Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smith and Wesson 422 kal .22 Problem!!!
Pozdravljeni strelci!
Sem svež strelec; nabavil sem S&W 422 v kal. 22, cev 6" (seveda rabljeno). Pištola mi je bila všeč, streljanje z njo odlično ampak sedaj se mi dogodilo to (glej slike). Med streljanjem sem opazil luknjo na zaklepu, ki je prej nisem opazil. Ko sem postal bolj pozoren sem ugotovil, da je počil oz. se je zlomil RECOIL GUID PLUG (kaj točno pomeni in čemu služi ne vem točno), se pa ta "zatič" izvleče iz zaklepa pri razstavljanju pištole.
Sedaj me zanima ali ima kdo kakšno idejo, kje bi lahko nabavil ta del (Varnost sem kontaktiral, na egunu nič, na googlu nič oz. ne najdem). Če mi lahko kakor koli pomagate vam bom neizmerno hvaležen, ker se pištoli zaradi te malenkosti ne bi rad odpovedal. Če pa ne uspem te "malenkosti" nabavit, bo to naenkrat zelo velik problem.
Prosim za pomoč z vašimi izskušnjami, vezami, poznanstvi, itd!
Hvala in lep pozdrav!

Attached files [Image: 2185_1831ffdaa671d9d81e31505b1ea79d02.jpg] [Image: 2185_5451d4dc324400a5d1efc65393bc880d.jpg] [Image: 2185_672214dffbf39e60b9d13e045898cc62.jpg] [Image: 2185_76a1a8056b884cba1cb1fd09988ff3ec.jpg] [Image: 2185_7a08df3207e045f31844475d9342bca4.jpg]
Odgovori
Tole ni nasvet, ampak bom napisal le način, kako bi se jaz postopil reševanju tegale problema:

1- Poskušal od nemškega uvoznika za Smith in Wesson dobiti omenjeni del. Morda bi poskusil tudi pri proizvajalcu, ampak to je long shot varianta...
2-Glede na to, da je tale 422-ka v .22 LR bi jaz dal takšen kos narediti priljubljenemu puškarju ali finomehaniku (takšen mojster mi je izdelal 70 % prožilnega mehanizma za mojo Zastavo in stvar je delovala kot šus).

LP
Rok
Odgovori
Poskusi pri temu :
[url="http://triebel-shop.com/index.php?manufacturers_id=42"]http://triebel-shop.com/index.php?manufacturers_id=42[/url]

Sem od njega že kupil dele za S&W in ima skoraj vse dobavljivo....
Lp
Odgovori
Sandiruger in rmarin hvala za odgovor in pomoč, a zaenkrat še neuspešno.
Kontaktiral sem Triebel v Nemčijo in so mi od prve odgovorili, da mi tega dela ne morejo naročiti; zakaj pa niso pojasnili (predvidevam da preveč dela za nič zaslužka - del stane namreč par dolarjev?! Ne vem mogoče se motim?!)
Kot kaže bom moral ubrat pot kakšnega dobrega orodjarja oz. finomehanika ali karkoli pač ti mojstri so, da mi poskusi narediti ta del. Ali obstaja še kakšna druga ali tretja rešitev pa nimam pojma. A ima kdo kak link oz. naslov za predstavništvo Smith and Wesson v Nemčiji?Vsaka nova informacija je pa itak dobrodošla!
Še enkrat hvala in lep pozdrav!
Odgovori
"SiH Napisal:Sandiruger in rmarin hvala za odgovor in pomoč, a zaenkrat še neuspešno.
Kontaktiral sem Triebel v Nemčijo in so mi od prve odgovorili, da mi tega dela ne morejo naročiti; zakaj pa niso pojasnili (predvidevam da preveč dela za nič zaslužka - del stane namreč par dolarjev?! Ne vem mogoče se motim?!)
Kot kaže bom moral ubrat pot kakšnega dobrega orodjarja oz. finomehanika ali karkoli pač ti mojstri so, da mi poskusi narediti ta del. Ali obstaja še kakšna druga ali tretja rešitev pa nimam pojma. A ima kdo kak link oz. naslov za predstavništvo Smith and Wesson v Nemčiji?Vsaka nova informacija je pa itak dobrodošla!
Še enkrat hvala in lep pozdrav!

kot je že omenjeno zgoraj glede na cal pištole daš ta kos nekomu da ti ga naredi in stvar rešena . lp
Odgovori
Pozdravljen! Poglej na ZS, poslal sem ti nekaj povezav zastopnikov. Menim, da je najboljša izbira Carl Walther Gmbh
LP
Odgovori
Pozdravljen projc!
Hvala za povezave, sem že razposlal povpraševanje na več naslovov; upam da bom kje uspel nabavit omenjeni del.
Še enkrat hvala in lep pozdrav.
Odgovori
Ima še kdo kakšne izkušnje s to pištolo?
Odgovori
Meni dela brez problemov

LP
Odgovori
Če kdo potrebuje - 051 30 91 76

Attached files [Image: d5ba087e2c94889ded33819f910942.jpg] [Image: 7f575287a3602f09fcff01e480a10e.jpg] [Image: 1e01148d4e52fae2e12c37958d6e68.jpg]
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)