Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
... 10.09.2011 Bloška Polica - Ostrostrelna tekma
"ma Napisal:*Tekmovalo se bo v disciplinah (kategorijah)
- "open" in
- "TR - target rifle" na razdaljah

v Vabilu pa piše...

Tekmovalo se bo v dveh kategorijah:
1. Open
2. SR – Service rifle

Ke to niso ene in iste stvari me zanima kaj od napisanega drži?
Odgovori
velja vabilo, torej:
- open, [img]{SMILIES_PATH}/fsniper.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/new_snipersmilie.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/s-minigun.gif[/img]
- SR - service rifle [img]{SMILIES_PATH}/extra_cl.gif[/img]
V vabilu je pojasnilo za posamezno kategorijo, [img]{SMILIES_PATH}/extra_signhere.gif[/img]
Kot vedno se bomo tudi tokrat pokazali v najlepši sliki, pridite - vabljeni
Odgovori
Zanimanje za tekmo je veliko. Iz Hrvaške, Srbije in BIH so se že prijavile ekipe. Bomo videli ......... [img]{SMILIES_PATH}/icon_rolleyes.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif[/img]
Odgovori
Če kdo misli na tekmo in nima ekipe naj me kontaktira rabiva s Rokom še enega ali dva (menda je lahk tud več kot 4 samo da se šteje 3 najboljše?).
Odgovori
Ekipa šteje tri strelce. Če rabiš še enega za ekipo lahko računaš name.

LP [img]{SMILIES_PATH}/new_snipersmilie.gif[/img]
Odgovori
Zgleda da nas bo... tako da hvala...
Odgovori
Prihod pričakujemo tudi strelcev iz Italije. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Odgovori
Odlično priprave so v teku.
Odgovori
Kdo ve, če na tekmi se bodo pojavili tudi Ižanski Turki ? [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img]
Odgovori
Samo za v vednost,
OPEN - prosta (odprta izbira)
SERVICE RIFLE - službeno orožje
Odgovori
Na tekmi in po tekmi po potekala predstavitev vrhunskih strelnih dalnogledov MARCH in spektrivov LEICA.

NE ZAMUDITE TE PRILOŽNOSTI. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/fflak.gif[/img]
Odgovori
jaz bi pa rad nastreljal novo pusko. a je to mozno ob, na, po tekmi? [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)