Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
... nadaljevanje smetenja v temi o ne-smetenju
#41
pmarijan napiši "klub31" v post če si upaš [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
#42
...upal bi si že, samo... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_naughty.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_cool.gif[/img]
Odgovori
#43
Pmarijan res je škoda besed in dragocenega časa ki nam jih kradejo [img]{SMILIES_PATH}/eusa_liar.gif[/img] manipulativni osebki, ampak taki pač so [img]{SMILIES_PATH}/eusa_liar.gif[/img] .
Res pa jej da tudi oni niso brez grehov, prekrškov in domačih (zakonskih) problemov, vendar le te odločno zanikajo in negirajo, in preusmerjajo aktualne probleme z obtožbami in ovajanji.Kaj češ taki pač so [img]{SMILIES_PATH}/eusa_liar.gif[/img]
Odgovori
#44
kaj pa če jz rečem, da je on reku da je ***** peder? [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
#45
"Kristian" Napisal:kaj pa če jz rečem, da je on reku da je ***** peder? [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Od zdaj naprej se ne bom več delal da ne vem za koga gre, pravila so taka kot sem napisal. Zdaj pa izračunaj koga boš poslal v večno čakalnico. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
administrator / Strelec.si
Odgovori
#46
"admin" Napisal:Od zdaj naprej se ne bom več delal da ne vem za koga gre, pravila so taka kot sem napisal. Zdaj pa izračunaj koga boš poslal v večno čakalnico. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
bemtiš, to je še huje kot da te pošljejo domov... za zmeraj moraš ostat tam [img]{SMILIES_PATH}/eusa_whistle.gif[/img]
P.s. a "tam" točijo laško? [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
Odgovori
#47
Admin ali nas lahko razsvetliš, pod kakšnimi grožnjami in pritiski se odklene zaklenjena tema [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Odgovori
#48
"šimek" Napisal:Admin ali nas lahko razsvetliš, pod kakšnimi grožnjami in pritiski se odklene zaklenjena tema [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Odgovor imate na ZS. O tej temi ne bom več pisal. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
lp
admin
administrator / Strelec.si
Odgovori
#49
Fantje ne ga srat. Admin je besen in to ni dobro! [img]{SMILIES_PATH}/icon_evil.gif[/img]
Odgovori
#50
"kanela" Napisal:
"pmarijan" Napisal:Sedaj me pa samo vprašaj, če lahko dokažem, da sem res plačal 35€, pa ti tukaj javno obljubim, da nikoli - ma res nikoli več na pridem na vašo tekmo!Lahko pa potrdim, da je bila na vseh ostalih vaših tekmah štartnina res takšna, kot si jo navedel - na tej tekmi pa sem plačal 35€ samo za SAR (in če ni res - dam takoj orožje vstran in se neham ukvarjat z tem hobijem)!!!!

Sem posredoval dejstva organizatorju tekme, da razišče okoliščine. V kolikor si res plačal 35€ se ti opravičujem in se zavezujem, da dobiš 10€ nazaj na naslenji tekmi.

Lahko bi mi to povedal že v petek zvečer, ko si oddal list in bi takoj razčistili.

"Potem pmarjan nebi imel o čem jokat na forumu". Ampak Nevijo če postaviš kakršno koli zameno na blagajno magari za kratek čas(za lulat) jo opozori naj vpraša če ji ni kaj jasno, ravno tako velja za "oškodovane" pa menda ni plačal kdo pod grožnjo s smrtjo mati mila, da bi se bal vprašat "po čem je kilo kruha"!. Vse skupaj pa napihne kot ,da je bil namerno okraden in nabija kot 50AE na dolgo in široko po forumu brez mase, človek ima občutek ,da imaš opravit s čisto navadno čenčo ,ki komaj čaka, da ji pride kaj na uho, ne pa z zrelim človekom no ja vsake sorte nas je bog dal kaj si moreš. Pmarjan brez zamere ampak nabijaš v tri dni! Moje mnenje okoli tega , da se več ne udeležiš IASC tekem! ja upam, da držiš besedo, kar bi bilo na mestu, brez takih gre najlažje. Nevijo ti ga pa prosi ga za št.računa: in mu pošlji štartnino v celoti, se bo obrestovalo verjemi.
LP Frane!
Odgovori
#51
Frane - midva z Neviom sva že rešila zadevo (še pred tvojim čustvenim izlivom)! [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]

Vem da si že malce starejši (pa verjetno tudi že malo dementen) - ampak ti ne bom še enkrat posebej razlagal, zakaj se je sploh tukaj šlo (ker očitno nisi razumel, oz. tematsko povezal bistva mojega pisanja). Nič hudega. Ko bom potreboval tvoj nasvet/predloge/posredovanje/mnenje kot organizatorja tekmovanja... te bom pa kontaktiral... [img]{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_pray.gif[/img]

...ne skrbi - ko bova zopet naslednjič skupal stala na stage in "šinfala sudijo" [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] - tako kot sva to počela v petek v Kostanjevici - ti bom mimogrede razložil še bistvo prejšnjih postov...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)