Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strelivo 9mm
#1
Kaj je po vaA!ih izkuA!njah najbolje uporabljati? 115 grs ali 124 grs?
Ponudniki navijajo vsak za svojega proizvajalca in tako so tudi mene "prepriÄ?ali" da je Sellier&Bellot najboljA!i. Po streljanju pa sem bil kar preseneÄ?en, kako "Ä?rna" je bila piA!tola. Poskusil sem A!e Magtech in obÄ?utek je bil boljA!i, Ä?eprav je cena streliva niA3ja. Je Focchi po vaA!ih izkuA!njah boljA!i od omenjenih dveh...in kdo pri nas prodaja Prvega Partizana?
Ja no...spet spraA!ujem, ker ne vem...pa bolje da mi kdo kaj svojih izkuA!enj pove, kot da preveÄ? eksperimentiram... [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img]
lp
Odgovori
#2
po mojih izkuA!njah PPU sigurno najboljA!i, to se lahko vidi tudi na MB ligi, saj kar precej ljudi uporablja to strelivo. pa A!e poceni je (vrjetno odvisno kje in kaj dobis). PPU prodaja BoA!ko. priporoÄ?ljiv nakup par 1000 in dobis nekaj popusta.

LPB
Odgovori
#3
Jaz uporabljam Bellota 124 grs in pa Magtech 115 grs pa moram povedat ,da sem z obema zelo zadovoljen.Pred kratkim sem si priskrbel veÄ?jo koliÄ?ino Bellota in tudi nekaj Magtecha.Za letos sem se dodobra zaloA3il z 9 mm strelivom.Po mojih izkuA!njah sta oba Bellot in Magtech dobra.Uporabil sem tudi manjA!o koliÄ?ino streliva Limit pa sem z njem imel en kup problemov (to sem A3e opisal na forumu).To da je piA!tola Ä?rna pa mene popolnoma niÄ? ne moti saj jo itak po vsakem streljanju res temeljito oÄ?istim in potem podmaA3em.Me pa zanima kaj je to zaeno strelivo PPU??? Moj kolega uporablja Fiocchi-ja sicer res ne vem katerga ampak ta pa res zelo glasno poÄ?i pa ima ravno enako zamazano cev po koncu streljanja kot jaz.

Lep pozdrav!!

Attached files [Image: 496_8dcd385ab79a5ccbb52ffcfb649d18b3.jpg]
Odgovori
#4
"pegas" Napisal:....Me pa zanima kaj je to zaeno strelivo PPU???
PPU = ?Y?Y?L = Prvi Partizan UA3ice

LP,
Robi
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#5
fiocchi municija je po veÄ?ini vsa malo bolj polnjena zato bolj poÄ?i in Ä?e imaA! nastavljeno na "A!ibkejA!o" municijo, ta nese viA!je. ponavadi....
Odgovori
#6
ÄOe streljate precizno potem je najboljA!a izbira PPU.Ta naboj je za 17 centov za komad zelo zelo precizen in to nobenega zastoja.Moj SIG P210 dela na PPU kot urca. [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]

Attached files [Image: 1052_01e597ac30102e770cf7ecc2c0a598ae.jpg] [Image: 1052_1094fae31a3daf49de8c8f620fb2e37c.jpg]
Odgovori
#7
ÄOe streljaA! precizno in cena ni ovira, potem se splaÄ?a sprobati tudi kakA!ne naboje z JHP kroglo. Pri nas se dobi npr. Speer, winchester , magtech.
SandiRuger, a 17 centov za patron PPU je to cena za 1000 kos ali kaj veÄ??Pri boA!kotu?
Odgovori
#8
Ne Kimber v naA!em klubu so nabavili municijo in js sem jo plaÄ?al po 17,30 centa.
Verjetno smo jo pa vzeli veÄ? kot 1000kom.
Odgovori
#9
Bom A!e nekrat vpraA!al. Koliko stane PPU 1000 kom, brez vez in poznanstev?
Odgovori
#10
Ancelj omenjenega streliva ne prodaja. Sem ravno v petek povpraA!al...imajo Magtech in S&B ter lahko dobavijo Gecco.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)