Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
... Balkan Liga - B I L E Ć A 29. 9. 2012
#1
DRAGI ZLATKO

Sicer nisem zasledil tvojega imena med tekmovalci,vendar po tvoji ažurnosti sklepam,da si najbrž bil v Bileći.O sposobnostih organizatorjev nisem nikoli dvomil [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] ker sem že večkrat bil na tekmovanjih v južnih republikah.
Upam pa le ,da nisi šel v Bilećo na porcijo/ali več/ćevapov,ker bi te lahko dobil tudi doma.Kar se pa tiče Borotove lige,naj te seznanim,da taka obstaja samo v glavah nepoznavalcev.Balkanska liga je namreč zaupana v Sloveniji ASZS ne pa Borotu,Valterju ali pa nekomu drugemu in v programu za letošnje leto ni bilo Bileće.

L.Pozdrav,

Boro [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
[/color]
Odgovori
#2
[img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] čestitke vsem tekmovalcem!

Škoda, da se tekme nisem mogel udeležiti - ne glede na to, da ne znam streljat (sem že imel rezerviran termin za IPSC v Zagrebu) - mogoče pa drugo leto (če se bom izkazal še z kakšnim primernim rezultatom, da bodo "starosta" odobrili moje sodelovanje, [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img] kot enemu izmed predstavnikov Slovenije, če ne bom pač streljal kot nepovezani tekmovalec [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] )!?

Kaj si pa mislijo tujci o primernosti organizatorja Balkanske lige v Slo, pa so pokazali z svojo prisotnostjo (k enemu pridejo številčno tudi če je treba v slabi vremenski napovedi)...

Predlagam Borota, kot edinega kompetentnega (opa pardon - ASZS), da v naslednjem letu organizira SVETOVNO prvenstvo v F-Class...
Odgovori
#3
DRAGI MARIJAN

Će še ne veš,je svetovno prvenstvo v F-klasi že dodeljeno tvojemu prijatelju Valterju.Glede na pomembnost tekmovanja upam,da ne bo čakalna doba na rezultate 1 dan.

Zastopstvo v reprezentanci si je treba zaslužit,in se ne podeljuje.Pri ASZS o temu odloča komisija . Organizirali smo dve izbirni tekmi tako,da smo dali zainteresiranim strelcem možnost kvalifikacije tudi ob enem obisku/službe,druge obveznosti.../.Tako to delajo resne zveze in ASZS se resno trudi,da bi bila taka zveza.

L.Pozdrav,

Boro [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]

Nihče med nami ni najboljši,se pa trudimo,da bi bili dobri!
Odgovori
#4
...bomo pa tebe najeli, da jih boš medtem kratkočasil in zabaval z svojimi "zgodbicami"... [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
Odgovori
#5
"pmarijan" Napisal:...bomo pa tebe najeli, da jih boš medtem kratkočasil in zabaval z svojimi "zgodbicami"... [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]

Verjemi mi Marijan,da nimate toliko denarja,da bi me lahko najeli.Polek tega pa imate pestro izbiro v vaši zvezi.Samo motivirat jih je treba.

Boro
[img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Odgovori
#6
"Boro" Napisal:Verjemi mi Marijan,da nimate toliko denarja,da bi me lahko najeli... [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]

Navedeno popolnoma drži (vidiš - v nečem se pa tudi strinjava)... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
#7
Jaz mislim, da se Boro le izgovarja na denar. "Boji" se, da bi mu kakšen ljubosumen uporabnik očital lezenja v tazadnjo in nastavljanja svoje... [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]

P.s.: Post naj bo razumljen kot dolivanje olja na ogenj, kar je moja "specialnost". [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#8
[img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]
fantje, raje se zmenite o enakih tarčah in da tekme nebodo strigle, bo največ koristi za strelstvo
Odgovori
#9
šimek - kratko in jedrnato [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] ...

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#10
Zdravo vsem!

Pa pejmo lepo po vrsti:

"šimek" Napisal:#-o
fantje, raje se zmenite o enakih tarčah in da tekme nebodo strigle, bo največ koristi za strelstvo

Tarče v BL so enotne (letos prvič!), kar se pa terminov tiče pa smo tudi dogovorjeni.

"Boro" Napisal:Sicer nisem zasledil tvojega imena med tekmovalci,vendar po tvoji ažurnosti sklepam,da si najbrž bil v Bileći.

Napačno sklepaš, na svojo žalost se tega tekmovanja nisem utegnil udeležiti.

"Boro" Napisal:Balkanska liga je namreč zaupana v Sloveniji ASZS

Ta pa je malce prehuda! Kje si pa to izvedel? In če je tako zakaj to veš samo ti vsi ostali (s tem ne mislim samo tekmovalcev iz SLO!) pa ne? Mogoče bi pa moral še večkrat odpreti temo BALKANSKA LIGA v različnih variacijah, da tega tujci ne bi spregledali! Mogoče bi jih potem prišlo kaj več, ali pa morda ne? Dobro, šalo na stran, kot je že Marijan ugotavljal v enem od prispevkov, glavni štos je da BALKANSKA LIGA ni zaščitena in da lahko tekmovanja pod tem imenom povsem legitimno jutri priredijo strela, veteran ali kdorkoli drug. To velja tako za Slovenijo, kot za vse ostale države. Vprašanje pa je kdo bi prišel na tako tekmovanje, ali pa morda niti ne (kot si to lahko tudi sam ugotovil!).

"Boro" Napisal:Zastopstvo v reprezentanci si je treba zaslužit,in se ne podeljuje.Pri ASZS o temu odloča komisija .

Kakšna reprezenca? V čem? S kom? Kje? Še zmeraj smo se na poti tja razdelili, običajno v SLO 1 in 2, ČE oz. KADAR nas je bilo dovolj! A sedaj naj bi pa imeli ekskluzivno pravico do reprezentančnega nastopa samo "izbranci", ki so se potrudili priti v SG na nekakšne kvalifikacije [img]{SMILIES_PATH}/eusa_wall.gif[/img] ? Osebno iz izkušenj vem, da zna biti velik problem "najti" 3 ali 4 entuzijaste, ki se bodo odpravili na bolj odaljena tekmovanja (Skopje, Danilovgrad, Bileća, . . .,) in sam mislim, da je popolnoma vseeno, če so iz SZS, ASZS, A-A, NZS, HZS ali pa iz lovske družine Spodnji hrib! Glavno bo, da bodo čim uspešnejši, vse ostalo je sekundarno.

Naj še posebej poudarim, da so brez izjem VSI tekmovalci dobrodošli na tekmovanjih BALKAN LIGE ne glede iz katerih zvez/društev so ali niso! Vsak organizator se je in se bo po svojih najboljših močeh potrudil, da bo vsakomur nudil vso pomoč, ki jo lahko nudi predvsem glede različnih logističnih vprašanj (nastanitve, rezervacije hotelov, prehodi mej, . . . ). Tu bi še posebej opozoril vsakogar, ki bi potencialnega tekmovalca zavajal z lažnimi informacijami ali celo prepovedoval nastop na nekem tekmovanju v tujini, češ ne ti pa ne smeš/moreš iti, ker nisi naš ali pa, ker si njihov, da se to ne bo dobro končalo!

Dobrodošel je vsakdo, ki se je pripravljen športno pomeriti z ostalimi in upošteva pravila varnega rokovanja z orožjem! [img]{SMILIES_PATH}/new_snipersmilie.gif[/img]

Boro v enem od svojih prispevkov očitaš Marijanu, da je samo 1x nastopil v tujini in takrat dosegel kar je, ker je imel srečo z vremenom. Kaj pa ti? Tudi ti si lansko leto v BL nastopil samo 1x in to niti ne tako neuspešno. Ali si tudi ti imel lani srečo z vremenom? Oba imava malce preveč kilometrine, da bi verjela, da je za dober rezultat, še posebej, kadar je resna konkurenca zadostovala samo sreča z vremenom. Letos pa sta zaenkrat po številu nastopov v BL še izenačena [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img] in mislim, da zna biti to še zanimivo. Me pa tudi zanima koga in s čim naj bi Marijan zajebal na Bloški?

Kar se pa čakanja na rezultate tiče to je na teh tekmovanjih itak že tradicija (kdaj smo pa mi vsakič z Manjače štartal?), zakaj bi bili pa mi izjeme. Vendar dokler so pri roki hrana, pijača in dobra družba . . .

Lep pozdrav!
"Fear of weapons is a sign of retarded sexual and emotional maturity"    Sigmund Freud
Odgovori
#11
"šimek" Napisal:#-o
fantje, raje se zmenite o enakih tarčah in da tekme nebodo strigle, bo največ koristi za strelstvo
Šimek, ti si car!!!!! [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)