Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neprobojno steklo
#21
"jelen" Napisal:Joj radovednost. Sem pogledal od blizu kako je to narejeno na vozilih. BMW x5 in 7 imata dvojno steklo. Strelov še nismo preizkusli ali gre skozi [img]{SMILIES_PATH}/icon_eek.gif[/img]

hehehe, ča voziš BMWja, te vsi sovražijo in ogrožajo, sam pa se čutiš zapostavljenega, nezaželjenega, impotentnega, izobčenega, poženščenega, ogroženega......Zanimivo, da noben Twingo ali Polo ne rabi neprebojnih stekel. Tudi Clio ali Punto ne.
Zakaj že imajo vozniki slednjih normalno spolno življenje [img]{SMILIES_PATH}/eusa_think.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img]

Drugače pa, zanimiv prispevek. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]

LP, andrej
Odgovori
#22
Keramika je definitivno boljsi material od stekla.
Odgovori
#23
"223223" Napisal:
"jelen" Napisal:hehehe, ča voziš BMWja, te vsi sovražijo in ogrožajo, sam pa se čutiš zapostavljenega, nezaželjenega, impotentnega, izobčenega, poženščenega, ogroženega......Zanimivo, da noben Twingo ali Polo ne rabi neprebojnih stekel. Tudi Clio ali Punto ne.
Tudi clio in punto vrjetno dobiš oklepljen v Mehiki ,a načeloma teža oklepa zahteva temu primeren voz ,poleg tega oklep še tako dober potnikom daje samo nekaj dodatnega časa za pobeg(nekje velja ocena 8 sekund predno ga prebije tudi orožje pred katerim je v osnovi zaščiteno), kar spet pomeni močan motor in špirala teža-moč se nadaljuje skladno z nivojem zaščite.

Če je časa zadost noben oklep en pomaga
http://www.youtube.com/watch?v=vJsJ6lohvrY
Odgovori
#24
Ja, ampak vozniki BMWja (sem jih opisal v enem drugem postu) so načeloma bolj ogroženi kot vozniki vseh drugih omenjenih znamk. Oziroma, če imaš težave (pomanjkanje ljubezni v otroštvu, prikrita homoseksualnost, zanemarjanje staršev, mehek kurec, lažni občutek večvrednosti, hodiš na fitnes, tetovaže, bodibilding, SP in Doo, se kragaš s sosedi, nabijas glasno glasbo v zrelih letih, imaš 8 nepotešenih ljubic, ziviš na lizing,...) kupiš BMW X...ne oklepljenega Clijota [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]

LP, andrej
Odgovori
#25
"223223" Napisal:Ja, ampak vozniki BMWja (sem jih opisal v enem drugem postu) so načeloma bolj ogroženi kot vozniki vseh drugih omenjenih znamk. Oziroma, če imaš težave (pomanjkanje ljubezni v otroštvu, prikrita homoseksualnost, zanemarjanje staršev, mehek kurec, lažni občutek večvrednosti, hodiš na fitnes, tetovaže, bodibilding, SP in Doo, se kragaš s sosedi, nabijas glasno glasbo v zrelih letih, imaš 8 nepotešenih ljubic, ziviš na lizing,...) kupiš BMW X...ne oklepljenega Clijota [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]

LP, andrej


Andrej ne najdem se v tvojem pisanju. Niti nimam motorističnega kombinizona na katerem piše BMW, kot ga imaš ti. Če se ti zameri ena bejba nemoreš podcenjevat vseh njenih jebačev. Glede na to, da sem pri 30. s svojim denarjem kupil novega BMWja in ga čez 8 mesecev prodal in kupil Mitsubishija pa mi je zelo žal ker je Bmw požr 7-8 l nafte pa si ga lahko gnal do konca in še čez z izklopom elektronike. Pri Mitsh.. pa moraš pazit da prideš z 10. litri skozi [img]{SMILIES_PATH}/icon_eek.gif[/img] V službi pa nemoreš izbirat kaj boš vozil razen če si .....
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
#26
"jelen" Napisal:Pri Mitsh.. pa moraš pazit da prideš z 10. litri skozi [img]{SMILIES_PATH}/icon_eek.gif[/img] V službi pa nemoreš izbirat kaj boš vozil razen če si .....

Bojan, enostavno: kupi Toyoto! [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Odgovori
#27
"Orien" Napisal:
"jelen" Napisal:Pri Mitsh.. pa moraš pazit da prideš z 10. litri skozi [img]{SMILIES_PATH}/icon_eek.gif[/img] V službi pa nemoreš izbirat kaj boš vozil razen če si .....

Ojla!
Ja, imaš prav...... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
Povsod so izjeme....

Srečno 2013 vsem, Andrej
Odgovori
#28
"jabolko" Napisal:In še zanimivost če si naprimir v avtu, ki je varovan na ta način lahko iz avta ven skozi omenjeno steklo
normalno ustreliš napadalca on pa tebe notri ne. Tako mi je bilo povedano bo že držalo...

pol pa pri montaži ponesreč okol obrnejo steklo na kšnem poštnem/bančnem okencu pr avtu pa mal težje k je kriva šipa [img]{SMILIES_PATH}/s-minigun.gif[/img]
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)