Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ORTO STEEL LIGA 2022-2
#21
Zadeva je podobna, kot pri vseh drugih organizatorjih, vsi se trudijo po najboljših močeh zadevo pripraviti. Not

Tole ne bo pilo vode...ne trudijo se vsi, eni samo poberejo velik del pogače od pripravljene tekme.
In spet eni in isti prepovedo oziroma ne odobrijo tekme od katere ne bodo pobrali nič. 

Najbrž veš kateri so to, in ki nameravajo z to prakso nadaljevat tudi v letošnji sezoni...če ne, pa vpraš.  Pray
Odgovori
#22
Pohvala organizatorju tudi z moje strani.
Kljub ne ravno prijaznemu vremenu je bila tekma super!

Še najbolj mi je bila všeč 9. proga.
Zelo lepo in zelo okusno.
Tudi to zadnjo progo sem dal 2x skozi, tako, kot piše v navodilih za tekmo. Mrgreen
Boljši čas sem imel v prvem poizkusu, v drugem sem se nekam vlekel, pa ne vem zakaj. Think
Odgovori
#23
Čaki a ni bilo le osem prog na tekmi.  Question Hand
Odgovori
#24
(19-12-2022, 19:56)jabolko Napisal: Čaki a ni bilo le osem prog na tekmi.  Question Hand
Mislil sem na tisto s čevapčiči in ostalimi dobrotami. Dance
Odgovori
#25
(19-12-2022, 20:20)tastar Napisal:
(19-12-2022, 19:56)jabolko Napisal: Čaki a ni bilo le osem prog na tekmi.  Question Hand
Mislil sem na tisto s čevapčiči in ostalimi dobrotami. Dance

Vem vem, mal se hecam...ja tam je bilo pa sploh odlično,
pohvale organizatorju za odlično tekmo
in kot praviš deveti [gratis] stage.  Hand
Odgovori
#26
(19-12-2022, 16:13)jabolko Napisal: Zadeva je podobna, kot pri vseh drugih organizatorjih, vsi se trudijo po najboljših močeh zadevo pripraviti. Not

Tole ne bo pilo vode...ne trudijo se vsi, eni samo poberejo velik del pogače od pripravljene tekme.
In spet eni in isti prepovedo oziroma ne odobrijo tekme od katere ne bodo pobrali nič. 

Najbrž veš kateri so to, in ki nameravajo z to prakso nadaljevat tudi v letošnji sezoni...če ne, pa vpraš.  Pray

Govorim o organizatorjih, ti pa govoriš o IPSC zvezi. Vsi organizatorji, to so klubi, ki fizično pripravijo tekmovanje se v večini primerov trudijo vse skupaj čim bolje pripraviti in včasih jim to uspe bolje, včasih slabše. Glede zveze je pa tako, pred leti je zveza pod enim drugim vodstvom in predsednikom ravno tako prepovedala organizacijo tekmovanja oz. je predpisala precej čudne pogoje za organizacijo, ki jim niso bila po volji (PDL liga) pa ni bilo takšne hajke, kot je sedaj zato pravim, imejmo enaka merila v vseh primerih, glede pobiranja deleža prijavnine za delovanje zveze je pa tako, če hočemo plačati sodnike, medalje, pokale in ne vem še kaj vse naj bi zveza plačala in naredila je to nujno zlo. Ne trdim, da vodstvo zveze dela vse prav, trdim pa, da vsega pa tudi ne dela narobe, po drugi strani se je pa potrebno vprašati tudi, ali so potencialni organizatorji tekmovanj res storili vse in v skladu s sprejetimi pravili za to, da zveza potrdi organizacijo tekmovanja. Enkrat sem že napisal, naj nehajo mahati vsak s svojim po mizi in dokazovati drug drugemu, kateri ima daljšega, ker od tega ne bo nobeden imel nič še najmanj pa tekmovalci, ki si želijo tekmovanj, hujskaštvo na eni, ali pa drugi strani pa vse skupaj še poglablja ter na ta način vodi naše strelstvo v še bolj negotove vode v prihodnosti. Vedeti je potrebno, da bolj razdrobljeni in skregani smo med sabo, slabše pogajalske pozicije in težo ima strelstvo pred zakonodajalci, ki bi vse skupaj najraje prepovedali in s takšnim pristopom jim samo pomagamo pri tem.
Odgovori
#27
Najbrž veš kakšni pogoji veljajo sedaj za organizacijo level 1 tekme...
precej stvari je bilo kršenih, to bo Tržiško društvo drago stalo. Bow
Odgovori
#28
A to sta pol na podelitvi Delfinčka dobila? ;P

(18-12-2022, 11:17)tastar Napisal:
(17-12-2022, 22:26)jabolko Napisal: Takole tekma pod streho...vreme je nekako držalo, pogoji mal drgačni ampak enaki za vse, tud v takem vejamem da se hoče marsikdo preizskusit.
Komentar k slikam, za tiste, ki niste tekme spremljali v živo ali na PS:
-jabolko je dosegel četrti rezultat v disciplini 8x50 m prosti slog (O),
-jaz pa sem bi tretji v 8x50 m prsni slog (MR) Mrgreen

A to sta pol na podelitvi Delfinčka dobila? ;P
Odgovori
#29
(20-12-2022, 20:10)jabolko Napisal: Najbrž veš kakšni pogoji veljajo sedaj za organizacijo level 1 tekme...
precej stvari je bilo kršenih, to bo Tržiško društvo drago stalo. Bow

Poglej poglej ...so sprejeli popravek v datumu [naknadno] tako da se že tu vidi kako vse skupi prilagajajo sebi
drugim pa onemogočajo. Thumbdown


Priponke Male slike
   
Odgovori
#30
(21-12-2022, 10:42)MiHec Napisal: A to sta pol na podelitvi Delfinčka dobila? ;P

Ne, nisva še. Gre za zimsko ligo, 4 tekme, podelitve bodo na koncu Papers
 
Morda pa nama bo organizator  na  koncu podelil kakšnega Delfinčka
za izjemno požrtvovalnost v premagovanju vodnih ovir. Pray
Odgovori
#31
(21-12-2022, 13:49)jabolko Napisal:
(20-12-2022, 20:10)jabolko Napisal: Najbrž veš kakšni pogoji veljajo sedaj za organizacijo level 1 tekme...
precej stvari je bilo kršenih, to bo Tržiško društvo drago stalo. Bow

Poglej poglej ...so sprejeli popravek v datumu [naknadno] tako da se že tu vidi kako vse skupi prilagajajo sebi
drugim pa onemogočajo. Thumbdown

Tine oprosti ampak a lahko razložiš kaj je bilo popravljeno.Tole kar si prilepil v sliki je pravilnik, ki je bil sprejet cca. 2 leti nazaj. Mogoče pa jaz samo ne vidim sprememb. Če si mislil na tisti datum od 1.3. do 31.10. ni spremenjen naknadno ampak je bil to eden prvih sprememb pod sedanjim predsednikom (ko je šele nastopil mandat).
Odgovori
#32
(22-12-2022, 08:59)Bobo Napisal:
(21-12-2022, 13:49)jabolko Napisal:
(20-12-2022, 20:10)jabolko Napisal: Najbrž veš kakšni pogoji veljajo sedaj za organizacijo level 1 tekme...
precej stvari je bilo kršenih, to bo Tržiško društvo drago stalo. Bow

Poglej poglej ...so sprejeli popravek v datumu [naknadno] tako da se že tu vidi kako vse skupi prilagajajo sebi
drugim pa onemogočajo. Thumbdown

Tine oprosti ampak a lahko razložiš kaj je bilo popravljeno.Tole kar si prilepil v sliki je pravilnik, ki je bil sprejet cca. 2 leti nazaj. Mogoče pa jaz samo ne vidim sprememb. Če si mislil na tisti datum od 1.3. do 31.10. ni spremenjen naknadno ampak je bil to eden prvih sprememb pod sedanjim predsednikom (ko je šele nastopil mandat).

Imam v spominu ko sem bral zapisnik da je bila v njem samo omejitev na 50 tekmovalcev in pa evrske kazni za vsakega tekmovalca več.
Dopuščam možnost da se motim, tako imam v spominu.

Ampak vseeno drži kot pribito...prilagaja[jo] sebi drugim onemogočajo.
Prepoved level 3 tekem ter ponovno neodločanje o tem v najkrajšem možnem času.
Odgovori
#33
(22-12-2022, 14:33)jabolko Napisal: Imam v spominu ko sem bral zapisnik da je bila v njem samo omejitev na 50 tekmovalcev in pa evrske kazni za vsakega tekmovalca več.
Dopuščam možnost da se motim, tako imam v spominu.

Ampak vseeno drži kot pribito...prilagaja[jo] sebi drugim onemogočajo.
Prepoved level 3 tekem ter ponovno neodločanje o tem v najkrajšem možnem času.

Tukaj semotiš. Kar se tiče pravilnika, ki si ga prilimal je eden prvih, ki jih je sedanji predsednik spremenil. Mogoče so/bodo letos spet kaj spremenili ampak tole kar si objavil je še vedno v prvotni obliki.

Kar se pa drugega dela tvojega posta tiče sem svoje mnenje že večkrat povedal in se ne bom ponavljal. Tako kot je sedaj ni dobro za nikogar in upam, da se to reši na tak ali drugačen način.
Odgovori
#34
U redu priznam napako. Predsednik sam ne more spremenit pravilnika, vpliva pa z svojo hudobijo nagajanja na lakaje in tako namesto da bi imeli močne tekme  jih prepovedo, sami sebi a je to poslanstvo zveze kot da bi prepovedal biatlon na Pokljuki, ali ženske skoke v Ljubnem, ker ni po njihovo in ne prileti posledično nič na račun, ampak mi jih imamo vseeno ker za vsako bolezen rosca raste oni pa par tekem  na sezono z zaklenjenimi shodi, da se ne moreš prijavit kot bi hotu ali ti vsemogočni odobri udeležbo na tekmi kljub pravočasni prijavi in plačilu zadnji dan.

Se pa točno vidi kere mone so to, jih je kar neki ki ga ne boš videl na neki drugi tekmi in ti pol vodijo SZPS.

Tako da, sami sebi kopljejo jamo.  Pray
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)