Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
... nadaljevanje o napačnih tarčah, kvalificiranem orožju ipd...
...mater - kot na radio1: ko je najbolj napeto so pa reklame ali pa muzika... [img]{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_cool.gif[/img]

Odkar berem poste g. "strele", sem tudi v knjižnico nehal hodit, pa tudi filme gledam bolj malo. Raje berem forum, če pa se slučajno nič "ne dogaja", pa je potrebno malo "počohat, da začne srbeti" [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] ... Samo nekako so vsi njegovi posti več ali manj enaki (ne glede na to, komu so namenjeni), tako da prijatelji že malo v naprej stavimo, kakšen bo njegov podani odgovor. [img]{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] Vsi se pa strinjamo, da odgovora na konkretno zastavljeno vprašanje ne bo nikoli podal... [img]{SMILIES_PATH}/icon_idea.gif[/img]

Treba se je sprijaznit: če se z njim strinjaš, potem si najboljši strelec (bo že za to poskrbel), če pa ne, potem te pa "popluva", da se že lahko vprašaš: "A je res z nami vsemi tukaj nekaj narobe, ali je nekaj hudo narobe z njim [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img] " To je retoročno vprašanje in ni potrebno na njega odgovarjat! [img]{SMILIES_PATH}/icon_idea.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]

Če me spomin ne vara: a ni ravno "strela" prišel z Steyer SPG na svoj "dogodek" streljat v kategorijo VP (z izgovorom: češ, da Rajmond tudi tekmuje z njo - torej je vojaška puška) [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img]

Fantje - sami ste si krivi, dokler hodite prostovoljno k njemu in mu za to kar tam dobite še sploh kaj plačujete - kot da ni druge izbire [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_idea.gif[/img]
Kot je enkrat rekel mojemu prijatelju, ki je hodil k njemu na "tekme" (citat je prijateljeva navedba dela pogovora): "Boli me ku..c, kaj si vi mislite! Teh trideset ciganov dobim kadarkoli..."

Jaz ne bi bil rad eden izmed teh tridesetih ciganov - kaj pa vi [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_idea.gif[/img]
Odgovori
A obstaja sploh kakšna liga na katero bi se splačalo svoje € nosit? Prosil bi tiste strelce, ki so tekmovali v vsaj 3 različnih ligah ali različnih organizatorjih, da napišejo svoje mnenje. Zanima me zato, da bi se lažje odločil katero ligo streljati ker več lig je skoraj nemogoče zaradi časa in €. Seveda streljal bi tudi tam kjer je večja konkurenca. Hvala vsem, ki mi boste dali nasvet. Bojan.
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
Po mojih izkušnjah je najbolje urejeno pri ASZS (precizno streljanje s puškami) in pri Veteranu/Rajkotu long range. Pri pokalnem je bilo vsaj dosedaj tako, da se ni izvajala striktna kontrola višine naslona in nepodlaganja kopita in so bili posamezniki, ki so to vestno izkoriščali...
Odgovori
Meni ni problem plačati ampak za takšne usluge kakršne nudiš ti , ne hvala. Glede nato s kakšno hitrostjo te zapuščajo tekmovalci boš kaj kmalu na tekmah ostal sam in boš lahko postal sam en velik zmagovalec v vseh disciplinah. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_liar.gif[/img]
Odgovori
Pmarijan to je moje zadnje svarilo in OPOZORILO glede tvojih lažnih izjav. V vednost vsem take izjave, ki jo širi Pmarijan je čista laž moral jo boš uradno potrditi tukaj grem do konca, in je že skrajni čas, da ti nekdo stopi na tvoj jezik. Verjemi, da imaš veliko sovražnikov okoli sebe.
Čas za preklic te izjave 12 ur.
Odgovori
Da ne bo izgledalo da zagovarjam g. Strelo ali organizacijo njegovih tekmovanj, vendar se mi vseeno ne zdi primerno, da ima toliko čez njega povedati oseba, ki najverjetneje še nikoli ni bila na njegovem tekmovanju in ga sploh ne pozna. G. Pmarijan, kolikor je meni znano, se niste še nikoli udeležili tekmovanja g. Strele, pri šimfanju pa ste kot ponavadi v prvi vrsti. Sicer vas ne poznam, vem pa da se ne ukvarjate dolgo s športnim streljanjem, kljub temu pa ste si v tem času uspeli pridobiti več nasprotnikov kot prijateljev. Tudi sam ne hodim več na omenjena tekmovanja, vendar imam za to razloge iz osebnih izkušenj, ne pa iz govoric, tako kot vi.
Odgovori
Hej M.J.... takih pa res ne rabimo verjemi, da bo nas še vedno dovolj, to te naj nikar ne skrbi.Ja selekcija je pa vedno dobrodošla je vsaj zanimivo.
Naš moto je, da se družimo in skupaj uživamo v našem streljanju in se ne bomo pustili uplivati takim kot si ti.
Odgovori
Tu na forumu večinoma debatiramo o tekmovanjih in kvaliteti tekmovanj, kar je res moraš sam presoditi. To da se pa grozi pa nekak ni lepo, saj potem bi lahko vsak kateremu je bilo zaračunano potrdilo zveze in izdano brez računa se razburjal, pa se ljudje vljudno zadržujejo. Torej Marjana poznam in mi ni tak problem mu verjeti na besedo.
Ker je komplet debata postala ena komedija niti ne vem če je to v tej temi ampak se strinjam da je potrebno plačati usluge na strelišču kot JE TUDI TREBA PLAČATI STRELIŠČE BREZ IZJEME. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] Na nobenega ne kažem s prstom [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] saj nočem biti deležen groženj.

Msilim vse skupaj mi deluje kot komedija posneta s primankljajem sredstev.

Meni je zmanjkalo tu forumov ki bi jih redno spremljal saj če imam spodaj obkljukano da mi na e-mail javlja nove prispevke mi skozi pošilja le še take bebave teme da ni sploh več zabavno. Prej sem videl kako temo o Guns magazine, CIP žigi... zdaj pa to PIZDARIJO.

TEMA NAJ SE ZAKLENE, saj se ve kdo meče ven prazne in kdo ne, ko se pa začne groziti se mi pa zdi da je potrebno potegnit črto in za nekaj časa člana ki grozi izključiti saj je to višek.

LP in tisti nekateri se začnite kontrolirati.
Odgovori
Res je. Tole je postalo samo sebi namen in gotovo ne bo nikomur prineslo nobene koristi. Zato temo zaklepam. Spore prosim nadaljujte v živo ali na kakšnem drugem forumu. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]
admin
administrator / Strelec.si
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)