Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jelinčić predlaga neke vrste castle doctrine obrambo premoženja in sebe
No, kolega forumaš vas je spomnu na vse "javne tajne", zdej se pa sami odločte, če ga boste vseeno volili :D
imamo kakšno boljšo izbiro? :D
O volitvah se bomo lahko menili takrat, ko bodo obvezne za vse, do takrat pa o kekecih in mojcah v parlamentu nima smisla izgubljat besed...
(08-06-2021, 21:27)mr.T Napisal: Mali karierni kriminalce in ovaduh, ki je vse kar ima pridelal na davkoplačevalski denarnici , za obstoj pri koritu občasno raji prodaja popoulistične ideje .
Odličen komentar ,s katerim se 100% strinjam.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
(09-06-2021, 14:34)dani_79 Napisal: O volitvah se bomo lahko menili takrat, ko bodo obvezne za vse, do takrat pa o kekecih in mojcah v parlamentu nima smisla izgubljat besed...

Ja, ampak obveza mora bit za vse. Tako za volilce, kot za voljene. Ko bodo voljenci polagali račune na koncu mandata, se pa lahko pogovarjamo o obvezi za volilce. Ampak, pustimo politiko.
Black rifles matter..
(09-06-2021, 14:34)dani_79 Napisal: O volitvah se bomo lahko menili takrat, ko bodo obvezne za vse, do takrat pa o kekecih in mojcah v parlamentu nima smisla izgubljat besed...

po mojem napačen pogled. nobene potrebe po obveznosti. tudi to je demokracija da ne greš na volitve.
Sam ,če ne greš na volitve se bolj nagibaš k anarhiji,ker volitve so osnovni temelj demokracije.
In če ne greš voliš,ti je potem takem vse eno...

Poslano z mojega POCOPHONE F1 z uporabo Tapatalk
Pri nas so volitve kot vabilo na kosilo, kjer so vse jedi pokvarjene. Karkoli izbereš, boš imel slabo prebavo.
Black rifles matter..
(09-06-2021, 17:51)rujceho Napisal: Sam ,če ne greš na volitve se bolj nagibaš k anarhiji,ker volitve so osnovni temelj demokracije.
In če ne greš voliš,ti je potem takem vse eno...

to ni nujno res.
če nimaš mnenja ali ne veš koga voliti, daš drugim izbiro s tem da ti ne greš na volitve in drugi izberejo namesto tebe.
oddati prazno glasovnico je nestrinjanje z izbiro, in ne da nimaš mnenja.
imho.
Politik naj bo naše orodje s katerim delamo za naše cilje, prehitro je situacija obratna.

Dokler ne bo potrebna poklicna kvalifikacija, omejeni mandati za poslanca ali državnega funkcionarja in več direktne demokracije.
Do takrat so samo všečne lutke velikih, ki pa tudi kaj občasno koristnega bleknejo ali naredijo.
Toliko, da se ne streznimo iz omame, da so naši boljši kot vaši.
(09-06-2021, 18:38)mm38 Napisal: Pri nas so volitve kot vabilo na kosilo, kjer so vse jedi pokvarjene. Karkoli izbereš, boš imel slabo prebavo.

Vedno lahko vsak vzame kuhalnico in predpasnik ter začne sam kuhati. Če pa samo sedi in čaka, da bo postrežen, potem pa se mora odločiti ali bo zapustil mizo in bo lačen ali pa bo zaupal kuharju, a hkrati tvegal morebitne prebavne motnje.
Življenje je polno funkcionalnih in alternativnih izbir, samo potrebno si je na osebni ravni razjasniti kaj hočeš in kaj pričakuješ ter nato narediti korak v to smer.

Jaz osebno vsegliharstva ne priznavam in ne sprejemam.

(09-06-2021, 18:38)mm38 Napisal: Pri nas so volitve kot vabilo na kosilo, kjer so vse jedi pokvarjene. Karkoli izbereš, boš imel slabo prebavo.

Vedno lahko vsak vzame kuhalnico in predpasnik ter začne sam kuhati. Če pa samo sedi in čaka, da bo postrežen, potem pa se mora odločiti ali bo zapustil mizo in bo lačen ali pa bo zaupal kuharju, a hkrati tvegal morebitne prebavne motnje.
Življenje je polno funkcionalnih in alternativnih izbir, samo potrebno si je na osebni ravni razjasniti kaj hočeš in kaj pričakuješ ter nato narediti korak v to smer.

Lahko pa greš, pa z debelim alkoholnim flomstrom prečrtaš volilni listek.
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

(09-06-2021, 21:13)Strah Napisal:

Na vrh pridejo najbolj ambiciozni in agresivni. Kaj plava na vrhu je pa odvisno od tega kaj imaš v bazenu. Če je mleko imaš smetano, če je pa greznica, imaš pa dr....k. Kar se posploševanja tiče- tako pokvarjene garniture še nismo imeli. In med kolaicijo in opozicijo ni nobene razlike. Pa priznavaj in sprejemaj kar hočeš.
Black rifles matter..
Spet prišli med politiko, zato temo zapiram, ker se ne bo dobro končalo.
administrator / Strelec.si

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)