Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokal za odhod zadnjega vojaka JA iz Slovenije - SEVER
#1
Pozdravljeni!

V soboto 13.10.2012 Združenje "Sever" prireja tradicionalno tekmovanje "Pokal odhoda zadnjega vojaka JA iz Slovenije". Tekmovanje se bo izvajalo v "Policijsko veteranskem situacijskem-taktičnem streljanju" PVSTS in se bo odvijalo na strelišču Črnotiči z pričetkom ob 8.45 uri.

Več informacij v vabilu.

LP!

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/3069...933ec2.pdf (319.9 KB)Â
Odgovori
#2
No, baje da je tud naša vojska končno dobila v posest prehodni pokal, pa to s ta tretjo ekipo
hehehehehe.........ma kaj polizaji nimate več tko dobrih strelcev.......heheheh...noro...to bi rad vidu.......
Odgovori
#3
Slabo si informiran.Ekipa je bila sestavljena iz dveh pripadnikov združenja Sever severne primorske in dveh vojakov CU Vipava. Prehodni pokal pripada policiji, namreč v zmagovalni ekipi sta najboljša časa dosegla policista, pokal pa bo kmalu v pravih rokah.
Odgovori
#4
kdaj bodo rezultati [img]{SMILIES_PATH}/qleft1.gif[/img]
Odgovori
#5
"pešadinac" Napisal:kdaj bodo rezultati [img]{SMILIES_PATH}/qleft1.gif[/img]
Odgovori
#6
Potem pa ćestitam policajem iz tega........????????????????? združenja,in kako se je imenovala zmagovalna ekipa če ni skrivnost?
Odgovori
#7
ni rezultatov! ali so se izgubili ali se prirejajo!!!!!!!! [img]{SMILIES_PATH}/eusa_silenced.gif[/img]
Odgovori
#8
Rezultati

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/3069...ad4132.xls (110.5 KB)Â http://www.strelec.si/forum/uploads/3069...022d2a.xls (69 KB)Â
Odgovori
#9
Miran "Stage 1" pa ne petelini, pokal je že v pravih rokah, namreč ti si prišel v našo ekipo
na zahtevo prijatelja, ne pa mi v tvojo.
Drugače bi odšel v Udine - tako bodi zadovoljen da je ostal v Sloveniji.
[img]{SMILIES_PATH}/eusa_wall.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_wall.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_wall.gif[/img]
Odgovori
#10
"geronimo" Napisal:No, baje da je tud naša vojska končno dobila v posest prehodni pokal, pa to s ta tretjo ekipo
hehehehehe.........ma kaj polizaji nimate več tko dobrih strelcev.......heheheh...noro...to bi rad vidu.......

Po mojem izračunu iz priloženih rezultatov bi lahko izračunal naslednje:

1. član ekipe "CU Vipava" iz vrst "SEVER" je zasedel 3.mesto z skupnim seštevkom časa: 89,54 sec;
2. član ekipe "CU Vipava" iz vrst "SV" je zasedel 5.mesto z skupnim seštevkom časa: 95,71 sec;
3. član ekipe "CU Vipava" iz vrst "SEVER" je zasedel 19.mesto z skupnim seštevkom časa: 131,17 sec;
4. član ekipe "CU Vipava" iz vrst "SV" je zasedel 20.mesto z skupnim seštevkom časa: 131,25 sec;

Če mi moj kalkulator ne laže, bi bil seštevek časov za posamezna zastopnika v ekipi:

SEVER:SV / (220,71 sec : 226,96 sec)

Torej - kakšen dogovor ste imeli (če sploh) glede lastitve prehodnega pokala v morebitnem primeru zmage ne vem, vendar po kriteriju boljšega skupnega doseženega časa vodita pač pripadnika združenja "SEVER". Če boste fer, pa ga bo pol leta razkazovala SV, druge pol leta pa združenje SEVER (odbor za severno Primorsko in Notranjsko)... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_dance.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/slam.gif[/img]
Odgovori
#11
Marijan-----nisi bil na tekmovanju, pojma nimaš za kaj se gre,
niti za komentar te nisem prosil, si imel priložnos delat družbo
svojim policajem, pa bi bilo vse OK mogoče bi celo zmagali.
Vsekakor--nepoznaš ozadja zato negobcaj brez veze - in o mojih
komentarjih ne razpravljaj, če že hočeš me saj vprašaj "A lahko?"
[img]{SMILIES_PATH}/eusa_wall.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_wall.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_wall.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_wall.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_wall.gif[/img]
Še dobro da imate vojake da vam v časih rit rešujejo.....
Odgovori
#12
"geronimo" Napisal:Marijan-----nisi bil na tekmovanju, pojma nimaš za kaj se gre,
niti za komentar te nisem prosil, si imel priložnos delat družbo
svojim policajem, pa bi bilo vse OK mogoče bi celo zmagali.
Vsekakor--nepoznaš ozadja zato negobcaj brez veze - in o mojih
komentarjih ne razpravljaj, če že hočeš me saj vprašaj "A lahko?"
Še dobro da imate vojake da vam v časih rit rešujejo.....

Lej "Geronimo" - na tekmovanju nisem bil prisoten fizično (saj sem bil v službi), sem pa bil v mislih nonstop z vami... [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]

Ker ozadja ne poznam (sem tudi v spravno mediacijskem duhu ponudil rešitev, ki je fer za obe sprti strani, pa čeprav je seštevek časov ugodnejši za pripadnika nasprotne strani) napisal namreč naslednje:

"pmarijan" Napisal:...Torej - kakšen dogovor ste imeli (če sploh) glede lastitve prehodnega pokala v morebitnem primeru zmage ne vem, vendar...

Če boste fer, pa ga bo pol leta razkazovala SV, druge pol leta pa združenje SEVER (odbor za severno Primorsko in Notranjsko)...
Odgovori
#13
Marijan a pol je rezultat 1-0 ZA sever.
Pa drugič upraš za dovoljenje, da boš lahko komentiral
saj vidiš da nekateri živijo v svojem svetu [img]{SMILIES_PATH}/eusa_shhh.gif[/img]
Odgovori
#14
Mene bolj zanima kako so lahko v ekipah nekateri, ki niso policaji ali vojaki, pa tudi veteranskega statusa nimajo. A se da to nekje kupit?
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)