Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEE LOAD MASTER
Zanima me če kdo uporablja LEE LOAD MASTER prešo in če ima kdo izkušnje z njo,ali se jo splača kupiti,slišim da imajo težave z njo in da se kvari,vendar se sprašujem če ni tu vzrok nerodni človeški faktor [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] ,na netu zgleda kar privlačna in dela ko urica???????????????'Drgač pa imam od LEEja
Lee Breech Lock Challanger prešo in zadeva dela super,nekateri lee-ja kar vztrajno pluvajo......nismo vsi boržuažisti da lahko nabavimo prestižne firme [img]{SMILIES_PATH}/eusa_naughty.gif[/img] ,hvala za mnenja vnaprej.
Odgovori
Poznam nekaj fantov, ki to večpostajno "prešo" imajo. Posedujem jo tudi sam - nekaj težav z njo sem tudi že opisal v tej temi:

[url="http://www.strelec.si/forum/viewtopic.php?f=32&t=3850"]viewtopic.php?f=32&t=3850[/url]

Zraven bi še dodal, da je potrebno paziti in sprotno zategovati vijak na "shellplate" (neko rešitev v smislu preoblikovanja "izmetovalca nabojev" in tako preprečevanja premikanja in odtegovanja vijaka sem videl nekje na spletu, vendar se je še nisem poslužil) in vijak, ki privijači "5 hole turret head" (če se ga preveč zategne, lahko poškoduje steno te glave, katera je iz ALU).
Odgovori
Zgleda da je preša mal v ajmerju,bo bolj primerna lee pro 1000............. hvala za informacije
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)