Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o favelah, zarustanih rorih in narobe obrnjenih kopitih
Citat:https://www.dolenjskanews.com/foto-oboro...9-letnica/

Quote: Napisal:Policisti PP Črnomelj so pridobili odredbo sodišča in opravili hišno preiskavo na naslovu bivanja 19-letne osumljenke v Lokvah. Med hišno preiskavo so našli in zasegli puško z bajonetom in avtomatsko puško, za katero osumljenka nima ustreznih dovoljenj. Po opravljeni kategorizaciji orožja bodo zoper osumljenko na pristojno tožilstvo podali kazensko ovadbo.

Založena :)
Za nedomačine: Lokve = romska favela v bližini Črnomlja.
Odgovori
Jaz sem pa mislil, da je to kakšna idilična vasica, ob jezeru polno lokvanjev  Rolleyes
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
A si mi samo zdi al je kopito narobe obrnjeno? :D
365+

Mobile: +386 51 327 248
Email – [email protected]
Web – www.365-plus.com
365 Plus d.o.o. 
Odgovori
(19-01-2021, 16:35)365 Plus Tactical Napisal: A si mi samo zdi al je kopito narobe obrnjeno? :D
Nedvomno je napačno obrnjeno! Tudi okvir za naboje ni ustrezen.
Odgovori
Povrsno je prebrala novo EU direktivo, vstavila nabojnik za 10rds mislec, da je kategorija B :-)
Odgovori
To je vse zarustano.
Odgovori
In zakaj bi 19-letnica tole imela? Bi razumel, če 19-letnik od tam. Njihova kultura tega ne predvideva za punce.

(19-01-2021, 16:01)maus Napisal: Jaz sem pa mislil, da je to kakšna idilična vasica, ob jezeru polno lokvanjev  Rolleyes

Saj najbrž je nekoč to res bila.
Odgovori
Kar je bolj zanimivo da je dejansko poboljsala zadevo ko je obrnila kopito.ce bi imela gor aimpoita bi v ameriki to zadevo pohvalili.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)