Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pridobitev oroznega lista
#21
(26-01-2021, 08:04)zan89 Napisal: Prvi nakup je ponavadi itak zgresen nakup. Ker se dostikrat ljudje najprej zapicijo v en kos in zarafi tega gredo sploh delati vsa jajca, nato ga kupijo in seveda ugotovijo, da je kos sicer super ampak ne za to kar bi ti pravzaprav rad. Ponavadi se moras najprej v nekaj zaljubit, da naredis izpite pol pa itak ko jo imas doma ugotovis da je sam lepa, lezi na hrbtu, trda kot hlod, in caka da bos kaj naredil.

;) Zgleda ni pri vseh tako. ;)

Ne vem sicer kako je v ostalih strelskih drustvih... pri nas je bilo (ne vem ce je se zmeraj) tako, da so clani imeli moznost v zivo sprobat kar lep nabor pistol, revolverjev. Vsekakor pa so lahko v roko vzeli se vec kot v zivo sprobali.
Pred korono, je tu in tam kdo naredil predstavitev dolocenega orozja na streliscu... med drugim recimo tudi Arex. Kjer si lahko sprobal vse njihove pistole.

Drugace pa samo hrabro naprej. Poklicat SD, ki so blizu, se pozanimat kako je s temi izobrazevanji. Spremljat zadevo. 
Ta korona sranje ne more vecno trajat. Malo ze pogresam cel strelski halo in dogajanja...
Odgovori
#22
Lahko bi rekli kako o tej večnosti :)
Odgovori
#23
Hvala vsem za odgovore. Iz Lynx pro sem dobil odgovor, da zaenkrat vse stoji zarad korone. Vprašanje kako bo.


Lp
Odgovori
#24
(26-01-2021, 08:04)zan89 Napisal: Prvi nakup je ponavadi itak zgresen nakup. Ker se dostikrat ljudje najprej zapicijo v en kos in zarafi tega gredo sploh delati vsa jajca, nato ga kupijo in seveda ugotovijo, da je kos sicer super ampak ne za to kar bi ti pravzaprav rad. Ponavadi se moras najprej v nekaj zaljubit, da naredis izpite pol pa itak ko jo imas doma ugotovis da je sam lepa, lezi na hrbtu, trda kot hlod, in caka da bos kaj naredil.

Sene strinjam.
Pri meni je bil ravno prvi kos najbolj smotern od vsega in ce se ne bi preseraval bi ga lahko uporabljal brez problema se naslednjih 10 let. Potem naprej zadeve so pa za duso... kar pomeni relativno neuporabne ali pa dosti predrage za to kar nudijo  :D
Odgovori
#25
(26-01-2021, 10:18)Alen232 Napisal: Hvala vsem za odgovore. Iz Lynx pro sem dobil odgovor, da zaenkrat vse stoji zarad korone. Vprašanje kako bo.


Lp

Veliko sreče pri iskanju SD, ki sprejema nove člane.
Odgovori
#26
(26-01-2021, 15:37)micko Napisal:
(26-01-2021, 10:18)Alen232 Napisal: Hvala vsem za odgovore. Iz Lynx pro sem dobil odgovor, da zaenkrat vse stoji zarad korone. Vprašanje kako bo.


Lp

Veliko sreče pri iskanju SD, ki sprejema nove člane.

Zakaj veliko sreče? Boško ima društvo SOIT,  članarina 40 eur.
Odgovori
#27
(26-01-2021, 08:04)zan89 Napisal: Prvi nakup je ponavadi itak zgresen nakup. Ker se dostikrat ljudje najprej zapicijo v en kos in zarafi tega gredo sploh delati vsa jajca, nato ga kupijo in seveda ugotovijo, da je kos sicer super ampak ne za to kar bi ti pravzaprav rad. Ponavadi se moras najprej v nekaj zaljubit, da naredis izpite pol pa itak ko jo imas doma ugotovis da je sam lepa, lezi na hrbtu, trda kot hlod, in caka da bos kaj naredil.

Moj prvi kos je bil Shadow 2. Težko rečem zgrešen nakup ker je še vedno moja najljubša  Dance Sploh ko sprobam kaj drugega jo vsakič raje nazaj v roke vzamem!
No, tudi vsak naslednji nakup ni bil zgrešen, ker vsak kos izpolni neko željo in zavzame neko vlogo; recimo za 3 gun tekme potrebuješ vsaj 3 kose  Dumb
Sicer se ravnam po pravilu; nisem tako bogat da bom kupoval poceni. In zaenkrat še noben kos ni ''v odhajanju''.
Pomoje bodo Shadowko streljali še moji vnuki  Razz
Odgovori
#28
(26-01-2021, 15:53)PpqM2 Napisal:
(26-01-2021, 15:37)micko Napisal:
(26-01-2021, 10:18)Alen232 Napisal: Hvala vsem za odgovore. Iz Lynx pro sem dobil odgovor, da zaenkrat vse stoji zarad korone. Vprašanje kako bo.


Lp

Veliko sreče pri iskanju SD, ki sprejema nove člane.

Zakaj veliko sreče? Boško ima društvo SOIT,  članarina 40 eur.
Dobra informacija za vse, ki iščejo strelsko društvo.
Odgovori
#29
Boško ma tut tečaje in izpite...
Odgovori
#30
Berem dostikrat o teh zgrešenih nakupih.... Cela drama. Jebiga, fališ. Prodaš pa kupiš drugo, al pa vseeno kupiš drugo, brez da prodaš. Joj kolega je kompliciral, cele študije delal, hodil nonstop po štacunah probavat, kaj mu paše v roko... Za trikrat na leto, kolikorkrat gre na strelišče... Smešno no
.
Odgovori
#31
Večinoma v življenju ne moreš imeti tega kar si res želiš; ne hiše, ne punce, še sanjski avto je običajno izven dometa.
Ampak za manjše stvari, kot so orožje, motorji, kolesa pa običajno gre. In tu si pa dajemo duška.
Zato imajo fantje kolesa cenovno severno od deset kiloevrov.
In v duhu tega:


Priponke Male slike
   
Odgovori
#32
Shadow 2 je zgresen nakup samo ce zelis IDPA strelat, pa se to samo zaradi pravil oz teze. ;)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)