Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 1 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoč pri izbiri
Po prebiranju foruma in gledanju youtube testov sem svoj izbor zožal na dva modela. Zanima me samo mnenje in izkušnje. 
Na seznamu sta:
  • MAUSER 18 Long Range
  • Tikka T3x TAC A1
Oba kaliber 6,5 Creedmoor. Zaenkrat sem zbral le pozitivne odzive na Tikko. A si kdo lasti Mauserja? Izkušnje? 
Komentarji tipa .308 je boljši  in podobni me ne zanimajo.
Odgovori
Pozdravljen. Lepo se je predstavit, kot nov član na forumu in kot prvo objavo že pogojevat kaj ti je všeč in kaj ni je malo tako tako. Uglavnem, kar kupiš bo fanj. Tika je vsekakor top izbira. Mauser ima malo "šalabajzerko" narejen zaklep, če ne čist super puška. In ja, valda, da ne boš kupil .308win. Škoda puške za tak kaliber ;)
Odgovori
jst ob tem izboru nebi niti pomislil na mauserja...
Odgovori
Bergara HMR, MPA šasija

Tam tam cena Tikke.

Victrix Venus je tud tam tam
Odgovori
Odvisno za kak namen , za splošno pokanje Tikka za kaj bolj dinamično tekmovalnega pa Victrix
Odgovori
Hvala za informacije. V začetku bo kar Tikka da vidim, če je roka še vedno dovolj mirna kot včasih. Potem pa bom videl. Itak je na več kot 500m+ v Sloveniji bolj malo priložnosti.
Odgovori
(09-07-2021, 16:13)von Papst Napisal: Hvala za informacije. V začetku bo kar Tikka da vidim, če je roka še vedno dovolj mirna kot včasih. Potem pa bom videl. Itak je na več kot 500m+ v Sloveniji bolj malo priložnosti.

v tem mesecu (Julij)  sta dva treninga na 1000m in vsaj eden na 500m...
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)