Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lovske tekme
Če ima kdo kakšno informacijo o datumih lovskih strelskih tekem po Sloveniji ga prosim da nam posreduje vabilo da ga objavimo na lovsko strelskem portalu.

Vsi skupaj širimo strelstvo po Sloveniji [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
Odgovori
Nekaj me zanima ko so tema ravnokar lovske tekme! Lansko leto sem se udeležil tekme v eni lovski družini in osvojil tretje mesto! Rezultat 14 od 15 golobov, zgrešen 8 golob! Ker to "nekaterim" lovcem ni ugajalo, ker sem športni strelec in ne lovec, so mi odvzeli tretjo mesto! Kakšne imate vi izkušnje z lovskimi tekmami, ki ste samo šprtni strelci? Izgovor družine je bil pač, da niso na vabilo napisali LOVSKO- STRELSKA tekma ter da mi ne morejo podeliti pokala za tretje mesto! Ker se seveda nisem hotel prepirati sem tudi odstopil pokal četrtouvrščenemu!
Odgovori
"g Napisal:"... Izgovor družine je bil pač, da niso na vabilo napisali LOVSKO- STRELSKA tekma..."
So to vedeli že na začetku, ko si jim plačal štartnino? [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
guss,verjetno je bil 4 uvrščeni, unuk ali sin, predsednika lovske družine. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
Odgovori
" Napisal:
"g Napisal:"... Izgovor družine je bil pač, da niso na vabilo napisali LOVSKO- STRELSKA tekma..."
So to vedeli že na začetku, ko si jim plačal štartnino? [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]

So vedeli ja!
Odgovori
"rr Napisal:guss,verjetno je bil 4 uvrščeni, unuk ali sin, predsednika lovske družine. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]

Ni bil ne vnuk ali sin! Bil je iz iz druge družine in sem ga tudi osebno poznal! Pa še na pjačo smo šli med tekmo! Sem mu pa na koncu tudi iz srca čestital za osvojeno tretje mesto! Mislim da sem naredil dobro dejanje! [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] Sam pri sebi pa bom vedel do konca, da sem bil tretji in tega mi nihče ne more odvzeti! [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]
Odgovori
mogoče boš imel letos več sreče [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
Letos vzamem še pa mk zraven pa jih še tam probam mal razturit! [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]
Odgovori
"g Napisal:"...So vedeli ja!
Če si vedel tudi ti, si delno sam kriv, ker si se "vsilil" na tekmo, na katero nisi bil povabljen in si avtomatično nastopal izven konkurence. Organizator ti ne bi smel dovoliti nastopa oziroma bi te moral opozoriti že na začetku, da ne boš uvrščen.
Če bi se to spomnili šele na koncu, bi ti morali vrniti štartnino in se ti opravičiti.
Moje ( strokovno ) mnenje. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
"g Napisal:Letos vzamem še pa mk zraven pa jih še tam probam mal razturit! [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]

spotoma jim moraš še omeniti, kakšnega jelena si poknil [img]{SMILIES_PATH}/icon_cool.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]
Odgovori
Bil sem osebno povabljen iz strani njihovega člana! Tekma je bila tudi javno razpisana, kar se mi zdi da se jo lahko vsakdo udeleži! Spoštujem pa tudi tvoje strokovno mnenje, vendar mislim da bi mi res morali povedati takoj ob prijavi da tekmujem izven kokurence! Dobro vsega je bilo druženje in moje zadovoljstvo za dosežen rezultat! [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
Odgovori
"rr Napisal:
"g Napisal:Letos vzamem še pa mk zraven pa jih še tam probam mal razturit! [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]

spotoma jim moraš še omeniti, kakšnega jelena si poknil [img]{SMILIES_PATH}/icon_cool.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]

Pa si nor, pol pa tak ponorijo! [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]
Odgovori
"Ro Napisal:Če ima kdo kakšno informacijo o datumih lovskih strelskih tekem po Sloveniji ga prosim da nam posreduje vabilo da ga objavimo na lovsko strelskem portalu.

Vsi skupaj širimo strelstvo po Sloveniji [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]

No če ima kdo kaj [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]

trenutno je potrjenih 32 tekem
Odgovori
Je na vseh možna udeležba tudi športnih strelcev?
Odgovori
Na nekaj tekmah se lahko strelja tudi športni stav.Ali je pa pogojeno da si iz LD in ne iz SD pa ne vem.

Saj je isto kot na telih preciznih tekmah,pravila se spreminjajo iz ure v uro.
Odgovori
mislm da rezultati športnih strelcev ne bodo šteli, ker je včasih problem že če, je strelec lovec član LD ki ni članica ZLD.
Odgovori
Če koga zanimajo datumi lovskih tekem 2013
[url="http://www.strelci.lovci.si/koledar-tekem-in-dogodkov"]http://www.strelci.lovci.si/koledar-tekem-in-dogodkov[/url]
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)