Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shadow 2 - ipsc produkcija - konkurenca
#21
(09-05-2021, 22:43)najed01 Napisal:
(30-04-2021, 19:42)jabolko Napisal:
(29-04-2021, 21:23)KPS Delta Napisal: Shadow 2 je odgovor CZ-ja na Stock 3. Sicer zelo podobni pištoli za laika pa vendar....kot je napisaj že moj predhodnik je cenovno Tanfoglio delček nad CZ-jem, če primerjamo CZ Orange in Tanfoglio Extreme je S3 celo ugodnejši...

S2 +
cena
proženje (samo DA, SA je pri Tanfogliu boljši)

S3 +
veliko globji prijem (zadnji del ročaja drugače oblikovan)
boljša kontrola odsuna
kvaliteta izdelave
semi poligonalna cev (dajša življenska doba)

Če te zanima kaj več smo ti na voljo.

Tanfoglio stock3 nima poligonalne cevi...razen če jo ne naročiš in dodatno plačaš.
Serisko je v pištoli navadna klasična cev. 
Po kvaliteti izdelave zaostaja za dvojko. Pray

Håkan Spuhr, mi je drugače rekel ?. Materiali pr CZjih so zelo povprečni. IMHO CZ iz škatle bolje strelja, Tanfo se pa da bolj napimplat.

Seveda so povprečni saj uporabljajo za materijal škodine feltne Dumb
ampak da ne boš razočaran tanfoglio uporablja pa pandine feltne Dumb

Ma Cesar vse pimpl fedre tako da lahko zrihtaš in eno in drugo celo tako da je prvi strel z dvojnim delovanjem pod 2,36...
kar te uvrsti v open kategorijo...seveda če ti nekdo od sodnikov ali pristojnih to pomeri, kar pa ni ravno praksa vsaj ne pri nas.
Odgovori
#22
Nils Jonnasson pa je locap uspsa nationals produkcijo zmagal s canikom, mislim da spx modelom.. tak da ja.. strelec je važn  S-2guns Dumb
Odgovori
#23
vsekakor je strelec važen in tudi Canik ni slaba pištola, ampak Nils Jonnasson je vodja Team Canik USA ekipe in verjemi da je njegov Canik razen zunanje oblike nima kaj dosti skupnega s tistim, ki ga kipuš pri Mojstru v Postojni...
Odgovori
#24
Ja, isto ko xdm od Franja Nađa v primerjavi z mojim  Smile
Odgovori
#25
(12-05-2021, 16:59)Kristian Napisal: vsekakor je strelec važen in tudi Canik ni slaba pištola, ampak Nils Jonnasson je vodja Team Canik USA ekipe in verjemi da je njegov Canik razen zunanje oblike nima kaj dosti skupnega s tistim, ki ga kipuš pri Mojstru v Postojni...

Kristian ni tako hudo...vsekakor ima olajšano proženje ali podobno kot imajo povečini naše dvojke 
Cesarjeve pimpl dele not, kar pa ni omembe vredno...

Tale G19  je v posmeh pimpl dvojkam original. 

In ne najde se nihče, ki bi poiskušal se približat doseženemu.  Dumb


Priponke Male slike
   
Odgovori
#26
(12-05-2021, 19:17)jabolko Napisal: In ne najde se nihče, ki bi poiskušal se približat doseženemu.  Dumb

ma samo poglej šoferja... črn ku noč, smučarska očala pa maska. Jasno da si ne upaš približat, kaj pa veš kdo je spodaj ;)
Odgovori
#27
(13-05-2021, 06:13)Kristian Napisal:
(12-05-2021, 19:17)jabolko Napisal: In ne najde se nihče, ki bi poiskušal se približat doseženemu.  Dumb

ma samo poglej šoferja... črn ku noč, smučarska očala pa maska. Jasno da si ne upaš približat, kaj pa veš kdo je spodaj ;)

Doseženemu času sem imel v mislih...oseba spodaj je pa zelo v redu oseba
z izjemnim dinamičnim strelskim potencialom...boš spoznal tud sam,na kaki PCC tekmi Clap
Odgovori
#28
(13-05-2021, 10:51)jabolko Napisal:
(13-05-2021, 06:13)Kristian Napisal:
(12-05-2021, 19:17)jabolko Napisal: In ne najde se nihče, ki bi poiskušal se približat doseženemu.  Dumb

ma samo poglej šoferja... črn ku noč, smučarska očala pa maska. Jasno da si ne upaš približat, kaj pa veš kdo je spodaj ;)

Doseženemu času sem imel v mislih...oseba spodaj je pa zelo v redu oseba
z izjemnim dinamičnim strelskim potencialom...boš spoznal tud sam,na kaki PCC tekmi Clap

Tudi na puški 22ga v NG Wink
Odgovori
#29
Dumb


Priponke Male slike
   
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)