Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. EDPA - TSA Tekma za DP 2011
#1
Vabljeni vsi člani ter novi člani na 2. EDPA - TSA Tekmo za DP 2011

Vabilo EDPA 2011-2.pdf

Stelski pzdrav
Odgovori
#2
Rezultati današnje tekme.

REZULTAT EDPA 07-05-2011.pdf
Odgovori
#3
Danes sem bil prvič na tekmi TSA. Bil sem pozitivno presenečen: varnost na prvem mestu, zanimivi stejdži, super okolje. Priporočam.(Moj rezultat je bil čisto povprečen, ampak to ni pomembno, vsaj meni ne.)
Odgovori
#4
"rostfraj" Napisal:Danes sem bil prvič na tekmi TSA. Bil sem pozitivno presenečen: varnost na prvem mestu, zanimivi stejdži, super okolje. Priporočam.(Moj rezultat je bil čisto povprečen, ampak to ni pomembno, vsaj meni ne.)
Pridružujem se omenjenemu,obenem lahko dodam,da se bodo stvari v bodoče še izboljšale,predvsem glede opreme na strelišču.To bomo dosegli v kratkem,rabimo le dovolj prostovoljcev,ki radi poprimejo za delo v prostem času.V tem trenutku smo tudi glede tega lahko optimistični,saj ljudi in volje za zdaj ne manjka,dobrodošli pa so prav vsi,predvsem mladi člani,ki bi radi pokazali svojo pripadnost in voljo do skupnega uspeha v okrilju ZISKa in Kanele na področju obalnega športnega strelstva.V naprej se zahvaljujem vsem za pomoč in sodelovanje,LP Buco. [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)