Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9x19 PPU 124 FMJ
Ali se meni samo zdi, ali je res to zelo umazano strelivo?
Govorim o novem strelivu kupljenim letos. Pa da ne bo pomote - naboji so lepi in medenina se lepo sveti, samo ko jih postrelis, je pistola zelo zasvinjana.
Pri 100 nabojih sem imel 1 zastoj - naboj ni vzgal. Pistola glock s standardno vzmetjo udarne igle.
Odgovori
Bo držalo.
Ko sem razstavil Glocka po streljanju z omenjenim strelivom, sem ga najprej hotel odnesti na čiščenje v Dimnikarski servis tukaj v bližini. [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Od ca 1000 postreljenih sem imel enkrat strel, ko Glock sploh ni repetiral. Takoj sem razstavil pištolo in pregledal cev: krogla je očitno prišla ven, v cevi pa so se videli sajasti delci. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_think.gif[/img]
Odgovori
"kim Napisal:Ali se meni samo zdi, ali je res to zelo umazano strelivo?
Govorim o novem strelivu kupljenim letos. Pa da ne bo pomote - naboji so lepi in medenina se lepo sveti, samo ko jih postrelis, je pistola zelo zasvinjana.
Pri 100 nabojih sem imel 1 zastoj - naboj ni vzgal. Pistola glock s standardno vzmetjo udarne igle.
Trenutno so vsi naboji PPU slabe kvalitete....Včasih so bili PPU zelo precizni in niso veliko umazali cevi ter pištole,tako da verjetno so tudi oni začeli šparati na surovinah...
Da ne govorim o kalibru .38SPL WC... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img] Po desetih strelih se ti v pištolski ali revolverski cevi nabere(dobesedno našvasa-zavari)toliko svinca,da ti kasnejše krogle na 25m priletijo v tarčo postrani...
Glede na to da ni velike razlike v ceni med PPU in GECO,priporočam slednjega ker je čist in zelo precizen..Sam sem ga preizkusil iz mojega SIG-a P210 in zadeva grupira vrhunsko...Se vidi da imajo Švicarji prste vmes(na škatlici piše MADE IN SWITZERLAND-Ruag)...
Lp
Odgovori
ne vem no, na moji XDM-ki sem sprašil cca. 1500kom, nobenega zastoja, pištole še nisem očistil [img]{SMILIES_PATH}/icon_redface.gif[/img]

me pa res moti rdeča barva na netilkah, cela pištola jo je dost, ampak seka pa še zmeraj [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
poka a nič ne zadane...
Odgovori
"Alek Napisal:me pa res moti rdeča barva na netilkah,
Če pa imaš naboje PPU ki imajo netilke obrobljeno s rdečo barvo,pa imaš naboje ki so bili v svojem času proizodnje najboljši in zelo zelo precizni...
PPU naboji že kar nekaj časa nimajo več okoli netilk barve..To imaš še staro (zlato) zalogo...Ti naboji so res hudi....
Probaj nove pa boš videl kak jajc so...
Lp
Odgovori
Moji - ta svinjski naboji so imeli nepolakirane netilke.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)