Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sellierbellot
Lep pozdrav
Zanima me če kdo uporablja sellier&bellot 223rem match strelivo zato ker sem danes na strelišču imel z njim probleme.
Do zdaj mi je delalo dobre grupe približno pet škatel danes sem imel novo strelivo in je bilo katastrofalno ni se dalo naredit grupe. Pomislil sem da je kaj narobe z puško in sem dal v njo drugo strelivo in je puška streljala normalno potem pa nazaj čeha
in spet nič.
Hvala za odgovore
Odgovori
"gregor Napisal:Lep pozdrav
Zanima me če kdo uporablja sellier&bellot 223rem match strelivo zato ker sem danes na strelišču imel z njim probleme.
Do zdaj mi je delalo dobre grupe približno pet škatel danes sem imel novo strelivo in je bilo katastrofalno ni se dalo naredit grupe. Pomislil sem da je kaj narobe z puško in sem dal v njo drugo strelivo in je puška streljala normalno potem pa nazaj čeha
in spet nič.
Hvala za odgovore

69 grs HPBT? Vrtez?
Odgovori
ja 69 grs HPBT
Odgovori
S kaksno pusko si streljal?
Kaksen ima vrtez cevi? Za krogle teze 69 grs priporocajo med 1:9 in 1:7.
Si do sedaj ze streljalj krogle teh tez?
Odgovori
Do zdaj sem porabil približno 100kosov tega streliva in ni bilo problemov grupe poglej na orožje pod titan,
korak pa je 1:9
Odgovori
Ti predlagam, da se držiš 52gr krogel. Teh čeških sem postrelil okoli 150kom, 3 strelne grupe konstantno okol 1cm, včasih tudi pod( ...dostikrat 2 krogli skozi isto luknjo, tretja pa nekaj mm vstran). Streljal sem z Crveno Zastavo, letnik okoli 1990, daljnogled swarovski 4-12x50, križ1.
Prilagam pa sliko grupe 3 strelov, ki mi je uspela lansko leto, verjetno ena in edina taka:
[img]http://s8.mojalbum.com/1511738_1511740_20282785/lov/20282785.jpg[/img]
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)