Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravila objavljanja oglasov
#21
Imam še jaz en prelog, in sicer da se omogoči "označi vse za prebrano" za posamezno temo (kupim, prodam, oglasi....) tako, da bo lažje najti kaj koristnega.
Odgovori
#22
... imaš v vsaki omenjeni temi zgoraj desno možnost "Označi ta podforum kot prebran" ...

... uporabi, boš videl, da gre ...  :)

lp upor500
Odgovori
#23
(10-04-2019, 12:46)Marks Napisal: predlagam onemogočanje vsem in vseh komentarjev pod oglasi, kajti zelo nekulturno in nepregledno je vsakodnevno spamanje in aktualiziranje oglasov z namenom višanja po datumski lestvici!

 aja... pol pa vsak dan daš nov isti oglas samo vejico prestaviš :))
Odgovori
#24
Res je zelo nepregledno, saj so 90% objav oglasi. Treba bi jih bilo ločiti od foruma.
Odgovori
#25
(10-04-2019, 21:33)jabolko Napisal:
(10-04-2019, 12:46)Marks Napisal: predlagam onemogočanje vsem in vseh komentarjev pod oglasi, kajti zelo nekulturno in nepregledno je vsakodnevno spamanje in aktualiziranje oglasov z namenom višanja po datumski lestvici!

 aja... pol pa vsak dan daš nov isti oglas samo vejico prestaviš :))

tašnim uporabnikom se komodt da ban in je v parih primerih problem rešen.
Odgovori
#26
(11-04-2019, 08:35)Marks Napisal:
(10-04-2019, 21:33)jabolko Napisal:
(10-04-2019, 12:46)Marks Napisal: predlagam onemogočanje vsem in vseh komentarjev pod oglasi, kajti zelo nekulturno in nepregledno je vsakodnevno spamanje in aktualiziranje oglasov z namenom višanja po datumski lestvici!

 aja... pol pa vsak dan daš nov isti oglas samo vejico prestaviš :))

tašnim uporabnikom se komodt da ban in je v parih primerih problem rešen.

 Zakaj pa, a nebi smel dat vsak dan oglasa... je prepovedano, ne vem zato uprašam Think
Odgovori
#27
Nevem ce je prepovedano, je pa zelo nadlezno :D
Odgovori
#28
Ne samo nadležno, ampak s tržnega vidika tudi neučinkovito. Nekdo, ki nas 2x tedensko v paketu bombardira z vsemi svojimi sedmimi ali osmimi oglasi, se verjetno ne zaveda, da če bo slučajno objavil kakšen nov oglas, za še kakšno dodatno stvar, da bomo ta oglas zagotovo spregledali v poplavi njegovih oglasov.   
Govora je tu o privat oglasih. Trgovci imajo glede tega nekaj več občutka in bolj pametno dozirajo svoje novosti oz. promovirajo, kaj je na zalogi.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#29
(11-04-2019, 13:37)Robert91922 Napisal: Ne samo nadležno, ampak s tržnega vidika tudi neučinkovito. Nekdo, ki nas 2x tedensko v paketu bombardira z vsemi svojimi sedmimi ali osmimi oglasi, se verjetno ne zaveda, da če bo slučajno objavil kakšen nov oglas, za še kakšno dodatno stvar, da bomo ta oglas zagotovo spregledali v poplavi njegovih oglasov.   
Govora je tu o privat oglasih. Trgovci imajo glede tega nekaj več občutka in bolj pametno dozirajo svoje novosti oz. promovirajo, kaj je na zalogi.

 Vidiš Marks...samo nadležno in neučinkovito ni pa prepovedano torej ni komot ban :)) Hand
Odgovori
#30
(11-04-2019, 15:43)jabolko Napisal:  Vidiš Marks...samo nadležno in neučinkovito ni pa prepovedano torej ni komot ban :)) Hand

sva se narobe razumela; ban je lahko če se admin tako odloči v nadležnem primeru kot sem ga opisal
Odgovori
#31
Na drugih forumih in recimo bolhi, je osvežitev oglasa predpisana na 30dni. 
Mogoče če se kaj takšnega uvede, ne bodo 2x na teden isti oglasi znova na vrhu. 
Mene moti je nekulturno in vsiljivo.
Odgovori
#32
Bolha je namenska spletna stran za male oglase, na tem forumu pa so mali oglasi le podforumski dodatek in bo malo težka še posebej za ta podforum delat nastavitve.  

Tukaj dajmo raje zaupat zdravi presoji večine uporabnikov foruma. O tržni neučinkovitosti prepogostega osveževanja sem že nekaj pisal.   

Pa tudi sicer: če sem eno stvar že prodal v npr. 5 dneh po objavi, je zelo primerno, da lahko takoj vpišem spremembo, da me kupci brez veze ne kličejo še 25 dni, ali ne?
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#33
Robert919022.. sej tale Simek res prevec oglasuje, pa se na lovce se je spravu.
Grdi Simek!
Odgovori
#34
v pod-podforuma 'prodam' in 'kupim' podforuma 'mali oglasi' dodati pod-pod-podforume npr 'orožje', 'optika', 'oprema', 'strelivo', 'reloading komponente',... ter 'ostalo' v katerem je vse drugo in trenutno obstoječe.
Odgovori
#35
Se ti zdi, da je oglasov toliko, da je nepregledno? Jaz uporabljam funkcijo, ki mi zlista samo objave, ki so bile oddane odkar sem nazadnje prisel na forum. Dnevni obisk mi "zrihta" cca 15neprebranih tem, od tega jih pogledam toliko, da jih lahko prestejem na prste ene roke. Vzame mi nekaj sekund, kar je zanemarljivo malo v primerjavi s pucanjem srota (v okviru moderiranja).
Odgovori
#36
Jaz jo tudi uporabljam - na nekem drugem forumu; je zlata vredna. Tule pa je ne najdem! , romunov, mi lahko pomagaš? Hvala.
Odgovori
#37
Zgoraj pod reklamami, klik na Novi prispevki.


Priponke Male slike
   
Odgovori
#38
Bolj pogrešam to, da bi hitreje našel zadevo ki jo iščem ali želim kupiti ter pregledal ponudbo ki je na voljo.
Novi oglasi me ne motijo, ker vem da novi pododelki ne vplivajo na to.
Odgovori
#39
Hvala, Petgun
Logika, logika …
Ponavadi samo berem, neprijavljen; tako 'forum' ne more vedeti, kdo sem in kdaj sem bil nazadnje 'tukaj' , zato mi tega 'gumba' sploh ni ponujal …
Odgovori
#40
(16-01-2020, 11:31)slavcr Napisal: Hvala, Petgun
Logika, logika …
Ponavadi samo berem, neprijavljen; tako 'forum' ne more vedeti, kdo sem in kdaj sem bil nazadnje 'tukaj' , zato mi tega 'gumba' sploh ni ponujal …

Pri prijavi odkljukaj Zapomni si me, tako boš ob vsakem obisku avtomatično prijavljen.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)