Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
... nadaljevanje o ligi ASZS, filozofiji in popustih
Glede na to, da se nameravam udeležiti tekme IASC SAR NATIONALS v petek, 8.7.2011 (čeravno piše, da to velja samo za tiste, ki se nameravajo v soboto udeležiti 3. kroga Lige ASZS, jaz se je pa ne mislim - že zaradi tega, ker Liga ASZS ne obstaja več...), Vam postavljam naslednja vprašanja:
- ali bo tudi v petek možno odstreljati oboje (SAR + pištola), oz. bo časovno izvedljivo (načeloma me zanima samo tekma z SAR);
- kakšna je višina pristopnine/štartnine za eno (SAR) ali obe kategoriji (SAR+pištola);
- ali priznate popust 5€ na tekmo
"IASC- Napisal:...Tekmovalci, ki se želijo v soboto udeležili 3. Tekme za LIGO ASZS..., ki se bodo udeležili obeh tekem imajo 5€ popusta na tekmo!
ne glede na to, da Lige ASZS letos sploh ni, oz. na kateri tekmi se ta popust prizna (na vsaki po 5€, ali samo v Ligi ASZS, ki ne obstaja več) [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_idea.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_liar.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]

Hvala za Vaše odgovore in LP-MP
Odgovori
Omenjena tekma, bo tretja od štirih tekem lige ASZS. Tri od teh in tri od tekem lige PP-SM, ki bodo tudi štiri, pa štejejo za ZSL. Malo komplicirano, a mislim, da sem prav predstavil, čeprav nisem bil vprašan, a sem potreboval začetek za naslednje razmišljanje. [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
"Pmarijan" - mislim, da v petek ne boš imel pravice nastopa - enako kot jaz na jutrišnji tekmi, ki jo organizira "strela".
Prišli smo tako daleč, da so na tekme vabljeni samo posamezniki, ki izpolnjujejo pogoje organizatorja.
V tvojem primeru, je pogoj, petkovega nastopa na IASC tekmi, sobotni nastop na tekmi ASZS.
V mojem primeru, je pogoj, neuporaba zaščitne strelske opreme, kar strelski jopič, sigurno je in nastop v konkurenci. V obeh primerih, so v prvi vrsti € in nikakršna usluga tekmovalcem. [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
ja - ampak Lige ASZS ni več! Mogoče so pa imeli v mislih ZSL - ali pač ne [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_idea.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_cool.gif[/img]

Če ne bom smel tekmovati v petek, pač ne bom šel - popolnoma jasno (strelstvo mi je pač hobby [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img] )...
Odgovori
Del, iz objave organizatorja, pred prvo tekmo ZSL:

"Zaradi poenotenja pri izvajanju tekmovanja bo prišlo do manjših sprememb, ki pa ne bodo bistveno vplivale na rezultate tekmovalcev.
Največja sprememba je povečanje strelov za rezultat na 20 in podaljšanje časa streljanja na 30 minut.
Zaradi poenostavitve bo za naslone veljal pravilnik ASZS.
Za prvenstvo ASZS bodo veljali trije od štirih rezultatov Združene Strelske Lige,
za prvenstvo PP-SM pa trije od štirih PPS-11 in trije od štirih ZSL-11.
Na koncu sezone bo dvodelno državno prvenstvo (pravila so še v izdelavi).
Ostalo bomo prilagodili dosedanjim pravilom in možnostim."
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
[img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img] ampak še zmeraj: Lige ASZS ni več. Lahko je prvenstvo ASZS, lahko je pravilnik ASZS, ampak Lige ASZS ni več. Je edino ZSL! [img]{SMILIES_PATH}/icon_idea.gif[/img]
Odgovori
V petek lahko odstrelijo tekmo tisti, ki se ne morejo udeležiti tekme v soboto po predhodni prijavi na GSM: 040 337771 možno bo odstreliti samo eno disciplino (pištolo ali SAR). Kdor se bo v soboto udeležil tudi tekme LIGE ASZS ima na vsaki tekmi popust 5€ torej skupaj 10€ popusta, popust uveljavlja na sobotni tekmi.

LIGA ASZS je še, kljub prizadevanju nekaterih, da je nebi bilo več! Za več informacij se lahk obrnete na predsednika ASZS g. Šibič Gordana

Strelski pozdrav
Odgovori
"IASC- Napisal:"..Tekmovalci, ki se želijo v soboto udeležili 3. Tekme za LIGO ASZS lahko odstrelijo
IASC tekmo v petek popoldne po 16:00 uri po predhodnem dogovoru na GSM: 040 337771.
Tekmovalci, ki se bodo udeležili obeh tekem imajo 5€ popusta na tekmo!..."
Ne se čudit, če je prišlo do dileme, ker je v tej objavi točno določeno, kateri tekmovalci, lahko pridejo v petek - tisti, ki bodo streljali tudi "preciznjaka" v soboto in nihče drug.
Z novo objavo, je "spor" rešen ( vsaj jaz tako mislim ). [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
Odgovori
" Napisal:...Z novo objavo, je "spor" rešen ( vsaj jaz tako mislim ). [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]

Spora niti ni bilo - so samo nejasnosti, ki jih povzroči malomarno napisano obvestilo, oz. razpis! [img]{SMILIES_PATH}/icon_evil.gif[/img]

Jaz sem pa na zastavljene tri alineje vprašanj dobil odgovor samo na dve [img]{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]

"pmari Napisal:...- kakšna je višina pristopnine/štartnine za eno (SAR) ali obe kategoriji (SAR+pištola);...

In ne - Lige ASZS letos ni. Obstaja neka ZSL, ki je derivat med Ligo ASZS in "veteranovim" kvazi Org. strelskim skrupucalom. Če se trdi, da je to Liga ASZS, potem ne vem, za kaj smo se mi (da, tudi jaz) celo lansko leto trudili, da smo to ligo pripeljali na nek normalen nivo in primerjanje ZSL z Ligo ASZS je žalitev za vse, ki smo v Ligi ASZS aktivno sodelovali!

Res je, ko se trdi, da hoče nekdo uničit to ligo - izgleda, da bo "veteran" uspel tiste na pol aktivne ostanke legendarne "lige ASZS" še v tem letu uničil do nerazpoznavnosti... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_pray.gif[/img]
Odgovori
Tale debata je šla že toliko daleč, da se moram vmešati!
Kdor hodi na IASC tekme točno ve kolikšna je pristopina za eno orožje in koliko za vsako nadaljno orožje.

Laga ASZS zahvaljujoč pravočasnemu ukrepanju IO ASZS se izvaja tudi letos ([url="http://www.strelec.si/forum/viewtopic.php?f=42&t=5213"]viewtopic.php?f=42&t=5213[/url]). Kdor je bil na sestanku že ve zakaj je bil sklican sestanek in zakaj smo se tako odločili na sestanku.

Ligo ASZS hočejo uničiti izklučno organizatorji "ALPE-ADRIA 2011"

Upam da je sedaj vse jasno!

Nevijo Gržinič
Odgovori
"kan Napisal:Tale debata je šla že toliko daleč, da se moram vmešati!
Kdor hodi na IASC tekme točno ve kolikšna je pristopina za eno orožje in koliko za vsako nadaljno orožje.

Laga ASZS zahvaljujoč pravočasnemu ukrepanju IO ASZS se izvaja tudi letos ([url="http://www.strelec.si/forum/viewtopic.php?f=42&t=5213"]viewtopic.php?f=42&t=5213[/url]). Kdor je bil na sestanku že ve zakaj je bil sklican sestanek in zakaj smo se tako odločili na sestanku.

Nevijo Gržinič

Glej Nevijo. Meni je jasno še marsikaj drugega in na takšen način ti sigurno ne boš govoril z menoj (pišem o predzadnjem odstavku - če je bil seveda namenjen meni). O tem se bova raje pogovorila na 4 (6) oči - ti garantiram, da bo tebi potem tudi vse jasno (tudi glede avtorja vzdevka "tona.sobota")!

Bil sem na ravno na toliko tekmah IASC, da vem, da je pristopnina pri vas stvar trenutne odločitve, oz. občutka in glede na to, da je "SAR Nationals" samo enkrat letno, ne morem ugibat, ali me boš skasiral 25€ (koliko je ponavadi samo ena disciplina), ali boš butnil ceno 60€ - samo zato, ker ste v naziv tekme dodali "Nationals" - kar se ne bi niti čudil - zato pa raje prej vprašam, da ne bom prišel tja se obračat, ker ne bom imel v denarnici dovolj €! [img]{SMILIES_PATH}/icon_idea.gif[/img]

Ali je tudi višina pristopnine sedaj že ratala skrivnost pri vas [img]{SMILIES_PATH}/eusa_liar.gif[/img] da je ne upaš objavit (saj mi jo lahko na ZS, obljubim, da ne bom nobenemu povedal, koliko mi boš napisal)... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]

Bil sem na zadnjem sestanku za Ligo (ali Laga, kot si jo ti poimenoval) ASZS, potem se pa nadaljnih dveh sestankov IO ASZS nisem več udeleževal, ker se ne najdem v OO ZSL (to še ne pomeni, da mogoče kdaj ne bom še tja tekmovat), zato točno vem, zakaj je bil sklican sestanek in zakaj so se tako odločili (odločili so se že pred sestankom - potrebno je bilo samo še glasovanje na skupščini IO ASZS)!!! Zakaj so se tako odločili raje ne bom tukaj pisal (in ti tega ne moreš vedeti, ker nisi bil na sestanku - veš samo tisto, ker ti je dovolil izvedeti tvoj "padron" R.R.- tam, kjer si pa bil zraven, so se pa samo dvigovale roke glede na že prej dogovorjeno - zato pa nisem hotel pridet na sestanek).

No in še vprašanje zate za v drugo temo: z čem točno naj bi po tvoje organizatorji Alpe-Adrija uničevali ZSL?
Odgovori
Na vsakem forumu se najde kak najpametnejši, ki bi imel vedno rad zadnjo besedo. Na temu, mislim da je to cenjeni pisec prejšnjega prispevka.

Priznam da razprtij v teh zvezah ne poznam kaj preveč in me tudi ne zanimajo kaj dosti. Vendar kolikor spremljam ta forum, opažam da ste, g. uporabnik pmarijan, stalno z nekom v sporu in solite pamet. Vsaj nekaterim to postaja rahlo utrujajoče. Lahko sicer rečete naj vas moji somišljeniki pač ignoriramo, vendar je to razmeroma težko, glede na to da je skoraj pol objav na tem forumu vaših.

Ali ste morda pomislili da ima mogoče tudi kdo drug včasih prav? Odkar ste v tem športu, ste menda pomagali pri organizaciji nekaj tekem, obnašate pa se kot da ste nepogrešljivi steber slovenskega strelstva. Ob tem žalite in omalovažujete nekatere druge organizatorje, ki so tekme prirejali preden ste prvič od blizu videli orožje in nekaterim od njih ne sežete do gležnjev. Da si boste zaslužili kredibilnost kot organizator tekem, vam še precej manjka.

Ne morem tudi mimo tega, da se mnogo strelcev s tem športom bavi precej dlje kot vi in je zanj porabilo neprimerno več časa in denarja od vas, pa vendar ste le vi tako malenkostni, da redno nergate zaradi pristopnin in raznih stroškov.

Nerad delim nasvete drugim, pa vendar se bom tule ugriznil v jezik. Morda ne bi škodilo da bi malenkost razmislili preden na forumu objavite prispevek, s katerim gotovo ne boste pridobili prijateljev. Tudi jaz sem razmislil.

Mirno roko pri streljanju in nekaj skromnosti pri debatiranju vam želim.
Odgovori
"pmari Napisal:
"kan Napisal:Tale debata je šla že toliko daleč, da se moram vmešati!

Laga ASZS zahvaljujoč pravočasnemu ukrepanju IO ASZS se izvaja tudi letos ([url="http://www..si/forum/viewtopic.php?=42&t=5213"]http://www..si/forum/viewtopic.php?=42&t=5213[/url]). Kdor je bil na sestanku že ve zakaj je bil sklican sestanek in zakaj smo se tako odločili na sestanku.

Nevijo Gržinič

Glej Nevijo. Meni je jasno še marsikaj drugega in na takšen način ti sigurno ne boš govoril z menoj (pišem o predzadnjem odstavku - če je bil seveda namenjen meni). O tem se bova raje pogovorila na 4 (6) oči - ti garantiram, da bo tebi potem tudi vse jasno (tudi glede avtorja vzdevka "tona.sobota")!

Bil sem na ravno na toliko tekmah IASC, da vem, da je pristopnina pri vas stvar trenutne odločitve, oz. občutka in glede na to, da je "SAR Nationals" samo enkrat letno, ne morem ugibat, ali me boš skasiral 25€ (koliko je ponavadi samo ena disciplina), ali boš butnil ceno 60€ - samo zato, ker ste v naziv tekme dodali "Nationals" - kar se ne bi niti čudil - zato pa raje prej vprašam, da ne bom prišel tja se obračat, ker ne bom imel v denarnici dovolj €! [img]{SMILIES_PATH}/icon_idea.gif[/img]

Ali je tudi višina pristopnine sedaj že ratala skrivnost pri vas [img]{SMILIES_PATH}/eusa_liar.gif[/img] da je ne upaš objavit (saj mi jo lahko na ZS, obljubim, da ne bom nobenemu povedal, koliko mi boš napisal)... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]

Bil sem na zadnjem sestanku za Ligo (ali Laga, kot si jo ti poimenoval) ASZS, potem se pa nadaljnih dveh sestankov IO ASZS nisem več udeleževal, ker se ne najdem v OO ZSL (to še ne pomeni, da mogoče kdaj ne bom še tja tekmovat), zato točno vem, zakaj je bil sklican sestanek in zakaj so se tako odločili (odločili so se že pred sestankom - potrebno je bilo samo še glasovanje na skupščini IO ASZS)!!! Zakaj so se tako odločili raje ne bom tukaj pisal (in ti tega ne moreš vedeti, ker nisi bil na sestanku - veš samo tisto, ker ti je dovolil izvedeti tvoj "padron" R.R.- tam, kjer si pa bil zraven, so se pa samo dvigovale roke glede na že prej dogovorjeno - zato pa nisem hotel pridet na sestanek).

No in še vprašanje zate za v drugo temo: z čem točno naj bi po tvoje organizatorji Alpe-Adrija uničevali ZSL?
Marjan točno z tem uničujejo ZSL.

Attached files [Image: 1794_2311f713fac672d9db47a304e6dbec51.jpeg] [Image: 1794_e9de5fdd490cf4d3a68a3ece654bd4fd.jpeg]
Odgovori
Liga ASZS je in poteka po dogovorjenem urniku.Tudi vsa državna prvenstva naše zveze bodo izvedena.
Prosim ne pišite, da lige ni. Saj veste (le čevlje sodi naj kopitar).
Odgovori
" Napisal:...Prosim ne pišite, da lige ni. Saj veste (le čevlje sodi naj kopitar).

Ne vem sicer, kaj si hotel z zadnjim delom povedat (če je to bilo namenjeno meni), saj dobro veš, da sem v Ligi ASZS (dokler je bila - in "živela" je samo eno strelsko sezono) aktivno sodeloval (tako pri organizaciji in izvedbi nekaj tekem, kot pri pisanju, oz. podajanju predlogov za nastanek in spremembo strelskega pravilnika), tako da lahko sodim in tudi zraven sem bil (razen, če si pozabil, da sem sedel na Uncu nasproti tebi), ko ste nekateri februarja ugotavljali, kako ni problema tekmo za Ligo ASZS naredit, potem pa do maja niste bili zmožni spacat skupaj niti novega pravilnika, kaj šele tekmo za Ligo ASZS. No, potem ste pa Ligo ASZS ugasnili, ponižno prosili "Veterana", da reši vsaj teoretično ime zveze in iz nje izstisnili njeno trenutno aktualno različico ZSL (združena strelska liga). Te dve ligi nista isto - ne po organizatorjih (razen treh oseb, ki ste ostali v "grand finalu" ASZS aktivni - pa še to samo teoretično, oz. za gostinsko mizo), ne po kvaliteti - ostal vam je edino pravilnik ASZS, na katerega se pri tej ZSL sklicujete!

Če Liga ASZS obstaja, pa napišite na vabila, da organizirate tekmo za Ligo ASZS, ne pa tekmo za ZSL!

Tole utopično oklepanje imena "Liga ASZS" je sedaj (ko je ta ladja že zdavnaj potonila) pa že res smešno... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]

Ime ASZS sem navajal izključno v povezavi z natančnim streljanjem...
Odgovori
Je scenarij naslednji?:

- Po četrti tekmi ZSL, bo objavljen tudi vrstni red ( seštevek najboljših treh rezultatov od štirih, iz vsake discipline in kombinacije ) in podelitev medalj/pokalov za ligo ASZS.
- Po še eni ( četrti ) tekmi PP-SM 11, bo objavljen vrstni red ( seštevek najboljših treh rezultatov od štirih, iz tekem ZSL ( 20 strelov lige ASZS ) in najboljših treh rezultatov, od štirih, lige PP-SM in kombinacije ) in podelitev medalj/pokalov za ZSL.
- Po četrti tekmi PP-SM, bo objavljen vrstni red ( seštevek najboljših treh rezultatov od štirih in kombinacije ) in podelitev medalj/pokalov za ligo PP-SM 11.

Če ni tako, bi bilo prav, da nekdo objavi scenarij, kot se bo izvajal.
Odgovori
357
Za prvim dvema pomišljajema so sklepi pravilni. (tretji je ponovitev drugega).

- ZSL - 3 boljše od 4-ih - podelitev odličij ASZS
- PP-SM11 - 3 boljše od 4-PPS + 3 boljše od 4 ZSL - podelitev odličij PP-SM

Ok?
R
Odgovori
OK!
To potrjuje, da je liga ASZS v teku ( kakršnem koli že je ) in da je živa.

P.s.: Koooončno dobil en odgovor. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)