBEC d.o.o.
www.rebec.eu
shop@rebec.si
[Image: 53]
Odgovori
#2
To je to za tistega, ki bi rad streljal, uporabljal, tekmoval ne pa stalno neki popravljal, dograjeval, dokupoval...
Kupiš, uporabljaš taka kot je in mir. Dance
Odgovori
#3
Lep opis in test v novi reviji Caliber
*** Fight or Flight ***
Odgovori
#4
js jo mam, samo da je samo Scorpion EVO3 S1 in ni Carabine ... neha streljat samo, ko zmanjka nabojev  Razz
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#5
To je to, ki bo sedaj, ko pac bo, padlo v ono ŽNJ kategorijo, da ne boš smel imet oz. bos moral biti ultra super duper olimpijski tekmovalec?
Lep kos drugace. Bi to mene imelo, takoj.
Odgovori
#6
(18-12-2020, 15:43)MarkB Napisal: To je to, ki bo sedaj, ko pac bo, padlo v ono ŽNJ kategorijo, da ne boš smel imet oz. bos moral biti ultra super duper olimpijski tekmovalec?
Lep kos drugace. Bi to mene imelo, takoj.

Pač kopito boš menjal za fiksnega oz ga boš z vijakom zafiksiral saj v osnutku zakona piše, da ne sme bit zložljiv brez orodja. Torej imbus zašravfano je ok!
Odgovori
#7
(18-12-2020, 16:58)lovro14 Napisal:
(18-12-2020, 15:43)MarkB Napisal: To je to, ki bo sedaj, ko pac bo, padlo v ono ŽNJ kategorijo, da ne boš smel imet oz. bos moral biti ultra super duper olimpijski tekmovalec?
Lep kos drugace. Bi to mene imelo, takoj.

Pač kopito boš menjal za fiksnega oz ga boš z vijakom zafiksiral saj v osnutku zakona piše, da ne sme bit zložljiv brez orodja. Torej imbus zašravfano je ok!

Točno tako se bo storilo  Whistle
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#8
Sicer se strinjam, da se v primeru nesmiselnih zakonskih določb poizkusa v kar čim večji meri obstoječo zakonodajo korigirati z interpretacijo, oziroma v celoti izkoristit zakonsko širino. Vendar to ni rešitev! V kolikor se takšnim nesmislom ne upre, potem se bodo v zakonodaji vedno znova znašle tovrstne neustrezne rešitve! Docela razumem, da idealnih rešitev ne bomo dosegali prav kmalu, kar pa seveda na pomeni, da se v vmesnem času ne izkoristi prav vsake priložnosti, da se na tovrstne nesmisle opozarja, se jim tudi upira in ob tem ponuja čim bolje utemeljene ustreznejše rešitve.

V kolikor je posameznik za posest potencialno »bolj nevarnih sredstev« neprimeren, kaka vzmet ali vijak več, ali manj, ne bo spremenil veliko, oziram pretežno ničesar! Seveda velja tudi nasprotno. Slediti logiki iz zakonskega predloga neizbežno vodi v britanski scenarij, kjer so pač malo pred nami in se pogovarjajo o tem, kakšen radij je še dopustiti na konici noža.
Odgovori
#9
(18-12-2020, 18:06)Iurium humanorum Napisal: Sicer se strinjam, da se v primeru nesmiselnih zakonskih določb poizkusa v kar čim večji meri obstoječo zakonodajo korigirati z interpretacijo, oziroma v celoti izkoristit zakonsko širino. Vendar to ni rešitev! V kolikor se takšnim nesmislom ne upre, potem se bodo v zakonodaji vedno znova znašle tovrstne neustrezne rešitve! Docela razumem, da idealnih rešitev ne bomo dosegali prav kmalu, kar pa seveda na pomeni, da se v vmesnem času ne izkoristi prav vsake priložnosti, da se na tovrstne nesmisle opozarja, se jim tudi upira in ob tem ponuja čim bolje utemeljene ustreznejše rešitve.

V kolikor je posameznik za posest potencialno »bolj nevarnih sredstev« neprimeren, kaka vzmet ali vijak več, ali manj, ne bo spremenil veliko, oziram pretežno ničesar! Seveda velja tudi nasprotno. Slediti logiki iz zakonskega predloga neizbežno vodi v britanski scenarij, kjer so pač malo pred nami in se pogovarjajo o tem, kakšen radij je še dopustiti na konici noža.

Točno tako, kot si napisal .. na nesmisle se pač odzovemo tako, da se iščejo obvozi, kar seveda ni rešitev, je pa rešitev. 
Če hočejo vijak, bodo dobili vijak  Dumb , pozlačen  Razz
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)