Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
... nadaljevanje o velikih tekmovanjih in profesionalcih
Torej, ostane "Top Ten"? [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
OK, se strinjam...lep dan, želim obema sogovornikoma. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]

lp boris
Odgovori
Boris,

imate že morda kakšne razporede tekem, ki bodo v Bohinjski beli? Vipava je tako daleč...

Kako pa je z udeležbo na vaših tekmah? Lahko tekmujem, čeprav sem član SD, ki ni del vaše zveze?
Odgovori
STRELA napisal.
Moje delo je da vsak tekmovalec dobi tisto kar mu pripada.Če se že zgodi kaksna napakica je pa deležen opravičila.

Vem za en primer iz tekme v Bohinski Beli leta 2006 ko glavna nagrada ki naj bi bila podeljena v trgovini Fanzoj
v Ljubljani ni bila podeljena oziroma so zmagovalcu tam ponujali pas za puško s tvoje strani pa je bilo na
tekmi obljubljeno čisto nekaj drugega 5 x dražjega.Smo leta 2111 in do sedaj omenjeni strelec ni prejel ne nagrade ne
opravičila klub temu da te je ene 113x klical.In prosim ne laži in ne nakladaj kajti primer je 100% dokazljiv.

Bom pa tudi razmislil in to s teškim srcem če bom še simpatizer lige EMONA
Odgovori
Orien....prvo tekmovanje naše Lige Emona - 2011 bomo izvedli na Mlakah zaradi vremenskih pogojev.V BohinjskI Beli imamo na razpolago kar nekaj terminov tako, da boš lahko naslednjič prisoten, si pa vabčljen tudi v Vipavo. Naših tekmovanj se lahko udeleži vsak član neglede ali si član SZPS ali pa ne, pri nas ne delamo razlik, karkoli boš potreboval ti bomo pomagali z našimi nasveti. lp boris
Odgovori
"str Napisal:Orien....prvo tekmovanje naše Lige Emona - 2011 bomo izvedli na Mlakah zaradi vremenskih pogojev.V BohinjskI Beli imamo na razpolago kar nekaj terminov tako, da boš lahko naslednjič prisoten, si pa vabčljen tudi v Vipavo. Naših tekmovanj se lahko udeleži vsak član neglede ali si član SZPS ali pa ne, pri nas ne delamo razlik, karkoli boš potreboval ti bomo pomagali z našimi nasveti. lp boris

Hvala, se bom udeležil prve tekme, ki bo v Bohinjski Beli (Vipava mi je res daleč...).
Odgovori
odg. Jabolko....tole malo vleče že na gnilo hruško...tvoje laži so 100% nagrado si prejel pri gospodu Borisu, rejel si jo 2x, in to optiko za puško. Mogoče ti je udarec v glavo izbrisal spomin g. Štr. ne bom napisal v celoti tvoijega imena ker me je sram, navajaš laži. Prosim, da s takimi izjavami končaš, če pa hočeš ti bom malo pomagal pri tvojemu spominu, pa še datum vem na pamet kdaj si prejel to nagrado.Povem ti samo še to, da do danes ni bil nihče prikrajšan glede nagrade, pa tako bo tudi v bodoče, mi se držimo načel mogoče si zadevo malo pomešal z kakšno drugo strelsko organizacijo.Ja malo pretuhtaj pa se boš mogoče spomnil, ne potrtebujem tvojega opravičila.
Odgovori
Prav nič ne razumem tvojega odgovora.
Mogoče samo to da nočeš priznati napake.
Jaz na tvoji tekmi še nisem bil [zaenkrat]
Dvomim pa da boš še kdaj videl
oškodovanega kolega.
Simpatizer.
Odgovori
Ja, nekateri pa res težko razumejo, sprašjem pa se kako sploh lahko pišeš poste v imenu nekoga drugega, naj on sam pove svoje mnenje, in po vsem tem se še čudiš. Prosim, ne utrujaj z tvojim pisanjem.....
Odgovori
Predlagam da se preimenuješ v NEZMOTLJIVI.
Odgovori
Ja, ko mačku stopiš na rep zacvili, ko mu pa pade jabolko na glavo, da pa rep med noge. Za enkret bom kar še obdržal svoj naziv, kaj pa ti ????? pa pozdravi tvojega prijatelja strelaca, obema želim veliko lepih zadetkov v tej sezoni 2011.
Odgovori
Kaj pa se zgodi če ga zadane strela, mačka mislim.
Odgovori
"jabo Napisal:STRELA napisal.
Moje delo je da vsak tekmovalec dobi tisto kar mu pripada.Če se že zgodi kaksna napakica je pa deležen opravičila.

Vem za en primer iz tekme v Bohinski Beli leta 2006 ko glavna nagrada ki naj bi bila podeljena v trgovini Fanzoj
v Ljubljani ni bila podeljena oziroma so zmagovalcu tam ponujali pas za puško s tvoje strani pa je bilo na
tekmi obljubljeno čisto nekaj drugega 5 x dražjega.Smo leta 2011 in do sedaj omenjeni strelec ni prejel ne nagrade ne
opravičila klub temu da te je ene 113x klical.In prosim ne laži in ne nakladaj kajti primer je 100% dokazljiv.

Bom pa tudi razmislil in to s teškim srcem če bom še simpatizer lige EMONA
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)