Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remington Premier match strelivo
#1
Nabavil sem tri škatle tega streliva da sprobam CZ v kalibru 223 dokler ne naredim izpita za reloadanje.Po eno škatlo 52 gr Matchking BTHP,62 gr Match HP in 69 gr Matchking BTHP.

Pri obeh vrstah z BTHP kroglo so tulci kot zgleda rabljeni.Na obeh vrstah tulcev se poznajo sledi resizinga kot da "reloader" ni dobro podmazal tulcev,nekatere netilke so rdeče obrobljene in "zlato" ter "srebrno" obarvane.Kar nekaj tulcev je opraskanih in imajo vdrtine kot da bi bili pobrani v pesku.Vrat enega tulca je celo počen!

Tulci z 62 gr HP kroglo so pa po izgledu popolnoma novi!Pravo nasprotje prvima dvema škatlama ki nista bili v tumblerju na čiščenju.

Slike tulcev dodam jutri ko jih slikam v polni dnevni svetlobi.

Za "premier match" strelivo sem pričakoval kaj več.


Naj pa še dodam da so vse tri škatle na pogled delovale kot neodprte,na tisti z 69 gr kroglami sem pustil sledi odpiranja.

Zgleda da bo potrebno vsako škatlo odpret v trgovini in pregledat.Upam da bo trgovec vzel nazaj prodano!
Odgovori
#2
slaba kvaliteta slike in streliva

Attached files [Image: 1462_484140f41165394d2411ca250877de82.jpg] [Image: 1462_ed0af24aea11d8fa92ecf4a36dfb3a51.jpg]
Odgovori
#3
[img]http://www.en.kolobok.us/smiles/big_standart/bad.gif[/img]
Pa to ne moreš verjet! Unterhund!
Kak sploh lahko kaj takega na police pride?
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#4
Poslikaj še škatle, da se bo videla serija/lot in pošlji slike proizvajalcu. Obvezno jim še navedi, kje in kdaj si ta škart kupil, po kakšni ceni....potem pa naj raziskujejo, kdo in zakaj jim dela sramoto. Če se jim bo zdelo vredno, seveda [img]{SMILIES_PATH}/icon_rolleyes.gif[/img] mogoče je pa za une divjake izven USA vse dobro ?
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#5
Hvala za objavo.
Sem mislil kupiti 100 kosov z razlicnimi kroglami, da vidim kaj najbolje nese v moji puski pa da pridem do R-P tulcev.
Kaksna je kvaliteta tulcev? Ali so enaki po tezi?
Koliko tehtajo po posamezni polnitvi?
Me zanima kaj bo rekel trgovec.
Odgovori
#6
Evo takole.

Strelivo sem nesel nazaj,trgovec mi je ponudil nazaj denar.A sem se odločil da vzamem strelivo.Odpreti je bilo potrebno še po 3 škatle obeh HPBT da sem dobil 2x20 krogel HPBT streliva,brez vdrtih tulcev.In seveda brez počenega vratu.Kljub temu da mi je Mitja rekel da rahlo vdrti tulci niso nevarni,sem vztrajal da vzamem take ki niso.

Hvala g.Rebcu za zelo fer odnos! Je pa tudi on rekel da bo poslal Remingtonu mail z slikami,jaz sem že.In upam da dobimo odgovor!

sem o tej zadevi povprašal tud na enem od ameriških forumov in baje so taki tulci nekaj običajnega pri Remingtonu [img]{SMILIES_PATH}/eusa_sick.gif[/img] razen počenih vratov seveda



@Kimber
tulci so R-P ja,vse ostalo pa še ne vem


lp
Odgovori
#7
Take naboje 223 52grs sem tudi sam kupoval pri omenjenemu trgovcu in nikoli nisem naletel na takšno težavo.
Odgovori
#8
+ za trgovca
Ko postrelis, prosim stehtaj tulce.
Odgovori
#9
Pozabil napisat

Dobil sem odgovor iz strani Remingtona

Citat:Mr. Tratar,

We have received your email about the Remington ammunition you purchased. We regret you experienced a problem with this ammunition, and thank you for bringing it to our attention.

Thank you for returning this ammo to the gunshop. This ammo should find it's way back to our ammo plant for evaluation. Again, thank you for bringing this to our attention.


Me zanima če je g.Rebec kaj ukrenil glede tega.
Odgovori
#10
"Rosso" Napisal:Pozabil napisat

Dobil sem odgovor iz strani Remingtona

Citat:Mr. Tratar,

We have received your email about the Remington ammunition you purchased. We regret you experienced a problem with this ammunition, and thank you for bringing it to our attention.

Thank you for returning this ammo to the gunshop. This ammo should find it's way back to our ammo plant for evaluation. Again, thank you for bringing this to our attention.


Me zanima če je g.Rebec kaj ukrenil glede tega.
Verjetno bo sedaj dobil večji rabat [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
#11
Če bo to pomenilo cenejše strelivo tudi za nas,bring it on [img]{SMILIES_PATH}/eusa_dance.gif[/img]
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)