Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stroj za metanje glinastih golobov
Pozdravljeni!

Zanima me kje bi se dalo nabavit dober nov stroj za metanje glinastih golobov (standard). Stroj mora imeti priključek na elektriko, kapaciteto vsaj 200 golobov, rotiranje... delujoč servis v Sloveniji. Žal nikjer ne najdem nobene povezave za te stroje pri nas. Streljamo ljubiteljsko, tako da ni potrebe po "hudi" mašini, delovati pa mora brezhibno!

Hvala!

LP!
Odgovori
Pokliči Marin Nord v grosuplje. Mogoče ti lahko svetuje
Odgovori
"223 Napisal:Pokliči Marin Nord v grosuplje. Mogoče ti lahko svetuje

Manjša izkušnja od marina ki sem jo doživel.
Sem bil nedobuden strelec ki je kupoval prvi kos. Poznal sem poleg lovca v Lj. le še marina. Ga vprašam kaki MK naj kupim da bom zadovoljen. In mi svetuje; Ni ga čez Walther PPK to je neuničljivo, se da zmagovat...
Pridem čez en mesec z vprašanjem; g. Marin s tem nekak ne zadanem na 25m znotraj 8. Odgovor; ma kaj maš tega waltherja, to so jajca, lej mam Siga zdej če ga kupiš je ful ugoden.

Nauk zgodbe: Poglej kaj ti lahko priskrbi in se potem zelo dobro prepričaj kaj kopuješ pri drugih strelcih...
P.S. Če njega ne bo, pa bo notri ena stara mam z enim ščenetom in začela razlagat kak je ona Džindžiča vozila v limuzini se lahko obrneš in bežiš.
Odgovori
Pokliči Rebca [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
Odgovori
Glede Marinča sem rekel, da "lahko svetuje". Se pravi, da ti da uradno ponudbo za nabavo aparata, da ti da garancijo (ker ima firmo za prodajo)...
Za Rebca ne vem, ča tudi to opremo dobavlja. Bi se pa bilo pametno pozanimat, ker je Mitja mož beseda.

Pazi pa, da se ti ne zgodi kot se je LD Toško čelo. Pred tremi lati kupljen avtomat preko g. R.R., do letos še ni primeren za uporabo [img]{SMILIES_PATH}/extra_tappingfoot.gif[/img]
Odgovori
Mislim da na Štajerskem možakar izdeluje dobre stroje,jih ima nekaj družin v uporabi.

Ti javim

a niso na Toškem čelu druge težave in ne stroj? [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]

lp
Odgovori
Mi imamo stroj od Serene že od leta 1991 pa do sedaj ni blo nobenih problemov ,dela bp in dela kar dosti.Tko da se včasih splača dati več.Okoliške LD pa so v tem času zamenjale že vsaj po dva stroja.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)