Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekmovanje v praktičnem streljanju s pištolo GAMELJNE 22.1.
Si pa res trdovratno Jabolko...dejal sem si, da ne bom več sodeloval pri takih nepomembnih debatah. Odločil sem se,da ti pojasnim zadevo v zvezi posnetka, ki je sporen zelo pohvalno, če si pa podrobneje pogledaš se pa vidi marsikaj, ali je orožje potrebno rastaviti ali pa sestaviti jaz tukaj razlike ne vidim, to je prvi pogoj predno se tekmovalec postavi na linijo, da spozna orožje s katerim bo tekmoval. V osnovi pa ti to bolje poznaš, kolikor vem si bil tudi ti prisoten tekmovalci, ki tekmujejo na takem turnirju morajo imeti dovolj znanja, da tako tekmovanje lahko zaključijo z nekim solidnim uspehom.
Zapomnil sem si tudi besedo, kmetavzi pa žabarji itd. ( če sem slobo prebral se avtorju op) kako sploh lahko nekdo izjavi tako žaljivko za nekoga, ki je pošteno zmagal, fantje to ne spada v naš kodeks, včasih je treba priznati tudi kakšen poraz.
Omenil si mi disciplino IPSC, tukaj te moram razočarati, sprašujems se kako si to vedel, bil sem med prvimi, ki smo ustanovili to panogo v SLO, zato bi te prosil, da se na tem področju ne pametruješ preveč, pojdi svojo pot do zaželjenega uspeha, sprašujem se ali sploh tekmuješ v tej panogi???
Ja žal g. Murkota pa ne poznam, poznam pa kar nekaj ljudi, ki so res mojstri IPSC-ja, ki so znali obdržati svoj odnos do te športne panoge.
No glede Strele pa še malo počakaj, da bo prišel letni čas zato, moje priporočilo pa je, da se ji raje v bodoče izogibaš. To je moj moder nasvet.

lp
Odgovori
"jabo Napisal:STRELA SPET SIKA ...Tokrat pa res pišeš bedarije...

...a ne sika in piše bedarij zmeraj... [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_idea.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img]

...no, jaz še zmeraj čakam [img]{SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif[/img] njegov odgovor na naslednje vprašanje:

"pmari Napisal:
"str Napisal:... Pravilnik glede taktičnega streljanja tega ne dovoljuje, da se lahko tako streljanje izvaja v zaprtem prostoru,...

Kateri Pravilnik (povezava ali vsaj uradni naziv omenjenega Pravilnika) [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img]

in upam, da ga bom dobil (pa ne zaradi mene), ker edino tako se lahko tistim, ki ga še ne poznajo, izkaže s svojo profesionalnostjo in strokovnostjo (nam, ki ga poznamo dovolj dobro, nam je tako ali tako že vse jasno), ne pa samo kako je sposoben žaliti in napadati tiste, ki imajo/mo kakšne pripombe zoper njegovo delo, objave, tekme, (ne)varnost na njegovih dogodkih, upoštevanje lastnega pravilnika, za katerega noben ne ve, kje ga najti, način določanja zmagovalca [img]{SMILIES_PATH}/eusa_liar.gif[/img] , obljube raznih nagrad in dejanska (ne)izročitev le teh, objave razvrstitve tekmovalcev na njegovih dogodkih, (no, saj to je skoraj vse, kar nas povezuje z omenjeno osebo) ... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_evil.gif[/img]

aja - še odgovor na naslednje retorično postavljeno vprašanje:
"str Napisal:...Naših tekmovanj se udeležujejo tudi Ambasadorji, pa še mnogi drugi sprašujem se, zakaj potem ne hodijo kam drugam ????...
Hvale vredno, če je to res (v kar osebno sicer dvomim - nikoli pa ne veš, včasih je bilo vse možno, danes pa na našo srečo ni več tako), vendar vprašanje je zastavljeno malo smešno in precej nerazumevajoče, ampak bom si ga dovolil razlagati in sklepati po svoje (drugega mi tako ne preostane) in odgovoriti. Žalostno je sicer to, da sam ne veš, kako, oziroma zakaj bi se tako imenitni gosti, kot so "Ambasadorji" udeleževali vaših tekmovanj (v avtorjevi objavi je bila uporabljena množina kot število pri omembi funkcije oseb in števila tekmovanj), ne pa šli kam drugam. Meni je ta odgovor "enostaven kot pasulj": Verjetno jih/ga je kdo pod prisilo ali pretvezo zvabil tja in se na takšne dogodke niti ne spozna/jo, pa je/so moral/i pridet zaradi obljube, usluge ali kakšnega drugega "mus-a".

"Now seat back and enjoy the drama!" [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
"str Napisal:Si pa res trdovratno Jabolko...dejal sem si, da ne bom več sodeloval pri takih nepomembnih debatah. Odločil sem se,da ti pojasnim zadevo v zvezi posnetka, ki je sporen zelo pohvalno, če si pa podrobneje pogledaš se pa vidi marsikaj, ali je orožje potrebno rastaviti ali pa sestaviti jaz tukaj razlike ne vidim, to je prvi pogoj predno se tekmovalec postavi na linijo, da spozna orožje s katerim bo tekmoval. V osnovi pa ti to bolje poznaš, kolikor vem si bil tudi ti prisoten tekmovalci, ki tekmujejo na takem turnirju morajo imeti dovolj znanja, da tako tekmovanje lahko zaključijo z nekim solidnim uspehom.
Zapomnil sem si tudi besedo, kmetavzi pa žabarji itd. ( če sem slobo prebral se avtorju op) kako sploh lahko nekdo izjavi tako žaljivko za nekoga, ki je pošteno zmagal, fantje to ne spada v naš kodeks, včasih je treba priznati tudi kakšen poraz.
Omenil si mi disciplino IPSC, tukaj te moram razočarati, sprašujems se kako si to vedel, bil sem med prvimi, ki smo ustanovili to panogo v SLO, zato bi te prosil, da se na tem področju ne pametruješ preveč, pojdi svojo pot do zaželjenega uspeha, sprašujem se ali sploh tekmuješ v tej panogi???
Ja žal g. Murkota pa ne poznam, poznam pa kar nekaj ljudi, ki so res mojstri IPSC-ja, ki so znali obdržati svoj odnos do te športne panoge.
No glede Strele pa še malo počakaj, da bo prišel letni čas zato, moje priporočilo pa je, da se ji raje v bodoče izogibaš. To je moj moder nasvet.

lp
STRELA prosim ne sikaj. Nikoli nisi bil zraven[IPSC] kaj šele ustanovitelj res si čist eden navaden PEVC.
Fantje a ste vidl nakladača ne morem verjet da je res .
Odgovori
Fantje tole brat je bolje kot kakšno kriminalko! [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
[img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] da - imamo vse: uvod, predstavitev "glavnega igralca", zaplete. Čakamo samo še dramatični razplet in katarzo (mogoče bo pa moral posredovati celo naš "Deus ex machina" [img]{SMILIES_PATH}/icon_razz.gif[/img] )! [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] Pol bo pa mir do naslednjega dela te epske "mehiško-STRELske" limonade. [img]{SMILIES_PATH}/icon_idea.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_surprised.gif[/img]
Odgovori
Joj, Joj Boris, spet zmerjaš ljudi, ki jih sploh ne poznaš! Jabolko je eden izmed najboljših IPSC strelcev V Sloveniji in eden boljših v Evropi. Težko ga boš na tem področju naučil kaj novega. LP
Odgovori
" Napisal:V tej sezoni, naj bi na vsaki tekmi, namesto medalj, prvi trije dobili "kuverte" v vseh disciplinah. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_liar.gif[/img]
Verjetno misliš takšne s položnicami? [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]

Sicer pa se mi zdi prepucavanje med različnimi organizatorji po forumu precej sramotno, človek se vpraša ali jim gre sploh še za šport (oz ali jim je sploh kdaj šlo) ali pa gre zgolj za polnjenje žepov na račun strelcev, ki neke prave alternative v Sloveniji žal že dolgo ne vidijo...

Svetle izjeme seveda izvzete, sicer pa vsak sam zase ve kam se lahko šteje.

LP, Ž
Odgovori
"Ž Napisal:"... človek se vpraša ali jim gre sploh še za šport (oz ali jim je sploh kdaj šlo)..."
[img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
Govori se, da se bo stanje izboljšalo, ker je opazno, da tako ne gre več naprej. Potrebno bo "sortirati sadje". Ker je tega "sadja" kar precej, si bo potrebno pomagati s katalogi, v katerih se najde ime, izvor, uporaba, rok trajanja,...in ponuditi trgu kvaliteto! [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
V tem primeru je kvaliteta znanje, spoštovanje, poštenost, profesionalnost, vzgoja, itd. Le s takšnim pristopom do strelstva, ga lahko ohranimo na nivoju, ki mu pripada.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
" Napisal:
"Ž Napisal:"... človek se vpraša ali jim gre sploh še za šport (oz ali jim je sploh kdaj šlo)..."
Govori se, da se bo stanje izboljšalo, ker je opazno, da tako ne gre več naprej. Potrebno bo "sortirati sadje". Ker je tega "sadja" kar precej, si bo potrebno pomagati s katalogi, v katerih se najde ime, izvor, uporaba, rok trajanja,...in ponuditi trgu kvaliteto! [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
V tem primeru je kvaliteta znanje, spoštovanje, poštenost, profesionalnost, vzgoja, itd. Le s takšnim pristopom do strelstva, ga lahko ohranimo na nivoju, ki mu pripada.

[img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
Odgovori
"Gibbs" - Hvala. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] Mogoče bo še kdo razumel in sprejel bistvo.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
"Gi Napisal:
" Napisal:

[img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]

... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] se popolnoma strinjam z zgoraj navedenim...
Odgovori
[img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Odgovori
" Napisal:"Gibbs" - Hvala. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] Mogoče bo še kdo razumel in sprejel bistvo.

Bojo, bojo. Počas se bodo mogli vsi sprijaznit da tako ne more it več naprej in da ne sme bit bistvo da kolk ti zaslužiš na tekmi ampak to, da se strelci počutijo fajn in varno pa ni važno za kako zvrst streljanja gre.
Odgovori
"str Napisal:Omenil si mi disciplino IPSC, tukaj te moram razočarati, sprašujems se kako si to vedel, bil sem med prvimi, ki smo ustanovili to panogo v SLO, zato bi te prosil, da se na tem področju ne pametruješ preveč, pojdi svojo pot do zaželjenega uspeha, sprašujem se ali sploh tekmuješ v tej panogi???

Ojoj. Strela je ustanovil IPSC, EU in SFRJ.

Ko strela govori je še Chuck Norris tiho!
Odgovori
"Steyr Napisal:Joj, Joj Boris, spet zmerjaš ljudi, ki jih sploh ne poznaš! Jabolko je eden izmed najboljših IPSC strelcev V Sloveniji in eden boljših v Evropi. Težko ga boš na tem področju naučil kaj novega. LP
Klemen no mal pretiravaš tu in tam že kaj zadanem drgač pa pusti PEVCU veselje .........
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)