Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obisk inšpektorja na strelišču
#1
Danes bil pri nas in zelo korektno opravil svoje delo.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#2
(09-02-2021, 14:29)357 Napisal: Danes bil pri nas in zelo korektno opravil svoje delo.

...povsod ni tako...
hrib48
Odgovori
#3
Kaj tocno je pa gledal?
Odgovori
#4
Pogledal je vse, kar ga je zanimalo in našel je tudi nekaj pomanjklivosti...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#5
Koliko je bil korekten boš videl šele, ko boste dobili po pošti zapisnik pregleda in pismene odredbe glede pomanjkljivosti (da ne boste neprijetno presenečeni).
Prosim poročaj.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#6
Katero strelišče? privatno ali civilno?
Moons out, goons out!
Odgovori
#7
@ Robert91922
Zapisnik ( pisni  Wink ) je bil podpisan z obeh strani....
Za odpravo "pomanjkljivosti" je dogovorjen/naložen  sprejemljiv  rok.

(09-02-2021, 15:31)deadbeef Napisal: Katero strelišče? privatno ali civilno?

Društveno.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#8
Baje "morajo" vedno najti kakšno "pomankljivost".

Odgovori
#9
Se je ze zgodilo, da je niso.
Odgovori
#10
Namen moje objave je bil, da lahko pričakujete "obiske". Vse ostalo je ...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#11
Kako društveno a niso strelišča zaprta?
Odgovori
#12
(09-02-2021, 16:32)goldi Napisal: Kako društveno a niso strelišča zaprta?

Za omenjene obiske in aktivne/registrirane tekmovalce niso zaprta.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#13
Zanimivo! Torej spet različni pristopi po naši lepi Sloveniji! V Mariboru je zveza strelskih društev Maribor zaprla strelišče in prepovedala VSE AKTIVNOSTI. :(
Odgovori
#14
(09-02-2021, 16:32)goldi Napisal: Kako društveno a niso strelišča zaprta?
Goldi, drustvena strelisca NISO zaprta..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

P.S. moras pa vedeti da je v slovenceljski naravi da s(m)o bolj papeški od papeža in da se nadvse radi samoomejujemo...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori
#15
Potem pa preberi dopis in od tega dopisa drugega še ni bilo torej je strelišče Melje zaprto ali se motim?

Posredujem vam sporočilo Zveze strelskih društev Maribor, da je do nadaljnjega strelišče v Melju ZAPRTO:
Spoštovani člani UO zveze in predsedniki društev
Jesenski razvoj dogodkov v zvezi s širjenjem obolenj z virusom COVID 19 nas ponovno sili v zaostrovanje ukrepov preprečevanja njegove širitve.
Vlada RS je pred razglasitvijo epidemije uvedla številne omejitve za zajezitev širjenja virusa med ljudmi, med njimi tudi začasno zaprtje rekreativnih športnih objektov v rdečih conah, kamor od sobote spadamo tudi v MB.
Na podlagi sklepa današnje izvedene telefonske korespondenčne seje UO in mnenja predsednikov društev v naši zvezi, se od ponedeljka 19. 10. 2020 do PREKLICA, prekine vadba streljanja in izvedba vseh tekmovanj v streljanju na strelišču v MELJU. V tem času se začasno prekine tudi oddaja strelišča v najem za izvajanje programov streljanja in rokovanja z orožjem v AKTIVI Maribor, SINTAL MB in PROARMIS MB.
V času od 19.10. 2020 do preklica, bo strelišče ZAPRTO, kar bomo tudi ustrezno označili z obvestilom na vstopu na strelišče.
S tem ukrepom bomo zadostili odloku vlade RS in prispevali svoj del aktivnosti v boju proti jesenskem širjenju Korona virusa COVID - 19 v naši regiji in v Sloveniji.
Prosim vas, da o tem na primeren način obvestite vaše člane, ki strelišče uporabljajo.
V primeru izboljšanja stanja v državi in sprostitvi določenih ukrepov, bomo strelišče ponovno odprli za uporabo, ter vas o tem pravočasno obvestili.
Strelski pozdrav,
Bojan Udovč
predsednik ZSDM
Odgovori
#16
Strelišča so zunanja in notranja...
Odgovori
#17
bom drugače zapisal... niso vsa društva zaprla svojih strelišč. Kaj pa vaš upravljalec počne je pa bolj že za drugi del sporočila, tisto o papežih...
Odgovori
#18
Mi imamo drustveno strelisce. Konec oktobra je prišel mail z odlokom zupana s katerim je zaprl vse javne povrsine. Ze takrat je na spletu pisalo da individualni sporti so dovoljeni ce lahko zagotavljas stalno 2m razdalje. Plus tega so nasi “treningi” na prostem. In po vsem tem bi lahko streljali...pa ni bilo odgovora.
Prejsnji teden ga pa spet kličem...in vprasam ce ze lahko kaj pokamo...
Pa mi je obrazlozil da ce si tekmovalec v kaksni ligi in to da lahko...no, danes sem ze kupil novo zalogo metkov ker je ze skoraj zmankalo
Odgovori
#19
Poslovni sestanek s streljanjem ... 2 m razlike ob strani .. spredaj 25 m in zadaj 5 m ...
To bi pa menda šlo Rolleyes
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#20
A je društveno strelišče na občinski zemlji? V tem primeru župan to lahko stori, če je na privatni, pa mislim, da ne gre za javno površino (saj ne izvajate storitve ali aktivnosti, ki bi bila dostopna javnosti), a vseeno veljajo splošne omejitve, kot jih določajo ukrepi. Odprta strelišča da (upoštevanje distance, ipd.), zaprta ne. Komercialna strelišča ravno tako no-go zaradi prepovedi ponujanja storitev (niso med izjemami) tudi ko gre za odprto strelišče. Do pred kratkim je obisk strelišč oteževala še prepoved prehoda občinskih meja, po uvedbi izjeme “rekreacija v naravnem okolju”, pa tudi to lahko, če je strelišče v isti regiji. Tako sem se v teh mesecih ravnal jaz.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)