Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
... TOZ 35 .22LR
#1
a maš lev ročaj za to pištolo?
Odgovori
#2
na žalost ne
Odgovori
#3
[img]{SMILIES_PATH}/extra_02cents.gif[/img]
Odgovori
#4
[img]{SMILIES_PATH}/extra_waveyellow.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/extra_02cents.gif[/img]

Decemberski popusti se bližajo [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
Odgovori
#5
... in prav tako velikonočni [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
Odgovori
#6
Zdravo. zanimam se za tvoj Toz, rabil bi ga čimprej, saj imamo 28. 4. kontrolno tekmovanje (za reprezentanco)

naš klub je pripravljen dati max. 250€ (mogoče bi šlo še 300€)

Bil bi ti zelo hvaležen, drugače sem 2 leti v reprezentanci z zračno pištolo (lani sem bil tudi z MK pištolo, ampak sem imel posojeno)
Odgovori
#7
"KevinV" Napisal:Zdravo. zanimam se za tvoj Toz, rabil bi ga čimprej, saj imamo 28. 4. kontrolno tekmovanje (za reprezentanco)

naš klub je pripravljen dati max. 250€ (mogoče bi šlo še 300€)

Bil bi ti zelo hvaležen, drugače sem 2 leti v reprezentanci z zračno pištolo (lani sem bil tudi z MK pištolo, ampak sem imel posojeno)
Če ga pokličeš na objavljeno številko, se bosta definitivno lažje in hitreje zmenila.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#8
"KevinV" Napisal:"...saj imamo 28. 4. kontrolno tekmovanje (za reprezentanco)..."
Se opravičujem - a ni ta dan prva odprta kontrolka z MK orožjem/50 m?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#9
Od mojega vprašanja je minilo že več kot 24 ur in med tem sem izvedel, da je ta tekma odprtega tipa in nima nobene zveze s članstvom v reprezentanci R.Slovenije. Za te namene so organizirane pozivne kontrolne tekme, na katere se vabi potencialne kandidate za reprezentanco in tudi vse ostale, da kandidatom ni dolg čas. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img] Sklepam, da se je "KevinV" malce "pošalil" na naš račun iz prepričanja, da smo vsi malo off...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)