Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saiga MK102 .223
#21
Prevzem orozja je opravicljiv razlog za prehod obcinske meje.
Sprintaj si tisti obrazec.
Odgovori
#22
(24-01-2021, 22:05)JRC Napisal: Prevzem orozja je opravicljiv razlog za prehod obcinske meje.
Sprintaj si tisti obrazec.

Wow. Tega pa nisem vedel. Hvala JRC!


Jutri, akcija :)
Odgovori
#23
(24-01-2021, 22:05)JRC Napisal: Prevzem orozja je opravicljiv razlog za prehod obcinske meje.
Sprintaj si tisti obrazec.

A to lahko podkrepiš z kakšnim linkom na dotično stran? Kaj pa ogled orožja ali nakup nabojev?
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
#24
Vse spletne trgovine imajo to objavljeno; ali vecina njih (mimovrste, merkur,...).
Ce se ne motim, sem to videl tudi na Proarmis?
Jaz imam te obrazce naprintane za voznjo v sluzbo in pa 1x tedensko peljem starsem hrano in ostalo iz trgovine.

(24-01-2021, 23:21)JRC Napisal: Vse spletne trgovine imajo to objavljeno; ali vecina njih (mimovrste, merkur,...).
Ce se ne motim, sem to videl tudi na Proarmis?
Jaz imam te obrazce naprintane za voznjo v sluzbo in pa 1x tedensko peljem starsem hrano in ostalo iz trgovine.

Se obrazec: https://www.gov.si/assets/vlada/Seja-vla...zjava_.pdf
Odgovori
#25
“ dostop do trgovin ali storitev v drugi občini, če so bližje prebivališču osebe, kot so te trgovine ali storitve v občini prebivališča, ali če jih v občini prebivališča ni”

Ker puške ne moreš kupiti v svoji občini, greš ponjo v drugo.
Odgovori
#26
Pozdravljeni amigosi.

Da ne bom samo spraseval in crpal informacije, se javljam z updejtom glede moje železnine.

Vceraj dvignil Saigo MK103. Sem se po tehtnem in razumnem premisleku odlocil kar za 7.62.

Hvala vam za nasvete, komentarje, usmeritve.

Na prvi pogled, nisem se sprobal, je zadeva nad pricakovanji. Upam, da bo tako tudi ropotala :)

Lep pozdrav,

J

Lp
Odgovori
#27
Je že dobro stestirana? Kakšne so izkušnje,natancnost...?
Odgovori
#28
Me zanima kako je natančna.
Kar ne probaš ne veš
Odgovori
#29
(04-01-2023, 09:26)travac Napisal: Me zanima kako je natančna.

Kalaš pa 7,62x 39 ni vzor natančnosti, se pa temu močno približaš z kroglami dia 312
ampak je dober tak ko je.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)