Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malokalibrska puška.
Gledam malokalibrske puške za plinkanje v izvedbi AR 15  tako da kaj veliko ne bi kompliciral.
Prvi izbor je bila S&W MP15-22,ki pa se je nesramno podražila.Dobro zgleda tudi Hammerli TAC. Kakšne kvalitete pa so:GSG,Pallas,ISSC?
Mogoče malo nenavadno vprašanje ampak teh pušk kaj dosti ne poznam.
Hvala že v naprej.
Odgovori
Poglej malo Tippmann m4 (rojal, maxairsoft,...) ali kriss defiance (rebec). po ogledu kakšne recenzije na youtubu ti bo vse jasno.
oboje milspec full ALU izvedba, kompatibilna z aftermarket ar-15 deli (triggerji, kopita,...).
Jaz imam Krissa in sem zelo zadovoljen. Natančnost več kot dovolj dobra, zanesljivost z dobrim strelivom odlična. Jaz streljam pretežno s CCI Blaser in za 6 centov/kos deluje po čišcenju ponavadi tam 300-400 kosov brez kakršnegakoli zastoja.
Res ni poceni oz v rangu cenejših 223 ar-15 ampak je potem vsaj municija napol zastonj.
LP

Aja še to, hammerli ni alu ampak je neka cinkova zlitina. in ima pencil cev (tanka cev z navojem v drugi cevi). temeljito čiščenje pušk tega tipa (hammerli, GSG, ISSC, h&k,...) je precej bolj komplicirano. tipmanna, krissa in s&w razstaviš enako kot pravo ar-15 in je s tega vidika res kopija in ne samo približek kot hammerli,...
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)