Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VABILO na STRELSKO TEKMOVANJE Vipava 14.5.11
#1
VABILO na STRELSKO TEKMOVANJE

Poligon: MLAKE pri VIPAVI
Datum: Sobota, 14. maj 2011

Discipline:
Pištola
Revolver
MK puška: odprti merki, diopter, optika
VK puška: odprti merki
Ostrostrelska puška 100m
Ostrostrelska puška 300m


Podrobno Vabilo sledi!


Kdor ima, naj prinese s seboj, kdor nima, dobi na poligonu.

Informacije na 070 734 625 Rajko [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] ali [email protected]

………. VABLJENI !.
Odgovori
#2
OBVESTILO!
Po nedavnem dogovoru o sodelovanju in skupnem izvajanju tekmovanj v preciznem streljanju
med ZVDS in ASZS
obveščam vse zainteresirane da se do konca sezone izvaja
ZDRUŽENA STRELSKA LIGA ZSL-11!

Zaradi poenotenja pri izvajanju tekmovanja bo prišlo do manjših sprememb, ki pa ne bodo bistveno vplivale na rezultate tekmovalcev.
Največja sprememba je povečanje strelov za rezultat na 20 in podaljšanje časa streljanja na 30 minut.
Zaradi poenostavitve bo za naslone veljal pravilnik ASZS.
Za prvenstvo ASZS bodo veljali trije od štirih rezultatov Združene Strelske Lige,
za prvenstvo PP-SM pa trije od štirih PPS-11 in trije od štirih ZSL-11.
Na koncu sezone bo dvodelno državno prvenstvo (pravila so še v izdelavi).
Ostalo bomo prilagodili dosedanjim pravilom in možnostim.

Za strelce velja predvsem da se s tem ne obremenjujejo preveč, da dosežejo čimboljše rezultate
in predvsem da pri tem uživajo.

VABILO sledi!


Organizator
Odgovori
#3
VABILO na tekmovanje ZDRUŽENE STRELSKE LIGE
PP-SM-11! in ASZS-11!
SOBOTA 14. maj 2011 poligon MLAKE pri VIPAVI

Pričetek tekmovanja ob 9.30 uri. (V primeru zelo slabega vremena bo tekmovanje preloženo).
Urnik prijav tekmovalcev: do 11 ure na strelišču ali telefonsko z dogovorjeno uro prihoda.
Za tekmovalce lige PP-SM-11 velja kot četrta (4.) tekma.
Za tekmovalce lige ASZS-11 velja kot prva (1.) tekma.


Kdor kaj nima dobi tam. Možno si bo izposoditi skoraj vse.
Strelska mesta in vrstni red disciplin določi organizator po vrstnem redu prijav.
Strelec izbere in tekmuje v DO NAJVEČ pet (5) od osmih (8) disciplin.
V disciplini STRELSKI MNOGOBOJ se sešteva rezultate posameznih disciplin.

Strelske panoge:
VK PIŠTOLA / REVOLVER 25m
• Strelja se stoje 25m eno ali dvoročno. Dovoljen kaliber od 0,30 do 0.45.
• Tarče ISSF R50. Ena za poizkusne in ena za rezultat. Poskusni streli se ne kažejo.
• Strelja se neomejeno poizkusnih ter 20 za rezultat v skupnem času 30min
MK PUŠKA 50m odprti merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk z odprtimi merilnimi napravami
• Tekmovalec ima na razpolago 5 MK tarč in eno poskusno.
• Strelja se 4 strele na vsako. Poskusni streli (neomejeno) se ne kažejo.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele in strele za oceno je 30 minut.
MK PUŠKA 50m diopterski merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk z diopterskimi merilnimi napravami
• Tekmovalec ima na razpolago 5 MK tarč in eno poskusno.
• Strelja se 4 strele na vsako. Poskusni streli (neomejeno) se ne kažejo.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele in strele za oceno je 30 minut.
MK PUŠKA 50m optika
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk.
• Tekmovalec ima na razpolago 1 tarčo MK z 20 polji. 5 poskusnih na levi in 15 na desni.
• Strelja se po 1 strel na vsako tarčo v prvih dveh stolpcih in po 2 strela v zadnjem stolpcu.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele (neomejeno) in strele za oceno je 30 minut.
VK PUŠKA 100m odprti merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst pušk, polavtomatskih in repetirnih od kalibra 5.6 do 8mm z centralnim vžigom in z odprtimi merilnimi napravami.
• Tarča okrogla 35cm. Ena za poizkusne in ena za rezultat.
• Strelja se neomejeno poizkusnih ter 20 za rezultat v skupnem času 30 min. Poskusni streli se ne kažejo.
MALI SNIPER 100m optika
• Dovoljene so lovske in ostrostrelne puške proste izbire s strelnimi daljnogledi, diopterji in rdečo piko kalibra 5,6-8mm z centralnim vžigom.
• Tarča S100 ZVDS 1+5. Strelja se neomejeno poizkusnih ter 20 za rezultat (po 4 v tarčo) v času 30min.
VELIKI SNIPER 300m OPEN
• Dovoljena je uporaba vseh vrst pušk, polavtomatskih in repetirnih od kalibra 5.6 do 8.3mm
• Tekmovalec ima na razpolago 1 tarčo S300 ZVDS okroglo 30cm. Na levi nastrelitveno polje z 5 cm mrežo..
• Strelja se neomejeno poizkusnih ter 20 za rezultat v času 30 min. Poskusni streli se ne kažejo
STRELSKI MNOGOBOJ
• Strelcu se sešteva rezultate vseh disciplin in seštevek da vrstni red tekmovalcev.
VOJAŠKA PUŠKA 100m odprti merki
• Dovoljena je uporaba nepredelanih vojaških pušk po pravilniku ASZS.
• S to puško tekmovalci streljajo tudi v kategoriji VK puška odprti merki. Njihovi rezultati se bodo šteli v obeh disciplinah.


Strelski položaj za dolge cevi po pravilih ASZS:
• dolge cevi z optičnimi merilnimi napravami leže z sprednjim naslonom in zadaj mehkim podstavkom.
• Ostala orožja brez naslona.

Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč ali sami šteti rezultata, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan.
Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake.

ZA VSA OROŽJA:
Proženje mora biti varno. Vsaka nehotena sprožitev je razlog za odstranitev tekmovalca.
VARNOST

Strelci-ke so dolžni spoštovati VARNOST in RED na strelišču.
Vse osebe, ki se nahajajo na poligonu, so dolžne ves čas skrbeti za lastno varnost in varnost vsakega na poligonu. Dolžni so se seznaniti z redom na strelišču in varnostnimi ukrepi. Ravnati se morajo po navodilih vodje streljanja .
Na tekmovanju se strogo spoštuje varno rokovanje z orožjem.
Z orožjem se rokuje samo po navodilih sodnikov in nikjer drugje kot na strelski liniji in varnostni coni.
Prenos orožja po poligonu samo v kovčku ali pa z odprtim ležiščem in s cevjo obrnjeno v tla.
Neupoštevanju navodil sodnikov sledi opozorilo ali diskvalifikacija strelca.
Pritožb na te odločitve se ne upošteva.
Tekmovanje je samo za vabljene člane ASZS in PP-SM. Včlanitev je možna na sami prireditvi in je brezplačna.
Tekmovalci so dolžni spoštovati zakon o orožju in imeti ustrezne listine za vsak kos orožja.
Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Informacije:
Rajko 070 734 625
Marko 041703796
[email protected]

………. VABLJENI !.
Odgovori
#4
Spet spreminjanje pravil sredi sezone [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]
Odgovori
#5
OBVESTILO!
Tehnična komisija ASZS je na prošnjo precej tekmovalcev preučila
možnost spremembe in posledice le te glede uporabe naslonov
pri dolgih ceveh in odprtih ter diopter merkih.
Komisija se strinja, da bi uporaba prednjih naslonov pri teh disciplinah
zmanjšala razlike med doseženimi rezultati in olajšala streljanje brez dodatne
opreme.
Zato komisija objavlja sklep, da se na tekmovanjih Združene Strelske Lige v
disciplinah z odprtimi in/ali diopter merki uporablja sprednji naslon, ki omogoča
strelcu streljanje z rame. Naslon mora biti dovolj visok in streljanje dovolj pregledno,
da lahko sodnik brez motenja strelca ugotovi pravilno izvajanje streljanja.
Sodnik bo tekmovalcu, ki tega ne omogoča izrekel opomin, pri nadaljevanju pa
njegov rezultat označil kot BR in neveljaven v konkurenci.
Ta sklep je že posredovan sodniški komisiji in organizatorju.
Ostali predlogi bodo počakali, da se nabere nekaj izkušenj in bodo potem dani
v presojo.

Za predloge in vprašanja se obrnite na komisijo ASZS ali GSM 041703796 Marko.
ASZS
Odgovori
#6
[img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
#M.T.R.O.#

Odgovori
#7
POJASNITEV!

Ker se postavljajo vprašanja, kakšne spremembe so nastale zaradi združitve lige in se pojavljajo razne nejasnosti,
kombinacije in predlogi, je tukaj kratko pojasnilo.

Največja razlika je število strelov. Tudi v ASZS je to bilo samo v planu in je združitev izkoristila za ognjeni preizkus.

Strelja se samo eno ligo: Združena Strelska Liga. Tekme so štiri (4) in tri (3) boljši rezultati gredo v končni seštevek in za zmagovalce
bo ASZS objavil in podelil odličja.
Ker so bile v ligi PP-SM11 odstreljene že tri tekme, bo pred koncem sezone organizirana še ena po starih pravilih. Tako
da bodo štiri (4) tekme in od tega bodo tri (3) boljši rezultati šteli v pomladni del. Za drugi del pa se bo upoštevalo tri (3)
boljši rezultati iz ZSL. Ker je število strelov in s tem doseženih krogov različno, se bo dosežene rezultate preračunalo na enotno
število strelov in s tem dovolj izenačilo dosežene rezultate.

Ostanejo še razlike v načinu streljanja. Ker smo morali poenotiti pravilo, smo se dogovorili o izvajanju streljanja po pravilih ASZS.
Kot so sami tekmovalci že ugotovili, je tudi komisija ASZS sprejela njihovo večinsko mnenje in dovolila prednji naslon.

Sodelovanje je razen redkih izjem dobro sprejeto. Kot je napisal nekdo: počakajmo in dajmo priložnost sodelovanju.
Če se bo pojavilo še kaj nujnega, bo komisija preučila situacijo in ukrepala.
Izkušnje te sezone pa se bo upoštevalo v naslednji, kar pa je že druga tema.


Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]

Ne morem si pomagati: ... in predvsem uživajte v streljanju.
Odgovori
#8
Disciplina Vojaška puška strelja v skupni disciplini VK puška odprti merki.
Rezultat pa se šteje tako v VK kot v Vojaški puški.
Teoretično lahko dobiš kar dve medalji. Pa še mnogoboj.
Ok?

Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
#9
PRAVILA IZVEDBE TEKMOVANJA.


Brifing za sodnike in prevzem strelskih linij ob 8.15.
Začetek prijav za tekmovalce je predviden ob 8.30.
Začetek prve runde 15 minut kasneje.

Strelja se 25 minut, nato sledi 20 min pavze za menjavo tarč in pripravo
tekmovalcev na novo rundo.
Najkasneje ob 14 uri je konec streljanja. Ob 14.30 se strelišče izprazne.
Kdor želi streljati več disciplin naj bo zgoden.

Vodja tekmovanja: Lesjak Rajko
Vodja streljanja (range master): Rossetto Rajko

Stuff: (sodniki in pomočniki):
Japelj Simon, Masnec Sandi - Pištola/Revolver
Krsmanović Dušan, Bezek Vlado - MK puška 50m
Gregorc Tomaž, Katarinčič Mario - VK 100m + VS 300m
Jereb Pavle, Masnec Božo - ocenjevanje tarč
Lesjak Maša, Sterle Andraž - računalniška obdelava

Arbitražna komisija: Rossetto Rajko, Sterle Marko, Lesjak Rajko.


[img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
#10
Stuff ja [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#11
Se da komu jutri prinest zraven na tekmo ta Norinco M4, da pustim gor moje prstne odtise? Nikol ni met slabo drugih prstnih odtisov na orozju.. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]

Rad bi videl, kako zgleda ta zadeva ..
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#12
Dodatna sodnika:
Eden (glasen): Doljak Branko.
Zadolžen predvsem za varnost (prenos in rokovanje z orožjem).
Drugi: ASZS sodnik (ni podatka).

Po koncu tekmovanja bo med vse prisotne z žrebom podeljeno precej praktičnih nagrad,
ki so jih prispevali trgovci in naši bodoči sponzorji (pri njih se bo dalo dobiti popust).

VABLJENI!
... in uživajte ...


Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
#13
Kaaj pa rezultati [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
#14
ZDRUŽENA STRELSKA LIGA 2011
1.tekma
MLAKE pri VIPAVI 14.maj 2011


REZULTATI


Rezultati VK PISTOLA

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10pi 9pi 8pi 7pi 6pi 5pi 4pi 3pi 2pi 1pi 0pi
1 Žakelj Janez SD SOIT1 190 20 11 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Jernej Drago SD NORIK 189 20 11 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Štremfel Branko SD SOIT1 187 20 11 5 4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Štremfel Aleksander SD SOIT1 180 20 6 9 4 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Zarnik Dean SD SOIT 180 20 4 12 4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Frece Slavko SD Celje 1 178 20 6 7 6 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Kovač Darko SD 10 178 20 6 9 3 1 1 0 0 0 0 0 0
8 Guček Drago SD Celje 1 177 20 7 5 7 0 1 0 0 0 0 0 0
9 Koletnik Friderik ŠSK GAJ 176 20 7 5 6 1 1 0 0 0 0 0 0
10 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 173 20 4 9 4 2 1 0 0 0 0 0 0
11 Slemnik Anton SK Elite Team 169 20 6 3 6 4 1 0 0 0 0 0 0
12 Toman Anton SD Celje 166 20 4 6 6 2 1 0 1 0 0 0 0
13 Stančević Dejan SD 10 165 20 3 6 6 3 2 0 0 0 0 0 0
14 Žabjek Bojan SD Modri As1 164 20 4 5 7 2 0 1 1 0 0 0 0
15 Japelj Simon SD Vrhnika 162 20 3 8 2 4 1 2 0 0 0 0 0
16 Pesjak Vinko SD Celje 162 20 2 8 5 2 2 0 1 0 0 0 0
17 Spinelli Drago SD Postojna 161 20 1 6 6 7 0 0 0 0 0 0 0
18 Žakelj Danica SD SOIT2 158 20 0 8 9 1 0 0 1 1 0 0 0
19 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica2 156 20 3 4 5 3 4 1 0 0 0 0 0
20 Čopi Zdenko SŠK Tolmin 154 20 2 5 5 3 4 0 1 0 0 0 0
21 Fedoruk igor SD Modri As2 152 20 4 1 7 4 1 2 0 1 0 0 0
22 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 152 20 2 7 4 2 2 0 2 1 0 0 0
23 Jelen Marko ŠSK GAJ 151 19 3 5 5 3 1 1 1 0 0 0 0
24 Žagar Renato SŠK Tolmin 150 20 1 4 8 2 2 2 1 0 0 0 0
25 Košir Robert SD Modri As1 146 20 1 6 4 4 2 2 0 0 0 0 1
26 Grdič Zdenko CVV Logatec 145 20 2 2 6 5 2 1 1 1 0 0 0
27 Žbona Stanislav SD Sodražica 138 20 1 4 3 5 3 2 0 1 1 0 0
28 Bonča Bogdan SD Cerkno 137 20 3 2 6 1 2 2 2 1 0 1 0
29 Bezek Vlado SD Nanos 131 20 1 2 4 4 4 3 1 0 0 0 1
30 Jereb Zvonko CVV Logatec 131 20 2 1 4 6 1 2 2 1 0 1 0
31 Krsmanovič Dušan DVV JOD 128 20 1 6 1 3 2 1 3 1 1 1 0
32 Klančar Stane CVV Logatec 119 20 0 4 3 3 2 2 4 0 0 0 2
33 Podkrajšek Mitja CVV Logatec 113 19 1 1 2 4 6 0 2 2 0 0 1
34 Miklavc Jurij SD Valuk 112 20 0 1 5 4 1 3 2 2 0 0 2
35 Bošnjak Gorazd CVV Logatec 110 20 2 3 2 0 3 4 0 2 0 3 1
36 Hrovatin Saša Klub45 103 20 0 0 8 0 1 3 2 1 2 3 0
37 Erbežnik Marjan Club45 102 20 0 2 1 5 2 4 0 1 3 0 2
38 Šumer Vili SD NORIK 97 20 1 3 1 4 0 3 0 2 1 1 4
39 Lojk Ivan DVV JOD 96 20 0 3 1 2 3 2 2 2 2 1 2
40 Kurinčič Ivan SŠK Tolmin 92 20 1 1 2 1 5 1 1 3 1 0 4
41 Šibila Mitja SD NORIK 89 20 3 1 0 2 1 3 3 1 0 0 6
42 Kolbe Milan Klub45 51 12 0 1 0 1 1 2 3 1 1 2 0
43 Lužar Robert CVV Logatec 33 9 0 0 0 2 1 1 1 1 0 1 2
44 Akrapovič Vital DVV Jod-stuff 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Bojkovski Marjan DVV Jod-stuff 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Katarinčič Mario DVV Jod-stuff 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Lesjak Rajko DVV Jod113 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Rezultati VK REVOLVER

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10re 9re 8re 7re 6re 5re 4re 3re 2re 1re 0re
1 Frece Slavko SD Celje 1 196 20 16 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Žakelj Janez SD SOIT1 189 20 10 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Jernej Drago SD NORIK 184 20 9 7 3 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Guček Drago SD Celje 1 183 20 7 9 4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Štremfel Aleksander SD SOIT1 183 20 8 7 5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Štremfel Branko SD SOIT1 181 20 6 11 2 0 1 0 0 0 0 0 0
7 Toman Anton SD Celje 180 20 7 7 5 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Žabjek Bojan SD Modri As1 178 20 7 9 2 0 1 1 0 0 0 0 0
9 Koletnik Friderik ŠSK GAJ 175 20 8 4 5 1 2 0 0 0 0 0 0
10 Japelj Simon SD Vrhnika 172 20 2 10 6 2 0 0 0 0 0 0 0
11 Kovač Darko SD 10 171 20 5 8 3 3 0 0 1 0 0 0 0
12 Žakelj Danica SD SOIT2 170 20 5 5 6 3 1 0 0 0 0 0 0
13 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 169 20 3 11 2 1 2 1 0 0 0 0 0
14 Čopi Zdenko SŠK Tolmin 167 20 5 4 9 0 1 0 0 1 0 0 0
15 Fedoruk igor SD Modri As2 167 20 1 9 8 0 2 0 0 0 0 0 0
16 Jelen Marko ŠSK GAJ 167 20 6 5 6 2 0 0 0 0 0 0 1
17 Pesjak Vinko SD Celje 167 20 5 5 6 1 2 1 0 0 0 0 0
18 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 164 20 3 5 6 5 1 0 0 0 0 0 0
19 Košir Robert SD Modri As1 164 20 1 10 4 3 1 1 0 0 0 0 0
20 Slemnik Anton SK Elite Team 162 20 4 5 4 4 2 1 0 0 0 0 0
21 Stančević Dejan SD 10 160 20 4 3 7 2 3 1 0 0 0 0 0
22 Kurinčič Ivan SŠK Tolmin 147 20 4 4 5 3 0 1 1 0 0 1 1
23 Spinelli Drago SD Postojna 142 20 0 4 4 4 6 2 0 0 0 0 0
24 Žagar Renato SŠK Tolmin 137 20 1 3 5 2 5 1 2 1 0 0 0
25 Rozman Mirko CVV Logatec 114 20 0 2 2 2 6 2 3 2 1 0 0
26 Krsmanovič Dušan DVV JOD 66 20 0 2 1 1 3 0 3 0 1 1 8



Rezultati puška malega kalibra odprti merki 50m

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10mk 9mk 8mk 7mk 6mk 5mk 4mk 3mk 2mk 1mk 0mk
1 Jereb Pavle SD Kopačevina 182 20 7 9 3 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Baranja Jernej SD Postojna 181 20 8 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fortuna Anton SD Jože Kovačič 181 20 10 3 5 2 0 0 0 0 0 0 0
4 Bezek Vlado SD Nanos 179 20 4 13 1 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Sterle Marko SD Iška Vas 170 20 5 5 7 1 2 0 0 0 0 0 0
6 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 169 20 3 10 2 3 2 0 0 0 0 0 0
7 Guček Drago SD Celje 1 165 20 2 7 6 4 1 0 0 0 0 0 0
8 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 160 20 2 5 7 4 1 1 0 0 0 0 0
9 Pesjak Vinko SD Celje 158 20 2 5 6 4 2 1 0 0 0 0 0
10 Zarnik Dean SD SOIT 152 20 1 8 4 5 0 0 0 1 0 0 1
11 Jernej Drago SD NORIK 129 20 1 1 3 4 7 1 2 1 0 0 0
12 Uršič Jože SŠK Tolmin 127 20 1 4 1 4 4 2 2 1 0 0 1
13 Bonča Bogdan SD Cerkno 123 20 1 1 2 3 3 9 1 0 0 0 0
14 Podkrajšek Mitja CVV Logatec 117 20 0 4 3 4 2 2 0 2 0 1 2
15 Slemnik Anton SK Elite Team 109 20 0 3 2 0 6 3 3 1 0 0 2
16 Lojk Ivan DVV JOD 98 20 0 1 1 3 5 3 1 3 0 2 1
17 Čuk Peter CVV Logatec 35 10 0 0 1 1 0 2 1 0 2 2 1
18 Akrapovič Vital DVV Jod-stuff 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Bojkovski Marjan DVV Jod-stuff 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Katarinčič Mario DVV Jod-stuff 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Lesjak Rajko DVV Jod113 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Rezultati puška malega kalibra diopter 50m

Mesto Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10md 9md 8md 7md 6md 5md 4md 3md 2md 1md 0md
1 Baranja Jernej SD Postojna 196 20 17 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Šibič Marko Klub45 194 20 14 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sterle Marko SD Iška Vas 193 20 13 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 191 20 12 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bezek Vlado SD Nanos 189 20 10 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 189 20 10 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Fortuna Anton SD Jože Kovačič 187 20 9 9 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Grdič Zdenko CVV Logatec 187 20 10 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Jereb Pavle SD Kopačevina 185 20 7 11 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rozman Mirko CVV Logatec 180 20 6 9 4 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Masnec Sandi SD Škofja Loka 176 20 5 9 3 3 0 0 0 0 0 0 0
12 Jernej Drago SD NORIK 173 20 6 6 4 3 1 0 0 0 0 0 0
13 Masnec Božo SD Kopačevina 169 20 2 9 5 4 0 0 0 0 0 0 0
14 Uršič Jože SŠK Tolmin 168 20 1 10 5 4 0 0 0 0 0 0 0
15 Slemnik Anton SK Elite Team 159 20 4 6 3 2 3 1 1 0 0 0 0
16 Lesjak Rajko DVV Jod113 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Rezultati puška malega kalibra optika 50m

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10mo 9mo 8mo 7mo 6mo 5mo 4mo 3mo 2mo 1mo 0mo
1 Zupančič Marko SD SOIT 187 20 11 6 2 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 186 20 10 7 2 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Baranja Jernej SD Postojna 183 20 5 13 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jelen Marko ŠSK GAJ 180 20 5 12 2 0 1 0 0 0 0 0 0
5 Sterle Marko SD Iška Vas 180 20 6 9 4 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Jereb Pavle SD Kopačevina 178 20 9 3 5 3 0 0 0 0 0 0 0
7 Levstik Damjan SD Kaptol 178 20 5 9 5 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Koletnik Friderik ŠSK GAJ 177 20 6 8 4 1 1 0 0 0 0 0 0
9 Pesjak Vinko SD Celje 174 20 8 3 5 3 1 0 0 0 0 0 0
10 Drobnak Slavko SD Rifnik3 173 20 5 5 9 0 1 0 0 0 0 0 0
11 Fortuna Anton SD Jože Kovačič 173 20 6 7 4 1 1 1 0 0 0 0 0
12 Guček Drago SD Celje 1 172 20 5 6 6 2 1 0 0 0 0 0 0
13 Masnec Božo SD Kopačevina 171 20 6 8 4 1 0 0 0 0 0 0 1
14 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 171 20 5 6 5 3 1 0 0 0 0 0 0
15 Toman Anton SD Celje 170 20 3 8 6 2 1 0 0 0 0 0 0
16 Erbežnik Marjan Club45 169 20 5 4 6 5 0 0 0 0 0 0 0
17 Bezek Vlado SD Nanos 165 20 6 3 5 3 2 1 0 0 0 0 0
18 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 164 20 3 8 3 4 1 0 1 0 0 0 0
19 Zarnik Dean SD SOIT 146 20 2 2 5 6 2 2 1 0 0 0 0
20 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica2 143 20 1 3 4 7 1 3 1 0 0 0 0
21 Košir Robert SD Modri As1 108 20 1 1 4 2 2 4 0 3 1 0 2
22 Žabjek Bojan SD Modri As1 98 20 0 1 2 5 2 2 2 2 1 0 3
23 Fedoruk igor SD Modri As2 94 20 1 1 1 3 3 2 2 2 1 2 2
24 Čuk Peter CVV Logatec 35 11 0 0 0 1 0 2 1 4 0 2 1
25 Masnec Sandi SD Škofja Loka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Rezultati puška velikega kalibra 100m

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10vk 9vk 8vk 7vk 6vk 5vk 4vk 3vk 2vk 1vk 0vk
1 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 184 20 8 8 4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 183 20 9 6 4 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Frece Slavko SD Celje 1 181 20 5 12 2 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Guček Drago SD Celje 1 181 20 7 8 4 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Pesjak Vinko SD Celje 176 20 3 11 5 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Zarnik Dean SD SOIT 174 20 5 8 4 2 1 0 0 0 0 0 0
7 Bezek Vlado SD Nanos 172 20 7 5 3 3 2 0 0 0 0 0 0
8 Jelen Marko ŠSK GAJ 166 20 4 6 6 2 1 0 1 0 0 0 0
9 Jereb Pavle SD Kopačevina 163 20 1 7 7 4 1 0 0 0 0 0 0
10 Masnec Sandi SD Škofja Loka 148 20 3 3 5 5 1 0 2 0 1 0 0
11 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 145 20 3 3 4 2 4 3 0 1 0 0 0
12 Zupančič Marko SD SOIT 130 18 1 2 6 6 0 2 0 0 1 0 0
13 Baranja Jernej SD Postojna 129 20 3 1 2 6 3 0 0 4 1 0 0
14 Koletnik Friderik ŠSK GAJ 118 20 0 2 4 4 3 0 4 1 1 1 0
15 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica2 107 20 0 3 5 1 1 2 2 1 2 2 1
16 Bošnjak Gorazd CVV Logatec 87 19 1 2 1 1 3 1 3 1 2 2 2
17 Krsmanovič Dušan DVV JOD 78 20 0 1 1 3 4 1 1 2 0 1 6
18 Žbona Stanislav SD Sodražica 77 10 2 1 2 3 1 1 0 0 0 0 0
19 Klančar Stane CVV Logatec 37 20 0 0 1 1 0 3 0 1 2 0 12
20 Jereb Zvonko CVV Logatec 34 13 0 0 0 1 0 3 1 1 1 3 3
21 Slemnik Anton SK Elite Team 4 20 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 18
22 Akrapovič Vital DVV Jod-stuff 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Bojkovski Marjan DVV Jod-stuff 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Katarinčič Mario DVV Jod-stuff 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Miklavc Jurij SD Valuk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Rezultati vojaška puška 100m

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10vk 9vk 8vk 7vk 6vk 5vk 4vk 3vk 2vk 1vk 0vk
1 Guček Drago SD Celje 1 181 20 7 8 4 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Frece Slavko SD Celje 1 181 20 5 12 2 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Pesjak Vinko SD Celje 176 20 3 11 5 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Bezek Vlado SD Nanos 172 20 7 5 3 3 2 0 0 0 0 0 0
5 Jelen Marko ŠSK GAJ 166 20 4 6 6 2 1 0 1 0 0 0 0
6 Jereb Pavle SD Kopačevina 163 20 1 7 7 4 1 0 0 0 0 0 0
7 Masnec Sandi SD Škofja Loka 148 20 3 3 5 5 1 0 2 0 1 0 0
8 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 145 20 3 3 4 2 4 3 0 1 0 0 0
9 Koletnik Friderik ŠSK GAJ 118 20 0 2 4 4 3 0 4 1 1 1 0
10 Slemnik Anton SK Elite Team 4 20 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 18
11 Miklavc Jurij SD Valuk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




Rezultati Ostrostrelska puška 100m

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10ms 9ms 8ms 7ms 6ms 5ms 4ms 3ms 2ms 1ms 0ms
1 Sterle Marko SD Iška Vas 195 20 15 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Frece Slavko SD Celje 1 187 20 10 8 1 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Koletnik Friderik ŠSK GAJ 185 20 9 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ličina Boro Club45 183 20 6 11 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Šibič Marko Klub45 181 20 6 10 3 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Zupančič Marko SD SOIT 180 20 6 9 4 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Jelen Marko ŠSK GAJ 177 20 8 5 4 2 1 0 0 0 0 0 0
8 Levstik Damjan SD Kaptol 177 20 2 13 5 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Štremfel Branka SD SOIT 177 20 5 9 5 0 1 0 0 0 0 0 0
10 Drobnak Slavko SD Rifnik3 173 20 4 8 6 1 1 0 0 0 0 0 0
11 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 171 20 5 7 3 4 1 0 0 0 0 0 0
12 Toman Anton SD Celje 171 20 4 6 8 1 1 0 0 0 0 0 0
13 Baranja Jernej SD Postojna 167 20 2 8 7 2 0 1 0 0 0 0 0
14 Masnec Sandi SD Škofja Loka 165 20 6 3 5 2 4 0 0 0 0 0 0
15 Miklavc Jurij SD Valuk 164 20 3 5 7 4 0 1 0 0 0 0 0
16 Bellina Elvis DVV JOD 154 20 4 3 2 6 4 1 0 0 0 0 0
17 Zarnik Dean SD SOIT 124 20 1 3 3 5 3 0 2 0 1 0 2
18 Fedoruk igor SD Modri As2 104 20 0 3 2 2 3 3 2 0 3 0 2
19 Benčič Egon SD Kanela 34 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 34 0


Rezultati Ostrostrelska puška 300m

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10vs 9vs 8vs 7vs 6vs 5vs 4vs 3vs 2vs 1vs 0vs
1 Zupančič Marko SD SOIT 184 20 6 12 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Štremfel Branko SD SOIT1 180 20 6 8 6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Štremfel Branka SD SOIT 177 20 5 9 5 0 1 0 0 0 0 0 0
4 Frece Slavko SD Celje 1 172 20 7 3 5 5 0 0 0 0 0 0 0
5 Ličina Boro Club45 171 20 5 9 3 1 0 1 1 0 0 0 0
6 Drobnak Slavko SD Rifnik3 169 20 5 6 3 5 1 0 0 0 0 0 0
7 Šibič Marko Klub45 161 20 3 6 8 1 1 0 0 0 0 0 1
8 Sterle Marko SD Iška Vas 151 20 1 3 5 9 1 1 0 0 0 0 0
9 Toman Anton SD Celje 144 20 3 5 2 6 1 1 0 0 0 0 2
10 Miklavc Jurij SD Valuk 142 20 3 3 1 6 3 2 1 1 0 0 0
11 Bellina Elvis DVV JOD 95 13 0 2 5 3 2 0 1 0 0 0 0
12 Benčič Egon SD Kanela 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


REZULTATI Strelski Mnogoboj

Mesto --- Priimek Ime Klub Izr2 Izr1 Minus1 Minus2 skupaj skupaj2 skupaj3 skupaj4 skupaj5 skupaj6 skupaj7 skupaj8
1 Frece Slavko SD Celje 1 914 914 0 0 178 196 0 0 181 187 172 0
2 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 900 900 0 0 0 0 169 186 183 171 0 191
3 Sterle Marko SD Iška Vas 889 889 0 0 0 0 170 180 0 195 151 193
4 Guček Drago SD Celje 1 878 878 0 0 177 183 165 172 181 0 0 0
5 Baranja Jernej SD Postojna 856 856 0 0 0 0 181 183 129 167 0 196
6 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 853 853 0 0 152 164 0 164 184 0 0 189
7 Jelen Marko ŠSK GAJ 841 841 0 0 151 167 0 180 166 177 0 0
8 Pesjak Vinko SD Celje 837 837 0 0 162 167 158 174 176 0 0 0
9 Bezek Vlado SD Nanos 836 836 0 0 131 0 179 165 172 0 0 189
10 Toman Anton SD Celje 831 831 0 0 166 180 0 170 0 171 144 0
11 Koletnik Friderik ŠSK GAJ 831 831 0 0 176 175 0 177 118 185 0 0
12 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 818 818 0 0 173 169 160 171 145 0 0 0
13 Zarnik Dean SD SOIT 776 776 0 0 180 0 152 146 174 124 0 0
14 Jereb Pavle SD Kopačevina 708 708 0 0 0 0 182 178 163 0 0 185
15 Zupančič Marko SD SOIT 681 681 0 0 0 0 0 187 130 180 184 0
16 Jernej Drago SD NORIK 675 675 0 0 189 184 129 0 0 0 0 173
17 Slemnik Anton SK Elite Team 603 603 0 0 169 162 109 0 4 0 0 159
18 Štremfel Branko SD SOIT1 548 548 0 0 187 181 0 0 0 0 180 0
19 Fortuna Anton SD Jože Kovačič 541 541 0 0 0 0 181 173 0 0 0 187
20 Šibič Marko Klub45 536 536 0 0 0 0 0 0 0 181 161 194
21 Fedoruk igor SD Modri As2 517 517 0 0 152 167 0 94 0 104 0 0
22 Drobnak Slavko SD Rifnik3 515 515 0 0 0 0 0 173 0 173 169 0
23 Masnec Sandi SD Škofja Loka 489 489 0 0 0 0 0 0 148 165 0 176
24 Žabjek Bojan SD Modri As1 440 440 0 0 164 178 0 98 0 0 0 0
25 Miklavc Jurij SD Valuk 418 418 0 0 112 0 0 0 0 164 142 0
26 Košir Robert SD Modri As1 418 418 0 0 146 164 0 108 0 0 0 0
27 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica2 406 406 0 0 156 0 0 143 107 0 0 0
28 Žakelj Janez SD SOIT1 379 379 0 0 190 189 0 0 0 0 0 0
29 Štremfel Aleksander SD SOIT1 363 363 0 0 180 183 0 0 0 0 0 0
30 Levstik Damjan SD Kaptol 355 355 0 0 0 0 0 178 0 177 0 0
31 Ličina Boro Club45 354 354 0 0 0 0 0 0 0 183 171 0
32 Štremfel Branka SD SOIT 354 354 0 0 0 0 0 0 0 177 177 0
33 Kovač Darko SD 10 349 349 0 0 178 171 0 0 0 0 0 0
34 Masnec Božo SD Kopačevina 340 340 0 0 0 0 0 171 0 0 0 169
35 Japelj Simon SD Vrhnika 334 334 0 0 162 172 0 0 0 0 0 0
36 Grdič Zdenko CVV Logatec 332 332 0 0 145 0 0 0 0 0 0 187
37 Žakelj Danica SD SOIT2 328 328 0 0 158 170 0 0 0 0 0 0
38 Stančević Dejan SD 10 325 325 0 0 165 160 0 0 0 0 0 0
39 Čopi Zdenko SŠK Tolmin 321 321 0 0 154 167 0 0 0 0 0 0
40 Spinelli Drago SD Postojna 303 303 0 0 161 142 0 0 0 0 0 0
41 Uršič Jože SŠK Tolmin 295 295 0 0 0 0 127 0 0 0 0 168
42 Rozman Mirko CVV Logatec 294 294 0 0 0 114 0 0 0 0 0 180
43 Žagar Renato SŠK Tolmin 287 287 0 0 150 137 0 0 0 0 0 0
44 Krsmanovič Dušan DVV JOD 272 272 0 0 128 66 0 0 78 0 0 0
45 Erbežnik Marjan Club45 271 271 0 0 102 0 0 169 0 0 0 0
46 Bonča Bogdan SD Cerkno 260 260 0 0 137 0 123 0 0 0 0 0
47 Bellina Elvis DVV JOD 249 249 0 0 0 0 0 0 0 154 95 0
48 --- Kurinčič Ivan SŠK Tolmin 239 239 0 0 92 147 0 0 0 0 0 0
49 Podkrajšek Mitja CVV Logatec 230 230 0 0 113 0 117 0 0 0 0 0
50 Žbona Stanislav SD Sodražica 215 215 0 0 138 0 0 0 77 0 0 0
51 Bošnjak Gorazd CVV Logatec 197 197 0 0 110 0 0 0 87 0 0 0
52 Lojk Ivan DVV JOD 194 194 0 0 96 0 98 0 0 0 0 0
53 Jereb Zvonko CVV Logatec 165 165 0 0 131 0 0 0 34 0 0 0
54 Klančar Stane CVV Logatec 156 156 0 0 119 0 0 0 37 0 0 0
55 Hrovatin Saša Klub45 103 103 0 0 103 0 0 0 0 0 0 0
56 Šumer Vili SD NORIK 97 97 0 0 97 0 0 0 0 0 0 0
57 Šibila Mitja SD NORIK 89 89 0 0 89 0 0 0 0 0 0 0
58 Čuk Peter CVV Logatec 70 70 0 0 0 0 35 35 0 0 0 0
59 Kolbe Milan Klub45 51 51 0 0 51 0 0 0 0 0 0 0
60 Benčič Egon SD Kanela 34 34 0 0 0 0 0 0 0 34 0 0
61 Lužar Robert CVV Logatec 33 33 0 0 33 0 0 0 0 0 0 0
62 Rossetto Rajko SD Obala 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Katarinčič Mario DVV Jod-stuff 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Cigler Jurij DVV JOD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Gregorc Tomaž SD Iška vas 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Šibič Gordan Club45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Lesjak Rajko DVV Jod113 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Akrapovič Vital DVV Jod-stuff 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
69 Bojkovski Marjan DVV Jod-stuff 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Odgovori
#15
Lep rezultat Sterle!!!

Kako se obnese 20 strelov je kul?
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)