Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. pokalno tekmovanje SZPS 2012
Pozdravljeni, spodaj so

Rezultati žrebanja nagrad HR na tekmi v Šentjurju 12. 5. 2012

2. pokalno tekmovanje P&R

Žrebali so se boni, posamezen bon ima vrednost 6,2 kg krogel po izbiri dobitnika:

1. Robert Bratina (36)

2. Klavdij Lapajne (40)

3. Matej Janžič (51)

4. Marjan Krašna (54)

5. Franc Kolarič (70)

6. Jože Uhan (87)

7. Benedikt Žižmond (89)

8. Janez Razpet (94)

9. Alenka Hribar (96)

10. Robert Karažija (20)

Glede na to, da Roberta ni streljal in ga ni bilo na rezultatih, je verjetno ravnal pravilno, da se je nagradi odrekel, saj bi bili v nasprotnem skoraj gotovo deležni obtožb o »kuhni« in »deljenju« nagrad med funkcionarji. Na naslednjem tekmovanju lahko tako izžrebamo 11 nagad.

Ker nagrade na prvi tekmi niso bile podeljene, smo sklenili, da se ob koncu sezone na DP pištola v Novi Gorici podeli 20 namesto deset nagrad.

LP, Rok Štupar
predsednik SZPS

Zapisnik sestanka predsedstva 2012_03 - 11.5.2012.
AD 3
Po sponzorski pogodbi pripada zvezi za letošnja pokalna tekmovanja 560 kg krogel
EPRX sponzorja lige HotRange. Predlaganih je bilo vec nacinov delitve, od
nagrajevanja napredka, nagrajevanja najboljših, do žreba. Dobitnik nagrade sam
kontaktira sponzorja in izbere vrsto krogel. Ob prevzemu nagrade ima možnost, da
izbere pakiranje, ki je po kolicini pod ali enako masi zapisani na bonu. Ce izbere
pakiranje, katerega vsebina je vecja od nagrade, razliko v teži doplaca.

SKLEP 4: Nagrade se žrebajo na vseh preostalih (6) pištolskih tekmovanjih in na DP
risanica in šibrenica. Žreb se izvede pod nadzorom glavnega sodnika po podelitvi,
nagrado lahko izžrebani prevzame samo osebno (mora biti navzoc, sicer se žreb
ponovi). Izžrebano štartno številko se izloci (posameznik lahko dobi le eno nagrado).
Žreba se 10 nagrad v obliki bonov za 6,2 kg (95.680,6 gr) krogel po izbiri (žigosane in
podpisane vizitke sponzorja). Na DP pištola se izžreba 20 nagrad (ker na 1.
tekmovanju ni bilo žrebanja).
GLASOVANJE: ZA-5, PROTI-0, VZDRŽANI-0

Rok, Maja, tokrat sta kuhno nardila vidva, kje za boga piše v zapisniku sestanka predsestva,
da mora tekmovalec streljati tekmo, da je upravičen do ižrebane nagrade piše samo da mora biti navzoč.
Robita so Majine besede pač ujezile tako da nagrade ni hotel sprejeti, kasneje sem sam nagrado
unovčil pri sponzorju in skupaj sva sklenila da krogle podariva juniorju Niku Škari.
To je to. Če pa hočete kuhat naprej pa dajte.
Se je pa Robi glede na to da je sodil tekmo in ni tekmoval odpovedal denarni nagradi
pa saj lahko sam pove........
Odgovori
Vi niste normalni! Jaz nisem prav nobene kuhne naredila. Vse kar sem jaz storila je bilo vleči iz vrečke žrebane številke.
Tine, mislim, da imaš mojo telefonsko številko in lahko tudi osebno razčistimo vse dvome. Robiju sem pa tudi sama že povedala svoje mnenje, da ne omenjam kako sem tudi na tekmovanju, po žrebu težila k temu, da se nagrada Robiju poda. Sram vas bodi, da tako "rešujete" probleme, da ne omenjam javnega blatenja in na tej točki LAŽI!
Hvala fantje!
Maja
Odgovori
"Maja Lo Napisal:Vi niste normalni! Jaz nisem prav nobene kuhne naredila. Vse kar sem jaz storila je bilo vleči iz vrečke žrebane številke.
Tine, mislim, da imaš mojo telefonsko številko in lahko tudi osebno razčistimo vse dvome. Robiju sem pa tudi sama že povedala svoje mnenje, da ne omenjam kako sem tudi na tekmovanju, po žrebu težila k temu, da se nagrada Robiju poda. Sram vas bodi, da tako "rešujete" probleme, da ne omenjam javnega blatenja in na tej točki LAŽI!
Hvala fantje!
Maja
Ja in ko si ižrebala Robija si izjavila. a Robi pa ni streljal......
Maja kako je že sklep predsedstva.
Odgovori
Ah daj no Tine- slišite samo tisto kar si želite... Ko je bila izžrebana Robijeva številka sem se mu privoščljivo nasmehnila, ko je pa Rok opazil, da Robi ni streljal in se je dvom glede izročitve nagarde pojavil, sem sama potrdila vendar rekla, da se mu nagrado mora izročiti saj je bila izžrebana njegova štartna številka in kljub temu, da ni mogel streljat je 2 dni aktivno delal na tekmovanju.To sem tudi v nadaljnih minutah poskusila dopovedati Robiju, ki pa ni hotel več nikogar poslušati. Ne vem sicer zakaj bi to bila stvar širše množice pa vselej bom napisala, da sem posledično z Robijem razčistila in je tudi sam priznal, da morda ni ravno poslušal kar sem mu govorila.
Kakor vem je bil potem nagradni kupon Robiju izročen iz strani Roka kar se je pa potem zgodilo s kuponom pa ne vem več, ker sem se umaknila. Med drugim se še spominjam, da se je Rok Robiju opravičil. Zdi se mi izredno otročje in neumno, da moram v taki obliki s tabo razglabljati saj sem z ostalimi že na štiri oči. V izogib napačni interpretaciji dogodka sem si dovolila napisat svojo različico...

Lp Maja
Odgovori
"Maja Lo Napisal:Ah daj no Tine- slišite samo tisto kar si želite... Ko je bila izžrebana Robijeva številka sem se mu privoščljivo nasmehnila, ko je pa Rok opazil, da Robi ni streljal in se je dvom glede izročitve nagarde pojavil, sem sama potrdila vendar rekla, da se mu nagrado mora izročiti saj je bila izžrebana njegova štartna številka in kljub temu, da ni mogel streljat je 2 dni aktivno delal na tekmovanju.To sem tudi v nadaljnih minutah poskusila dopovedati Robiju, ki pa ni hotel več nikogar poslušati. Ne vem sicer zakaj bi to bila stvar širše množice pa vselej bom napisala, da sem posledično z Robijem razčistila in je tudi sam priznal, da morda ni ravno poslušal kar sem mu govorila.
Kakor vem je bil potem nagradni kupon Robiju izročen iz strani Roka kar se je pa potem zgodilo s kuponom pa ne vem več, ker sem se umaknila. Med drugim se še spominjam, da se je Rok Robiju opravičil. Zdi se mi izredno otročje in neumno, da moram v taki obliki s tabo razglabljati saj sem z ostalimi že na štiri oči. V izogib napačni interpretaciji dogodka sem si dovolila napisat svojo različico...

Lp Maja
Odgovor pričakovan. Ocenjujem,da debata z Homo sapiensom,ki ne stoji za svojimi besedami ni možna
zato se iz nje umikam.
Odgovori
Zahvaljujem se podjetju Los bullets, da mi je nudil odlične krogle s katerimi sem lahko zmagal pokalno tekmo. [img]{SMILIES_PATH}/new_2gunsfiring_v1.gif[/img]

LOS cooper platet bullets 9 mm, 123 grs HP

Hvala in lep pozdrav! [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
Odgovori
"Double Al Napisal:Zahvaljujem se podjetju Los bullets, da mi je nudil odlične krogle s katerimi sem lahko zmagal pokalno tekmo. [img]{SMILIES_PATH}/new_2gunsfiring_v1.gif[/img]

LOS cooper platet bullets 9 mm, 123 grs HP

Hvala in lep pozdrav! [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
Martin te naše krogle so dokazano špica izdelek vendar , kakor zadnje čase streljaš bi po moje zmagal
tudi z lesenimi kroglami.Cestitam [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
Odgovori
Martin a ti si Double alpha? Zakaj pa imaš tak forum ime? A to kaj pomeni? [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
Hahaha Tine tvoj nivo komunikacije me vedno bolj preseneča;) Ne bi TI znala najti podobne vrste.[img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img])
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)