Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Optik-trade.si - o nas
Optik-trade.si je spletna trgovina podjetja Optium d.o.o. specializirana za prodajo športne optike ter podobne opreme in je nastala na podlagi več desetletij dolgega ljubiteljskega zanimanja za športno optiko in lastnosti svetlobe ter z njo povezanih optičnih pojavov. Za našimi izkušnjami ter znanjem se predvsem trudimo ponuditi kupcem možnost temeljitega in kvalitetnega svetovanja pred nakupom. Preveč je namreč primerov, ko kupci odštejejo velike vsote denarja za kvalitetno optiko, ki pa se po svojem namenu ne sklada z njihovimi potrebami. Vsak med nami ima namreč svoje specifične potrebe ter navade in bistvenega pomena je, da izbere opremo, ki njegovim potrebam najbolje ustreza. Z našim svetovanjem se trudimo, da bi kupci lažje in hitreje našli zase najbolj optimalno optično opremo. Tudi sicer nam je nadvse pomemben odnos z našimi strankami in zato vsem po nakupu nudimo neomejeno dolgo korektne poprodajne storitve ter podporo. V stik z nami lahko pridete preko e-pošte: [email]info@optik-trade.si[/email], telefona 031 770 520 (15:00 - 21:00) ali pa tudi kar na tem forumu.

Ponudbo naše spletne trgovine si lahko ogledate na spletnem naslovu www.optik-trade.si prav tako pa smo zelo fleksibilni in vam lahko za katerikoli izdelek ali izdelke pripravimo individualno ponudbo. Spletna stran je sicer zaradi svoje velikosti (1500+ izdelkov) v konstantnem urejanju in zelo bomo veseli, če nas boste opozorili na morebitne napake, ki jih boste na njej našli. Na napake nas lahko povsem enostavno opozorite v tej temi na tem forumu.

Prav tako vas prosimo za malo potrpljenja, če kakšna stran s podatki izdelka, ki vas zanima še ni dokončno urejena, saj posamezne strani izdelkov zaradi njihovega velikega števila urejamo postopoma.

Trenutno prodajamo optične izdelke, montaže in sorodno opremo naslednjih znamk:

Odgovori
V poletnih mesecih smo se potrudili in ponudbo razširili za nekaj zelo zanimivih znamk. Sedaj je mogoče v naši spletni trgovini najti tudi vrhunske izdelke nekaterih najbolj priznanih znamk športne optike:

* Premier Reticles
* March
* IOR
* Swarovski
* Leica
* Minox

Ostali proizvajalci seveda ostajajo še naprej v ponudbi:

*Zeiss
*Schmidt&Bender
*Kaps
*Kahles
*Steiner
*Vortex
*Nikon
*Bushnell
*Hawke
*Tasco
*Montaže EAW in MAK

Verjamem, da boste z zanimanje predgledali dopolnjeno ponudbo naše spletne trgovine, v primeru kakršnikoli vprašanj pa smo vam vedno na voljo na: [email=info@optik-trade.si]info@optik-trade.si[/email] ali na 031 770 520 (15:00-21:00).
Odgovori
Ponovno smo razširili ponudbo z izdelki nekaterih novih znamk in sicer:

* Delta Optical
* Docter
* Leupold
* Redring
* Kowa
* Konus
* Sightron
* ERA-TAC / Recknagel

Ostali proizvajalci seveda ostajajo še naprej v ponudbi:

* Swarovski
* Leica
* Premier Reticles
* March
* IOR
* Minox
* Zeiss
* Schmidt&Bender
* Kaps
* Kahles
* Steiner
* Vortex
* Nikon
* Bushnell
* Hawke
* Tasco
*Montaže EAW in MAK

Verjamem, da boste z zanimanje predgledali dopolnjeno ponudbo naše spletne trgovine, v primeru kakršnikoli vprašanj pa smo vam vedno na voljo na: [email=info@optik-trade.si]info@optik-trade.si[/email] ali na 031 770 520 (15:00-21:00).
Odgovori
No, temu se pa že reče ponudba na nivoju. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
administrator / Strelec.si
Odgovori
Ojla!

Nekam sem želel napisat, pa nisem ravno želel odpirat nove teme [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] .

Podjetju Optik-trade.si bi se rad zahvalil za:
- "odraslo" komunikacijo od mojega poizvedovanja, do zaključka "pogajanj",
- takoj ponujeno dobro ceno in
- ker sem dobil dogovorjeni artikel v dogovorjenem roku oziroma še nekaj dni pred "najhitrejšo varianto" dogovorjenega roka [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img] .

Torej, gospod Teodor in ekipa Optik-trade.si... Hvala za vaš odnos in vaš trud.

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
se pridružujem kolegu bobiju; zadevo so naročili takoj, brez da so čakali na predplačilo in jo dobavili kakšen teden pred iztekom roka. Kapodol!

LP Kristian
Odgovori
Očitno so res pravil naslov, da nabavim SIghtron-a. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
Odgovori
Jaz bi imel eno vprašanje in sicer kako to da ne prodajate Meopt?
Odgovori
"sara Napisal:Jaz bi imel eno vprašanje in sicer kako to da ne prodajate Meopt?
Glede na njihov izbor ki ni ravno nizek in če zahtevamo skoraj vse kar se dela po fabrkih lahko še zobotrebce zahtevamo [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
Odgovori
sumim da ima en novomeščan exkluzivo nad meoptami...
Odgovori
"Zoi Napisal:
Glede na njihov izbor ki ni ravno nizek in če zahtevamo skoraj vse kar se dela po fabrkih lahko še zobotrebce zahtevamo [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]

Saj ne zahtevam prodaje meopt. Mi je pač nenavadno, ker je Meopta dobro uveljavljena in znana optika, ki se dobro prodaja.

Citat:sumim da ima en novomeščan exkluzivo nad meoptami...

Čisto možno.
Odgovori
Najprej najlepša hvala za pohvale. Vsekakor se vedno trudimo in poskušamo delati čim boljše in čim hitreje. Če nam kdaj slučajno ne uspe, se pa poskusimo kako drugače oddolžiti.

Ponudbo nenehno razširjamo in v prihodnjih dveh mesecih bomo na stran vnesli še ponudbo naslednjih znamk (naročila sicer sprejemamo že zdaj):

Weaver
Pentax
Brunton
Fujinon
Bauer
Third Eye tactical mounts
Spuhr mounts
Inno mounts
Kozap

verjetno še tudi:

Olympus
Canon

Meopte so sicer že sedaj vse dobavljive ali jih bomo pa vnesli na stran pa je trenutno še stvar dogovarjanja. Razlog je seveda v tem, da ima Meopta ekskluzivnega dobavitelja v Slovenijo.
Odgovori
Že tako pozitivno mnenje o optik-trade, se je danes še izboljšalo, ko me je doma pričakal paket.

Pred približno mesecem dni sem se pri Teodorjem oglasil za pogledat dve optiki ki me posebej zanimajo in izkoristil sem priložnost za poslat dvogled Leica Geovid 8x56 na servis, ker se mi je na levem okularju v prazno vrtela regulacija izostritve, pa še objektiv je bil na eni strani udarjen... Teeodorju sem rekel, da bi rad da se težava na okularju odpravi ne glede na to ali bi moral plačati...

Danes pa je sledilo presenečenje, ko sem na dom dobil paket od optik tradea, ki je vseboval čisto nov daljnogled z garancijo, ker se je Leici bolj splačalo ga zamenjati kot popraviti. Ne vem sicer zakaj, vendar mi niso niti poštnine zaračunali...

Ne vem če je zahvala dovolj!
Odgovori
Je dovolj, lepa javna objava, ker da vsem vedeti, kje in kaj se splača kupovat tudi na dolgi rok. Tako se gradi posel pri podjetjih/posameznikih, ki zastopijo trg in kaj je resnična vrednost nekega izdelka (ki ni namenjen enkratni uporabi).
Odgovori
Ne samo odnos in to, da lahko koga pokličeš in te to ne stane veliko. Tudi cene so povsem konkurenčne. Ko sem kupoval optiko sem primerjal ceno le te s cenami v tujini in ko sem na top ceno dodal še vse stroške, ki jih moraš plačati sem prišel na ceno, ki mi jo je ponudil Optik trade. Seveda sem brez razmišljanja naročil pri njih!
Odgovori
Tudi sam se prudružujem vsem napisanim pohvalam.
Teodor ima res profesionalni odnos do kupce, meni je kot začetniku veliko zadev pred nakupom
optike lepo razložil. Sedaj, ko sem kupljeno optiko že do dobra priskusil, ko hodim po malem tudi že na tekme, vidim, da mi ni svetoval in prodal nekaj slabega.
Malo je tgovcev, ki ne bi izskoristili nevednost in neiskušenost začetnikov. Teodor hvala.
Sem njegova redna stranka, tudi moji prijatelji so z nakupom pri njemu zelo zadovoljni.

LP vsem,
Jaka
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)